Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      @DizzyツMommy έκανες την ωοληψια ; Πως πήγε ;

      @Antonia_ πως πάει η προετοιμασία ; Ποτέ θα κανείς υπερήχο ;;

      Καλημέρα κορίτσια, όχι τελικά δεν έκανα την ωοληψια. Θα πάμε σε επόμενη προσπάθεια. Θα χρειαστώ gonal καθώς δεν μπορώ να ξαναπάρω απ' την επιτροπή τόσο σύντομα. Αν γνωρίζετε κάτι το εκτιμώ πάρα πολύ!

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Καλημερα Lenachania εγω ειμαι απο το ηρακλειο.... Καλοσ ηρθεσ!!!! γενναμε μαζι απο τι βλεπω!!!! με το καλο τα μωρακια μασ!!!! Κανονικα οταν γεννασ στο δημοσιο ειναι δωρεαν, εσι μπορεισ να δωσεισ κατι στον γιατρο, οτι σου πει απο πριν......

Καλώς σας βρήκα! Ναι μαζί είμαστε! Ο γιατρός δεν θα μου πάρει αλλά απ'οτι έμαθα το επίδομα του ΙΚΑ εκει πάει. Σπουδαζα Ηράκλειο τέσσερα χρόνια κι έχω ιδιαίτερο δέσιμο με την πόλη. Έκανες αυχενικη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ κοριτσια παλι ξεραθηκα στον υπνο, τι θα γινει με την περιπτωση μου

εβαλα γεμιστα στο φουρνο με μπεικον κ μανιταρια κ κααααθομαι

Δε φαντααααζεσαι τι νυστα εχω αλλα ειμαι μονη μου με τη μικρη κ δε μπορω να παω για υπνο...:?

(στειλε μου τη συνταγη αν θες,ακουγεται πολυ ενδιαφερουσα!!!! :mrgreen: )


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ax Elenitsamou ποσω σου ζιλευω!!!!! εγω λιωνο στο γραφειο σπαστο δεκαωρο!!!!!! Αυριο επιτελουσ ρεπο!!!! αλλα τι να πρωτο κανω!!!! χαχαχαχ ευτυχοσ εχω την πεθερα μου και μαγιρευει.... αλλιωσ θα χα φτυσει.... εχω αλλο ενα μιση μηνα δουλεια!!!!:(:(:(:(:(:(:(:( μετα ομωσ χαλαρααα!!!! :P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα! Ναι μαζί είμαστε! Ο γιατρός δεν θα μου πάρει αλλά απ'οτι έμαθα το επίδομα του ΙΚΑ εκει πάει. Σπουδαζα Ηράκλειο τέσσερα χρόνια κι έχω ιδιαίτερο δέσιμο με την πόλη. Έκανες αυχενικη?

Ναι, ειναι τελιεσ οι απαντησεισ ολα 1 προσ 20000:D:D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ειμαι πολυ χαρουμενη!!! εσυ την εκανεσ?και οσω για το επιδωμα δεν πιραζει, πανω απ ολα για μενα η ασφαλεια του μωρου και δικια μου... γιαυτο μονο δημοσιο για μενα....

Link to comment
Share on other sites

Δε φαντααααζεσαι τι νυστα εχω αλλα ειμαι μονη μου με τη μικρη κ δε μπορω να παω για υπνο...:?

(στειλε μου τη συνταγη αν θες,ακουγεται πολυ ενδιαφερουσα!!!! :mrgreen: )

και γω πρωτη φορα την κανω μη νομιζεις. πηρα γεμιστα κοκκινα τα κοψα στη μεση. για τη γεμιση τσιγαρισα κρεμμυδι ξερο, κρεμμυδακι φρεσκο,μανιταρι,τα σβησα με λιγο κρασι εριξα λιγο μπεικον, λιγο ζαμπον κ λιγη κρεμα γαλακτος.τα βαλα στο φουρνο κ στο τελος θα βαλω λιγο κασερι απο πανω


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαγειρέματα ακούω!!!!!!μπράβο κοριτσάκια μου!!!!!κ εγώ έφτιαξα μια κασεροπιτα!!!!!έτοιμη δηλ κ την εψησα μη φανταστείτε!!!!!!!

όσο για τις υπνηλιες την εχω πάθει κ εγώ σαν το μαρακι μας!!!!!!ο μικρός μου έχει αντικαταστήσει τον καφέ!!!!!!!με ξυπνάει κ με κρατάει σε εγρηγορση!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι, ειναι τελιεσ οι απαντησεισ ολα 1 προσ 20000:D:D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ειμαι πολυ χαρουμενη!!! εσυ την εκανεσ?και οσω για το επιδωμα δεν πιραζει, πανω απ ολα για μενα η ασφαλεια του μωρου και δικια μου... γιαυτο μονο δημοσιο για μενα....

Ναι μια χαρά είναι και η δική μου! Το κυριότερο είναι να είμαστε καλά και τα μωρακια μας! Τα άλλα έρχονται δεύτερα. Απλά να ξέρω τι μου γίνεται. Στο δημόσιο θα γεννήσεις κι εσύ? Σου είπε ο.γιατρός τι είναι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μια χαρά είναι και η δική μου! Το κυριότερο είναι να είμαστε καλά και τα μωρακια μας! Τα άλλα έρχονται δεύτερα. Απλά να ξέρω τι μου γίνεται. Στο δημόσιο θα γεννήσεις κι εσύ? Σου είπε ο.γιατρός τι είναι?

Τον ειχα τρελανει....... χαχαχχα αλλα δεν εκανα αυχενηκη στον δικο μου γιατρο, γιατι αυτοσ ειναι στο δημοσιο και δεν μπορουσε λεει να μου την κανει, και ο αλλοσ επειδι λεει δεν ειναι γιατροσ μου δεν ηθελε να μου πει,,,,, τον εσκασα ομωσ και στο τελοσ μου ειπε οτι μαλλον αγορι, αλλα θα μου το πει σιγουρα ο δικοσ μου γιατροσ!!!! Και βεβαια στο δημοσιο εκει ειναι ο μονοσ γιατροσ που εχω εμπυστοσυνη!!! Εσενα ειδανε τι ειναι στην αυχενικη??? εγω θα παω στον δικο μου γιατρο την τεταρτη απογευμα και ελπιζω να μου το επιβεβαιωσει............... θελω πολυ αγορι!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τον ειχα τρελανει....... χαχαχχα αλλα δεν εκανα αυχενηκη στον δικο μου γιατρο, γιατι αυτοσ ειναι στο δημοσιο και δεν μπορουσε λεει να μου την κανει, και ο αλλοσ επειδι λεει δεν ειναι γιατροσ μου δεν ηθελε να μου πει,,,,, τον εσκασα ομωσ και στο τελοσ μου ειπε οτι μαλλον αγορι, αλλα θα μου το πει σιγουρα ο δικοσ μου γιατροσ!!!! Και βεβαια στο δημοσιο εκει ειναι ο μονοσ γιατροσ που εχω εμπυστοσυνη!!! Εσενα ειδανε τι ειναι στην αυχενικη??? εγω θα παω στον δικο μου γιατρο την τεταρτη απογευμα και ελπιζω να μου το επιβεβαιωσει............... θελω πολυ αγορι!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Κι εγώ σε εξωτερικό γιατρό την έκανα. Έναν εξειδικευμενο έχουμε στα Χανιά. Εμένα το είδε κατευθείαν. Άντρας με τα όλα του! Σου εύχομαι να είναι οοοοτι θες αλλά κυρίως να είναι υγιές!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σε εξωτερικό γιατρό την έκανα. Έναν εξειδικευμενο έχουμε στα Χανιά. Εμένα το είδε κατευθείαν. Άντρας με τα όλα του! Σου εύχομαι να είναι οοοοτι θες αλλά κυρίως να είναι υγιές!!!!

Γεια σου κορίτσι! Είσαι και εσύ από Χανιά? Και εγώ!!!!!!!Να έχουμε τελειόμηνες εγκυμοσύνες και υγιή μωράκια.....Φιλάκια:wink::wink::wink::wink::wink::wink:


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...