Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Το πρωτο μας δε μάθαμε φύλλο μέχρι να γεννησω. Ηταν το πιο ωραιο συναίσθημα! !! Στο δεύτερο θα μάθουμε καθαρά για πρακτικούς λόγους για να ξερω αν θα κατεβάσω τα ήδη υπάρχοντα ρούχα μιας κ το σπίτι μας είναι μικρό. Δαφορετικα θα το κρατουσα κ τωρα ως το τέλος. .... :)


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

:-D ..Μωρακια Μαιου-Απριλιου 2014...:-D

Dms1912 --> 19/2 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

ValentinaSp --> 5/3/2014

lenachania --> 6/3/2014

sspyr82 --> 28/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

dinask -- > 7/4/2014

georgia-kak --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

stavr77 --> 17/4/2014


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κορίτσι! Είσαι και εσύ από Χανιά? Και εγώ!!!!!!!Να έχουμε τελειόμηνες εγκυμοσύνες και υγιή μωράκια.....Φιλάκια:wink::wink::wink::wink::wink::wink:

Γεια σουουου! Χανιά κι εγώ! Ποιόν γιατρό έχεις? Μακάρι να είναι γερά και τυχερά!

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο μας δε μάθαμε φύλλο μέχρι να γεννησω. Ηταν το πιο ωραιο συναίσθημα! !! Στο δεύτερο θα μάθουμε καθαρά για πρακτικούς λόγους για να ξερω αν θα κατεβάσω τα ήδη υπάρχοντα ρούχα μιας κ το σπίτι μας είναι μικρό. Δαφορετικα θα το κρατουσα κ τωρα ως το τέλος. .... :)

Μακάρι να μπορούσα να το μάθω κι εγώ στον τοκετό... αλλά ο σύζυγος ούτε συζήτηση! Θα πρέπει να είναι τρομερή εμπειρία να στο λένε εκείνη την στιγμή!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια!

Δε μου λέτε κατιτίς, απο..."ποιότητα" υπνου πως τα πατε;;

Γιατί εγώ και στην προηγούμενη εγκυμοσυνη και τώρα τι να σας πω, τα όνειρα που βλέπω πια.......ο Σπιλμπεργκ οχρυα! Και ξυπναω κ μες στην ταραχη μερικές φορές. Αυτο ειναι βασανο δεν είναι υπνος!

Μακάρι να μπορούσα να το μάθω κι εγώ στον τοκετό... αλλά ο σύζυγος ούτε συζήτηση! Θα πρέπει να είναι τρομερή εμπειρία να στο λένε εκείνη την στιγμή!

Αχ ήταν πραγματικά υπέροχο! Ξέρεις, να είσαι στην άγνοια 9 μηνες και μετα...έκπληξηηηη! :) :)

Πραγματικα ότι καλύτερο μου έχει συμβεί!


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ρωτησω κατι? υπαρχουν τροφες που απαγορευονται?

για το συκωτι καπου διαβασα και τον τονο

Εαν έχεις θεμα με τοξοπλασμα-δεν έχεις αντισώματα δλδ- δεν κανει να τρως λαχανικα κ φρούτα που δε καθαριζονται.

Και πανω απ ολα οχι μαρούλια λαχανα κλπ.Θελουν υπερβολικά καλό πλύσιμο λεει αλλα εγω τα ειχα απλα ξεγραψει.

Γενικα δε θέλει εντόσθια, μεγαλα ψαρια, κ οχι σπιτικες μαγιονεζες....αν θυμηθώ και κάτι άλλο θα στο γράψω.


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μανουλιτες...!!!

Εγω απο ονειρα αστα να πανε... δεν κοιμαμε καλα το βραδυ.. μονο ο μεσημεριανος υπνος ειναι τελειος...

οσο αφορα τι πρεπει και τι οχι.. αν και δεν εχω αντισωματα τοξοπλασμα... το μονο που μου ειπε ειναι πολυ καλο πλυσιμο τα φρουτα και τα λαχανικα που αγοραζουμε απο εξω...και στην μαρεγκα..

στα υπολοιπα.. επειδη ειναι δικα μας δεν υπαρχει θεμα.. απλα να πλενω τα παντα...!!

σκοτακια επειδη τρελενομαι μου ειπε ναι.. αλλα στην σπληνα, μου ειπε οχι, λογο οτι δεν την χψηνουμε καλα...


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακιαααα τι κανετε; Εγω μα τη νυστα που ειχα κ ξυπνησα κ στις 8, ηταν η μικρη μου σκασμενη στο ματι κ εκλαιγε μιάμιση ώρα. Τελικά δε κοιμηθηκε καμμια απο τις δύο μας κ τωρα είμαι σαν κοτόπουλο. Θελω να βγω να περπατήσω λίγο γιατί αρχισε η ισχυαλγια να κανει εντονη την παρουσια της...για μπανιο στην θάλασσα δεν προβλέπεται σήμερα γιατί είμαστε με 26 βαθμούς.....:?

Εσείς βολταρατε καθόλου;


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κοριτσακια μου..

Εγω σημερα περασα μια χαρα, ειχαμε ανεβει στην πεθερα μου για φαγητο.. ωστοσο ειμαστε δυο οι εγκυμονουσες, εγω και η συνηφαδα μου.. με δυο μερες διαφορα.. και μας μυρισε γλυκο.. και ετρεξε ο γαμπρος του πασα μου να μας φερει..

γενικα περασαμε ωραια.. χαλαρα και ηρεμα... και τωρα το βραδυ με επιασαν οι ναυτιες και πονακια χαμηλα.. λογικο ομως αφου δεν ειχα βαλει την προγεστερονη, γιατι την βαζω μεσημερι..!!

αυτα τα νεα μας...

ααα σημερα μου ειπαν οτι φαινετε οτι ειμαι εγκυουλα.. το προσωπο μου αλλαξε και εχω κανει και μια μικρη κοιλιτσα που ολοι την καταλαβαινουν γιατι ειμαι πλακα.. !!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...