Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

μηπως σου λειπε νατριο?ετσι λενε γι αυτες που θελουν αλμυρα

Μη σου πω ψεμματα δε το ξερω....

Επισης οπως κ στην κορη μου, αρχισε παλι να μου ανοιγει συνεχεια η μυτη μου! Τουλαχιστον μια φορα την ημερα!!! :|


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και γω το πρωι ελληνικο πινω διπλο με γαλα

για τα δημητριακα ειπα θα τ αρχισω σιγα σιγα

αλλα σαν το φραπε δεν εχει

ουτε ο φραπε με ξυπναει, ασε που δεν επιτρεπετε!!!!!μονο ο εσπρεσσο μου κανει!!!!!αλλα τι να κανουμε!!!!!ελληνικος, ελληνικος!!!!!!!

stavr77 Μη λες εσυ οτι "γκρινιαζεις", εγω απο τωρα σκεφτομαι τι θα κανω μια βδομαδα σχεδον,χωρις τη μικρη μου που θα ειμαι στο νοσοκομειο...:?

οσο για τα δικα μου συμπτωματα κοριτσια μου,ο γιατρος πιο πολυ εχει "θορυβηθει" με τον αιματοκριτη μου μη χρειαστω μεταγγιση.....Στην μικρη μου εφτασα 28,στο τσακ προλαβα κ τον συνεφερα...

Η πιεση μου εχει κανει εντυπωση γιατι μπορει να μην εχω ορεξη να φαω, αλλα ο,τι επιθυμω να φαω ειναι λυσσα! τι ελιες τι φετες, τι σαλαμια......τι πατατακια....που κανονικα δεν πολυτρωω αλατι αλλα τωρα εχω φαγωθει με τα αλμυρα! Τι να πω!...

παιρνεις κατι για ολα αυτα;;;μεταγγιση, ε;;;;λογω εγκυμοσυνης ςιναι ολα στα πατωματα;;;;


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Φαε μηλο να ξυπνησεις! η φρουτα! γιατι ο καφες μας δινει προσωρινη "τεχνητη" ενεργεια αλλα μολις περασει η επιδραση τουν ουσιων που εχει...τα φρουτα εν αντιθεσει, δινουν φυσικη ενεργεια κ ο οργανισμος κινητοποιειται αμεσως! Αλλα αυτο με το μηλο μεχρι που το δοκιμασα δε το πιστευα!!! :wink:

δεν το ηξερα με τα μηλα!!!!!!κ τρελαινομαι!!!!!!!!!!!!! ευχαριστω!!!!!!!!!! θα το δοκιμασω κ θα σου πω αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!

Μη σου πω ψεμματα δε το ξερω....

Επισης οπως κ στην κορη μου, αρχισε παλι να μου ανοιγει συνεχεια η μυτη μου! Τουλαχιστον μια φορα την ημερα!!! :|

ο γιατρος τι λεει για ολα αυτα;;;;τα ειχες κ στο πρωτο;;;;


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

παιρνεις κατι για ολα αυτα;;;μεταγγιση, ε;;;;λογω εγκυμοσυνης ςιναι ολα στα πατωματα;;;;

παιρνω σιδηρο κ φολικο κλπ κλπ αλλα ετσι κι αλλιως το κανονικο μου στον αιματοκριτη ειναι το μαξιμουμ 32......οταν του το ειπα καπως ηρεμησε λιγο αλλα μου ειπε οτι πρεπει να προσεξουμε μην πεσει καθολου τουλαχιστον κατω απο 30.


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stavr77 Μη λες εσυ οτι "γκρινιαζεις", εγω απο τωρα σκεφτομαι τι θα κανω μια βδομαδα σχεδον,χωρις τη μικρη μου που θα ειμαι στο νοσοκομειο...:?

οσο για τα δικα μου συμπτωματα κοριτσια μου,ο γιατρος πιο πολυ εχει "θορυβηθει" με τον αιματοκριτη μου μη χρειαστω μεταγγιση.....Στην μικρη μου εφτασα 28,στο τσακ προλαβα κ τον συνεφερα...

Η πιεση μου εχει κανει εντυπωση γιατι μπορει να μην εχω ορεξη να φαω, αλλα ο,τι επιθυμω να φαω ειναι λυσσα! τι ελιες τι φετες, τι σαλαμια......τι πατατακια....που κανονικα δεν πολυτρωω αλατι αλλα τωρα εχω φαγωθει με τα αλμυρα! Τι να πω!...

Τι μου θύμησες τώρα! Στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα ό,τι παράξενους συνδυασμούς μπορείς να φανταστείς!!!!!

Έπαιρνα πατατάκια και τα βούταγα μέσα στο γιαούρτι.....πωπω τα σκέφτομαι και αναγουλιάζω:roll::roll::roll::roll::roll:


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

παιρνω σιδηρο κ φολικο κλπ κλπ αλλα ετσι κι αλλιως το κανονικο μου στον αιματοκριτη ειναι το μαξιμουμ 32......οταν του το ειπα καπως ηρεμησε λιγο αλλα μου ειπε οτι πρεπει να προσεξουμε μην πεσει καθολου τουλαχιστον κατω απο 30.

Μήπως έχεις στίγμα? Εγώ έχω.....τώρα ξεκίνησα με 36, ελπίζω να πάμε καλά.....


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

αρχισε να με πιανει μελαγχολια,σε μια ωρα πρεπει να παω δουλεια:(

και φοβαμαι μην καταλαβουν τιποτα

http://www.ergasiaka-gr.net/2011/06/potaia-mhtpothta-toketoy.html

ρωτα κ ενα δικηγορο εργατικου δικαιου!!! Δεν μπορουν να σε πειραξουν, μην ζουμε υπο το κρατος της τρομοκρατιας πια, εγκυες ειμαστε οχι φυγαδες δολοφονοι!!!!

:evil::evil::evil::evil:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://www.ergasiaka-gr.net/2011/06/potaia-mhtpothta-toketoy.html

ρωτα κ ενα δικηγορο εργατικου δικαιου!!! Δεν μπορουν να σε πειραξουν, μην ζουμε υπο το κρατος της τρομοκρατιας πια, εγκυες ειμαστε οχι φυγαδες δολοφονοι!!!!

:evil::evil::evil::evil:

οταν το μαθει σιγουρα θα μου κανει κανα σκηνικο ο παπαρ..ς

αλλα δε με νοιαζει, μετα απο τοση αναμονη αυτον θα σκεφτω?


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, διστυχοσ οι εργωδωτεσ κοιτανε το δικο τουσ συμφερων...... και οχι το δηκο μασ!!!! γιαυτο και μεισ πρεπει μονοι μασ να σκεφτουμε λιγο τι εχουμε αναγκη...... εγω αν δεν κλεισουμε μεχρι 10 του οκτομβρι, θα τουσ κατσο μια αναροτικη και ολα καλα... ιδι ειμαι ολη την σαιζον εγκιοσ και δουλευω 10 ωρο σπαστο, δεν μου αλλαξενε τιποτα!!!!! εεε οχι, πρωτα η υγεια μασ και μετα ολα τα υπολειπα......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Τι κανετε?? Καλως μας ηρθαν και οι καινουριες εγκυουλες!! Τελεια που μαζευομαστε σιγα-σιγα πολλες! Εγω χαθηκα γιατι ειχαμε αδεια κι εγω κι ο καλος μου και καναμε διακοπουλες!! Εκανα τις εξετασεις του προγεννητικου και ηταν ολα μια χαρα, κανενα προβλημα και τωρα περιμενω να με δει ο γιατρος μεσα στην εβδομαδα παλι! Πειτε μου τα νεα σας γιατι εχω χαθει! Διαβασα στα γρηγορα βεβαια και σε γενικες γραμμες ολα καλα τα ειδα!! Βαλτε με κι εμενα στη λιστουλα για 13/4!


WBCAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλή τύχη σε όλες μας!!Πολύ χαίρομαι που σας βρήκα!Εδώ και λίγο καιρό έμαθα πως περιμένω το 1ο μου λουλουδάκι!Μόλις έκλεισα την 12η εβδομάδα-τουλάχιστον αυτό έδειξε η αυχενική που έκανα το Σάββατο και ο γιατρός μου είπε ΠΗΤ-αν πάνε όλα καλά- 10/03/2014!

Αλλά πείτε μου βρε κορίτσια μου μόνο εγώ δεν έχω συνειδητοποιήσει τι μου συμβαίνει ακόμα ή και εσείς??Αισθάνομαι όμορφα αλλά περίεργα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...