Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!τι μου κανετε σημερα;;;;!!!!!

ελενιτσα, υπομονη!!!αν σε πειραζουν οι πολυβιταμινες ρωτα κ το γιατρο σου!!!!

οι υπολοιπες πως εισαστε;;;;!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλημερες καλη εβδομαδα!

Εγώ πάλι πολλη ζαλαδα κ θα είμαι και μονη με το παιδί και δε με βλέπω καλά. .....

καλημερα μαρακι!!!!!!!!!!!!γραψαμε μαζι!!!!δεν εχεις βοηθεια απο πουθενα;;;


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σε εξωτερικό γιατρό την έκανα. Έναν εξειδικευμενο έχουμε στα Χανιά. Εμένα το είδε κατευθείαν. Άντρας με τα όλα του! Σου εύχομαι να είναι οοοοτι θες αλλά κυρίως να είναι υγιές!!!!

Καλημέρα, τωρα μονο καταφερα να μπω!!! Υγεια πανω απ ολα, εχεισ δικιο!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαρακι!!!!!!!!!!!!γραψαμε μαζι!!!!δεν εχεις βοηθεια απο πουθενα;;;

Δυστυχως.....επεσα κ στην "εποχη" Ο αντρας μου δουλευει η αδερφη μου επισης ολη μερα στο μαγαζι κ τα πεθερικα μου ειναι στην πατρα οποτε....μονοι ειμαστε....

Αμα περασει η σεζον θα εχω την αδερφη μου αλλα ως τοτε το πιθανοτερο ειναι να εχω "συνελθει"....

Εχω κ αυτη την ατιμη την πιεση, μαζι με τον αιματοκριτη στα ταρταρα! 32 το ενα, 9 και 5 η αλλη.... :?


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Τι μου κάνετε εγκυούλες μου? Περάσατε όμορφα το Σαβατοκύριακο? Εμένα ευτυχώς μου σταμάτησε το αίμα, είμαι πεντακάθαρη. Όλο το Σ.Κ. το πέρασα στο κρεβάτι, μόνη μου......ο άνδρας μου στο μαγαζί μέχρι πολύ αργά και η πεθερά μου πήρε το γιο μου για να μην κουράζομαι....μία φρίκη:cry::cry::cry::cry::cry::cry:!

Νομίζω ότι η υπομονή μου έχει εξαντληθεί, έχω μπουκώσει, μου λείπει τρομερά ο γιος μου......αυτά, άντε πάλι σας γκρίνιαξα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!!

Μαράκι και εγώ έχω τρομερές ζαλάδες, ιδίως εχθες γύριζε το ταβάνι, αλλά νομίζω ότι είναι φυσιολογικό τώρα στην αρχή....αλλά εσύ που και σε πιο προχωρημένη κύηση, μήπως πρέπει να ενημερώσεις το γιατρό σου η να μετρήσεις την πίεσή σου, μήπως έχεις υπόταση?

Ελενίτσα και εγώ ανακατεύομαι πολύ, έχω φοβερό πόνο στο στομάχι (πίνω βέβαια και μια σακουλα φάρμακα), μετά νιώθω καούρες και πάλι από την αρχή........ευτυχώς δεν τα έχω βγάλει ακόμα (τι λέω Θέε μου πρωι πρωί......:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:)

Αλήθεια, αγαπημένες μου, έχετε όρεξη για φαγητό? Γιατί εγω σπάνια πεινάω, βλάπω το φαί, τρώω μια μπουκιά και χορταίνω!!!!! Για γλυκά, ούτε λόγος...ιδίως σοκολάτα.......μπλιααααχχχχχ!!!!!!1

Άντε, τα είπα και ξαλάφρωσα....

Πολλά φιλάκια.....

Μααααααααατσσσσσσ

Μουυυυυυυυυτσσσσσσ


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως.....επεσα κ στην "εποχη" Ο αντρας μου δουλευει η αδερφη μου επισης ολη μερα στο μαγαζι κ τα πεθερικα μου ειναι στην πατρα οποτε....μονοι ειμαστε....

Αμα περασει η σεζον θα εχω την αδερφη μου αλλα ως τοτε το πιθανοτερο ειναι να εχω "συνελθει"....

Εχω κ αυτη την ατιμη την πιεση, μαζι με τον αιματοκριτη στα ταρταρα! 32 το ενα, 9 και 5 η αλλη.... :?

υπομονη κουκλα μου!!!!οσο για τον αιματοκριτη κ την πιεση, ογιατρος σου τι σου ειπε;;;

Καλημέρα κορίτσια! Τι μου κάνετε εγκυούλες μου? Περάσατε όμορφα το Σαβατοκύριακο? Εμένα ευτυχώς μου σταμάτησε το αίμα, είμαι πεντακάθαρη. Όλο το Σ.Κ. το πέρασα στο κρεβάτι, μόνη μου......ο άνδρας μου στο μαγαζί μέχρι πολύ αργά και η πεθερά μου πήρε το γιο μου για να μην κουράζομαι....μία φρίκη:cry::cry::cry::cry::cry::cry:!

Νομίζω ότι η υπομονή μου έχει εξαντληθεί, έχω μπουκώσει, μου λείπει τρομερά ο γιος μου......αυτά, άντε πάλι σας γκρίνιαξα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!!

Μαράκι και εγώ έχω τρομερές ζαλάδες, ιδίως εχθες γύριζε το ταβάνι, αλλά νομίζω ότι είναι φυσιολογικό τώρα στην αρχή....αλλά εσύ που και σε πιο προχωρημένη κύηση, μήπως πρέπει να ενημερώσεις το γιατρό σου η να μετρήσεις την πίεσή σου, μήπως έχεις υπόταση?

Ελενίτσα και εγώ ανακατεύομαι πολύ, έχω φοβερό πόνο στο στομάχι (πίνω βέβαια και μια σακουλα φάρμακα), μετά νιώθω καούρες και πάλι από την αρχή........ευτυχώς δεν τα έχω βγάλει ακόμα (τι λέω Θέε μου πρωι πρωί......:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:)

Αλήθεια, αγαπημένες μου, έχετε όρεξη για φαγητό? Γιατί εγω σπάνια πεινάω, βλάπω το φαί, τρώω μια μπουκιά και χορταίνω!!!!! Για γλυκά, ούτε λόγος...ιδίως σοκολάτα.......μπλιααααχχχχχ!!!!!!1

Άντε, τα είπα και ξαλάφρωσα....

Πολλά φιλάκια.....

Μααααααααατσσσσσσ

Μουυυυυυυυυτσσσσσσ

υπομονη κ συ κοριτσι μου!!!!!αφου ολα πηγαινουν καλυτερα, μην σκεφτεσαι τιποτα αλλο!!!!!θα στρωσουν ολα σιγα σιγια!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

υπομονη κουκλα μου!!!!οσο για τον αιματοκριτη κ την πιεση, ογιατρος σου τι σου ειπε;;;

υπομονη κ συ κοριτσι μου!!!!!αφου ολα πηγαινουν καλυτερα, μην σκεφτεσαι τιποτα αλλο!!!!!θα στρωσουν ολα σιγα σιγια!!!!!!

μπραβο κορισακι μου ολα καλα.εγω απο ορεξη αλλο τιποτα κ σενα τρωω:D


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι μου κάνετε εγκυούλες μου? Περάσατε όμορφα το Σαβατοκύριακο? Εμένα ευτυχώς μου σταμάτησε το αίμα, είμαι πεντακάθαρη. Όλο το Σ.Κ. το πέρασα στο κρεβάτι, μόνη μου......ο άνδρας μου στο μαγαζί μέχρι πολύ αργά και η πεθερά μου πήρε το γιο μου για να μην κουράζομαι....μία φρίκη:cry::cry::cry::cry::cry::cry:!

Νομίζω ότι η υπομονή μου έχει εξαντληθεί, έχω μπουκώσει, μου λείπει τρομερά ο γιος μου......αυτά, άντε πάλι σας γκρίνιαξα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!!

Μαράκι και εγώ έχω τρομερές ζαλάδες, ιδίως εχθες γύριζε το ταβάνι, αλλά νομίζω ότι είναι φυσιολογικό τώρα στην αρχή....αλλά εσύ που και σε πιο προχωρημένη κύηση, μήπως πρέπει να ενημερώσεις το γιατρό σου η να μετρήσεις την πίεσή σου, μήπως έχεις υπόταση?

Ελενίτσα και εγώ ανακατεύομαι πολύ, έχω φοβερό πόνο στο στομάχι (πίνω βέβαια και μια σακουλα φάρμακα), μετά νιώθω καούρες και πάλι από την αρχή........ευτυχώς δεν τα έχω βγάλει ακόμα (τι λέω Θέε μου πρωι πρωί......:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:)

Αλήθεια, αγαπημένες μου, έχετε όρεξη για φαγητό? Γιατί εγω σπάνια πεινάω, βλάπω το φαί, τρώω μια μπουκιά και χορταίνω!!!!! Για γλυκά, ούτε λόγος...ιδίως σοκολάτα.......μπλιααααχχχχχ!!!!!!1

Άντε, τα είπα και ξαλάφρωσα....

Πολλά φιλάκια.....

Μααααααααατσσσσσσ

Μουυυυυυυυυτσσσσσσ

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!! Επιτελουσ τελιωσα με την χαρτουρα....:roll:

μετα απο μια μερα ρεπο δεν ξερεισ απο που να αρχησεισ!!!!!

Stavr77 στην αρχη και γω δεν μπορουσα να φαω τιποτα, ειχα χασει 3 κηλα.... τωρα ομωσ καμια βδομαδα τρψψ σαν τον ανθροπω και το ευχαρηστιεμαι!!!!! μετα την δοδεκατη βδομαδα θα περασουν ολα θα δεισ!!!!!

Τωρα μονο υπομονη!!! εγω δουλευα κιολασ και δεν μπορουσα να λειψω ουτε μια μερα παραπανω!!!! τωρα ομωσ απολαμβανω την κατασταση μου!!! ολοι με ταιζουνε, και ο αντρασ μου μου φερνει οτι του ζητησω, οταν ειναι σπιτι βεβαια...χχαχαχαχ γιατι δουλεβει και αυτοσ!!!!!

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ και καλη εβδομαδα σε ολε τισ μανουλιτσεσ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κορισακι μου ολα καλα.εγω απο ορεξη αλλο τιποτα κ σενα τρωω:D

κ γω πλεον δεν εχω προβλημα με το φαγητο....με το μπανιο μετα εχω μεγαααααααααλο προβλημα....σημερα εφαγα κ δημητριακα με το γαλα κ ηπια ελληνικο καφε κ κατι εγινε!!!!!!!!αλλα το κακο ειναι οτι ο ελληνικος δεν με ξυπναει!!!!!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!! Επιτελουσ τελιωσα με την χαρτουρα....:roll:

μετα απο μια μερα ρεπο δεν ξερεισ απο που να αρχησεισ!!!!!

Stavr77 στην αρχη και γω δεν μπορουσα να φαω τιποτα, ειχα χασει 3 κηλα.... τωρα ομωσ καμια βδομαδα τρψψ σαν τον ανθροπω και το ευχαρηστιεμαι!!!!! μετα την δοδεκατη βδομαδα θα περασουν ολα θα δεισ!!!!!

Τωρα μονο υπομονη!!! εγω δουλευα κιολασ και δεν μπορουσα να λειψω ουτε μια μερα παραπανω!!!! τωρα ομωσ απολαμβανω την κατασταση μου!!! ολοι με ταιζουνε, και ο αντρασ μου μου φερνει οτι του ζητησω, οταν ειναι σπιτι βεβαια...χχαχαχαχ γιατι δουλεβει και αυτοσ!!!!!

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ και καλη εβδομαδα σε ολε τισ μανουλιτσεσ!!!!!

ετσι ετσι!!!!!ολα στα ποδια σου!!!!!!κ μενα στο πρωτο ο αντρας μου μονο που δεν με ταιζε στο στομα!!!!!!τωρα χαλαρωσε!!!!!!ευτυχως οχι πολυ!!!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

κ γω πλεον δεν εχω προβλημα με το φαγητο....με το μπανιο μετα εχω μεγαααααααααλο προβλημα....σημερα εφαγα κ δημητριακα με το γαλα κ ηπια ελληνικο καφε κ κατι εγινε!!!!!!!!αλλα το κακο ειναι οτι ο ελληνικος δεν με ξυπναει!!!!!!!!!!!!!

και γω το πρωι ελληνικο πινω διπλο με γαλα

για τα δημητριακα ειπα θα τ αρχισω σιγα σιγα

αλλα σαν το φραπε δεν εχει


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι μου κάνετε εγκυούλες μου? Περάσατε όμορφα το Σαβατοκύριακο? Εμένα ευτυχώς μου σταμάτησε το αίμα, είμαι πεντακάθαρη. Όλο το Σ.Κ. το πέρασα στο κρεβάτι, μόνη μου......ο άνδρας μου στο μαγαζί μέχρι πολύ αργά και η πεθερά μου πήρε το γιο μου για να μην κουράζομαι....μία φρίκη:cry::cry::cry::cry::cry::cry:!

Νομίζω ότι η υπομονή μου έχει εξαντληθεί, έχω μπουκώσει, μου λείπει τρομερά ο γιος μου......αυτά, άντε πάλι σας γκρίνιαξα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!!

Μαράκι και εγώ έχω τρομερές ζαλάδες, ιδίως εχθες γύριζε το ταβάνι, αλλά νομίζω ότι είναι φυσιολογικό τώρα στην αρχή....αλλά εσύ που και σε πιο προχωρημένη κύηση, μήπως πρέπει να ενημερώσεις το γιατρό σου η να μετρήσεις την πίεσή σου, μήπως έχεις υπόταση?

Ελενίτσα και εγώ ανακατεύομαι πολύ, έχω φοβερό πόνο στο στομάχι (πίνω βέβαια και μια σακουλα φάρμακα), μετά νιώθω καούρες και πάλι από την αρχή........ευτυχώς δεν τα έχω βγάλει ακόμα (τι λέω Θέε μου πρωι πρωί......:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:)

Αλήθεια, αγαπημένες μου, έχετε όρεξη για φαγητό? Γιατί εγω σπάνια πεινάω, βλάπω το φαί, τρώω μια μπουκιά και χορταίνω!!!!! Για γλυκά, ούτε λόγος...ιδίως σοκολάτα.......μπλιααααχχχχχ!!!!!!1

Άντε, τα είπα και ξαλάφρωσα....

Πολλά φιλάκια.....

Μααααααααατσσσσσσ

Μουυυυυυυυυτσσσσσσ

υπομονη κουκλα μου!!!!οσο για τον αιματοκριτη κ την πιεση, ογιατρος σου τι σου ειπε;;;

stavr77 Μη λες εσυ οτι "γκρινιαζεις", εγω απο τωρα σκεφτομαι τι θα κανω μια βδομαδα σχεδον,χωρις τη μικρη μου που θα ειμαι στο νοσοκομειο...:?

οσο για τα δικα μου συμπτωματα κοριτσια μου,ο γιατρος πιο πολυ εχει "θορυβηθει" με τον αιματοκριτη μου μη χρειαστω μεταγγιση.....Στην μικρη μου εφτασα 28,στο τσακ προλαβα κ τον συνεφερα...

Η πιεση μου εχει κανει εντυπωση γιατι μπορει να μην εχω ορεξη να φαω, αλλα ο,τι επιθυμω να φαω ειναι λυσσα! τι ελιες τι φετες, τι σαλαμια......τι πατατακια....που κανονικα δεν πολυτρωω αλατι αλλα τωρα εχω φαγωθει με τα αλμυρα! Τι να πω!...


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

stavr77 Μη λες εσυ οτι "γκρινιαζεις", εγω απο τωρα σκεφτομαι τι θα κανω μια βδομαδα σχεδον,χωρις τη μικρη μου που θα ειμαι στο νοσοκομειο...:?

οσο για τα δικα μου συμπτωματα κοριτσια μου,ο γιατρος πιο πολυ εχει "θορυβηθει" με τον αιματοκριτη μου μη χρειαστω μεταγγιση.....Στην μικρη μου εφτασα 28,στο τσακ προλαβα κ τον συνεφερα...

Η πιεση μου εχει κανει εντυπωση γιατι μπορει να μην εχω ορεξη να φαω, αλλα ο,τι επιθυμω να φαω ειναι λυσσα! τι ελιες τι φετες, τι σαλαμια......τι πατατακια....που κανονικα δεν πολυτρωω αλατι αλλα τωρα εχω φαγωθει με τα αλμυρα! Τι να πω!...

μηπως σου λειπε νατριο?ετσι λενε γι αυτες που θελουν αλμυρα


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

κ γω πλεον δεν εχω προβλημα με το φαγητο....με το μπανιο μετα εχω μεγαααααααααλο προβλημα....σημερα εφαγα κ δημητριακα με το γαλα κ ηπια ελληνικο καφε κ κατι εγινε!!!!!!!!αλλα το κακο ειναι οτι ο ελληνικος δεν με ξυπναει!!!!!!!!!!!!!

Φαε μηλο να ξυπνησεις! η φρουτα! γιατι ο καφες μας δινει προσωρινη "τεχνητη" ενεργεια αλλα μολις περασει η επιδραση τουν ουσιων που εχει...τα φρουτα εν αντιθεσει, δινουν φυσικη ενεργεια κ ο οργανισμος κινητοποιειται αμεσως! Αλλα αυτο με το μηλο μεχρι που το δοκιμασα δε το πιστευα!!! :wink:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...