Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια και καλως ήρθαν οι καινούριες εγκυούλες!

Είστε καλα? Εγώ υποφέρω, δεν μπορώ να φάω τίποτε, όλο ανακατεύομαι, μόλις βάλω μια μπουκιά μου έρχονται όλα πάνω και τρελαίνομαι!

Αληθεια, το έχει και κάποιο άλλο κορίτσι αυτό?

Εγω εγω! Και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη και τωρα!!!

Και μαλιστα στην πρωτη χαλαρωσα μονο απο τον 5ο ως τον 6ο....... ως το τελος χαλια ημουν.....:?:-?:?


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω εγω! Και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη και τωρα!!!

Και μαλιστα στην πρωτη χαλαρωσα μονο απο τον 5ο ως τον 6ο....... ως το τελος χαλια ημουν.....:?:-?:?

εγω παντως θα γινω σαν φακλανα μεχρι να γεννησω:)


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχεις πετρα?

Στην κορη μου με τραβουσε ο οδοντιατρος απο τα μαλλια επειδη λογω ορμωνων τα ουλα φρικαρουν κ μπορει να παθουμε ζημια με τα δοντια, να παω να την βγαλω το πολυ ως τον 4ο μηνα........ και ειχε απολυτο δικιο, τα ουλα επειδη ματωνουν αν υπαρχει πετρα, κατα ενα βαθμο υποχωρουν......

Προσεξτε πολυ!

Απ'οσο ξέρω δεν έχω. Ελπίζω όταν πάω στον οδοντιατρο να με βοηθήσει γιατί ποναω πολύ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια!!!!!!τι μου κάνετε;;;;!!!!

εγώ δεν έκλεισα μάτι όλη νύχτα....με ταλαιπωρησε ένα όνειρο που είδα....δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ......

φιλάκια σε όλες!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια!!!!!!τι μου κάνετε;;;;!!!!

εγώ δεν έκλεισα μάτι όλη νύχτα....με ταλαιπωρησε ένα όνειρο που είδα....δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ......

φιλάκια σε όλες!!!!!!!

Καλημέρα καλημέρα!!!!!!!!

Ομοιοπαθούσα και εγώ.....και δεν είναι μονάχα ένα όνειρο, αλλά πολλά.....συνέχεια περνούσαν πρόσωπα, πεθαμένα ή εν ζωή, μια φρίκη......

Πιστεύω είναι από το άγχος......


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Wellkome στην παρεα!!!!! Εγω που λεσ στην αρχη το καταλαβενα μονο απο τουσ εμετουσ:roll:...... τωρα ομωσ που αρχησα να φουσκωνω λιγο αρχηζω να το παιρνω αποφαση//////!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

Κλαηνυχτα στην παρεα!!!! σχολασα επιτελουσ!!!!:):):):)

Καλημέρα!!!!!!και με το καλο το μωρουλι σου!!παραδοξως εγω μέχρι την 11η εβδομάδα μόνο πρηζομουν κ δεν έκανα καθόλου εμετους.αντιθετως απ την ώρα που μπήκα στη 12η δηλαδή εδώ κ καμία εβδομάδα εχω τρελαθεί! Κάθε βραδυ την ίδια ώρα!ποτε πρωί όμως κ αυτο με ανησυχεί .παλι καλα έφυγε λίγο το πρηξιμο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!! τικανετε?????:D:D:D

Εγω δεν ειμαι καλα σημερα, μου εφυγε ενα κομματι απο σφραγησμα στο δωντι..... και εχω τρελαθει απο τον πονο....... ειμαι στο γραφεισο, και θα μπορεσω μονο αυριο το μεσημερι να παω στον γιατρο..... εφτυχοσ πηρα τον γινεκολωγο μου και μου ειπε οτι μπορω να παρω ντεπον..... αλλα δεν με πιανει....:(:(:(:(:(:(:(:(:( Αυριο ειναι η μερα τον γιατρων...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!! τικανετε?????:D:D:D

Εγω δεν ειμαι καλα σημερα, μου εφυγε ενα κομματι απο σφραγησμα στο δωντι..... και εχω τρελαθει απο τον πονο....... ειμαι στο γραφεισο, και θα μπορεσω μονο αυριο το μεσημερι να παω στον γιατρο..... εφτυχοσ πηρα τον γινεκολωγο μου και μου ειπε οτι μπορω να παρω ντεπον..... αλλα δεν με πιανει....:(:(:(:(:(:(:(:(:( Αυριο ειναι η μερα τον γιατρων...

αχ κ γω πρεπει να παω οδοντιατρο αλλα φοβααααμαι.:(


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου, ολα καλα βλεπω!!!!!!!!χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!

λοιπον το αφεντικο μου το πηρε χαμπαρι για την εγκυμοσυνη!!!!!!!!φανταστειτε πως εχω πρηστει!!!!!!!!κ φυσικα δεν το αρνηθηκα....αλλα ουτε αυτον τον ειδα αρνητικο!!!!!!!που να ηταν το παλιο αφεντικο μου!!!!!!!θα παθαινε εγκεφαλικο!!!!!!!;););););););););)

ευτυχως!!!!!!μου εφυγε ενα αγχος!!!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου, ολα καλα βλεπω!!!!!!!!χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!

λοιπον το αφεντικο μου το πηρε χαμπαρι για την εγκυμοσυνη!!!!!!!!φανταστειτε πως εχω πρηστει!!!!!!!!κ φυσικα δεν το αρνηθηκα....αλλα ουτε αυτον τον ειδα αρνητικο!!!!!!!που να ηταν το παλιο αφεντικο μου!!!!!!!θα παθαινε εγκεφαλικο!!!!!!!;););););););););)

ευτυχως!!!!!!μου εφυγε ενα αγχος!!!!!!!!!!!

μπραβο κοριτσαρα μου, μια χαρα


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μανουλιτες.. πως εισαστε σημερα..??

εμεις μια χαρα.. με ελαφριες ναυτιες.. μια χαρουλα.. !!

καναμε τις δουλιτσες μας με τις μικρες.. και τωρα μαγειρευουμε...!!!

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!! τικανετε?????:D:D:D

Εγω δεν ειμαι καλα σημερα, μου εφυγε ενα κομματι απο σφραγησμα στο δωντι..... και εχω τρελαθει απο τον πονο....... ειμαι στο γραφεισο, και θα μπορεσω μονο αυριο το μεσημερι να παω στον γιατρο..... εφτυχοσ πηρα τον γινεκολωγο μου και μου ειπε οτι μπορω να παρω ντεπον..... αλλα δεν με πιανει....:(:(:(:(:(:(:(:(:( Αυριο ειναι η μερα τον γιατρων...

Βαλεντινα εμενα με βοηθαει η ρακι παρα πολυ.. γιατι το καιει.. εαν εχεις και μουρνορακι.. σιγουρα θα σου κανει δουλεια.. εμενα παντως που δεν με πιανουν τα παυσηπονα ,.. με βοηθαει η ρακι...!!

κοριτσακια μου, ολα καλα βλεπω!!!!!!!!χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!

λοιπον το αφεντικο μου το πηρε χαμπαρι για την εγκυμοσυνη!!!!!!!!φανταστειτε πως εχω πρηστει!!!!!!!!κ φυσικα δεν το αρνηθηκα....αλλα ουτε αυτον τον ειδα αρνητικο!!!!!!!που να ηταν το παλιο αφεντικο μου!!!!!!!θα παθαινε εγκεφαλικο!!!!!!!;););););););););)

ευτυχως!!!!!!μου εφυγε ενα αγχος!!!!!!!!!!!

Σπυριδουλα μου, τελεια τα νεα σου.. μπραβο.. ειδες που φοβοσουν..!!!

εμενα παντως εδω και μια βδομαδα φαινετε κανει μπαμ οτι ειμαι εγκυος.. εχω κανει και κοιλιτσα.. ειμαι και πρησμενη...!! Ασε που δεν περπαταω σαν γυναικα.. αλλα σαν νταλικιερη.. ασε που παω και αργα, λες και κραταω αυγα...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...