Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μαθήματα Αγγλικών-Γαλλικών-Ισπανικών, Β.Προάστεια


Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

Είμαι καθηγήτρια Αγγλικών - Γαλλικών και Ισπανικών με εμπειρία εδώ και πάνω από 20 χρόνια. Εχω σπουδάσει στο Πανεπιστήμιο Αθηνών(Αγγλική και Γαλλική Φιλολογία), στη Lyon Lumiere III (Γαλλία) και στο Universitat Lleirida (Ισπανία) και στο ΕΑΠ στο τμήμα Ισπανικής Φιλολογίας.

Μπορώ να προσφέρω πλήρη υποστήριξη όλων των επιπέδων ακόμα και σε πολύ μικρά παιδιά, με πολλές επιτυχίες στις εξετάσεις (μπορούν να δωθούν συστάσεις).

Χρήση ό,τι πιο σύχρονου έχει να προσφέρει η διδασκαλία και η ξενόγλωσση βιβλιογραφία σήμερα (multimedia, video lessons, talking cubes, παιχνίδια, internet, περιοδικά, βιβλία κλπ) έτσι ώστε η μάθηση να γίνεται ευχάριστα αλλά συχρόνως και μεθοδικά.πάντα με αγάπη για τους μαθητές και πάθος για την εργασία.

Τιμές πολύ φιλικές

τηλ: 6945138187, 2102930282

email: [email protected]

http://www.facebook.com/OiXenesGlossesDenEinaiMakria

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Νεα μαθηματα επαγγελματικης ορολογιας και συνομιλιας

Μαθηματα μεσω η/υ (Skype)

Τιμές πολύ φιλικές

τηλ: 6945138187, 2102930282

email: [email protected]

http://www.facebook.com/OiXenesGlossesDenEinaiMakria

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...