Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΔΙΠΛΗ ΩΟΡΗΞΙΑ


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα

Ηθελα να ρωτησω τις αλλες κοπελες εαν τους εχει ξανασυμβει, 2ο θετικο τεστ ωορηξιας ψηφιακο clear blue μετα απο 3 ημερες.

Πριν τρεις ημερες , παρολο που βρισκομουν στην 9η ημερα και δεν ειχα αλλα συμπτωματα ωορηξιας εκτος απο καποιους πονους στην αριστερη ωοθηκη εκανα ενα τεστ και ηταν θετικο:P.

Απο εχθες ομως ξεκινησαν τα πιο συνηθισμενα συμπτωματα ωορηξιας , οπως αυξημενη διαθεση, υγρα και μου μπηκε η ιδεα για διπλη ωορηξια και ειπα ας κανω και ενα δευτερο τεστ , αρνητικο ομως.

Σημερα το πρωι τα συμπτωματα ηταν πιο εντονα με πονο αυτη τη φορα στην δεξια ωοθηκη. Ημουν σιγουρη για τον πονο, ηταν ο γνωστος ωορηξιας.

Λεω δεν χανω τιποτα να κανω αλλο ενα τεστ και ηταν θετικο:eek::lol:.

Εχει ξανατυχει σε καμια σας??

Ειναι διπλη ωορηξια η λαθος τεστ η οτιδηποτε αλλο???

ΥΓ Ειμαι και στον επομενο κυκλο μετα την σαλπιγγογραφια (ομως με επιπλοκες που ας ελπισουμε οτι δεν μου αφησαν τελικα προβληματα )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα λεμόνια!

Ασφαλώς υπαρχει περίπτωση διπλής ωορυξιας!

Έχετε καθόλου στο σόι προδιάθεση για δίδυμακια;

Είχα και γω μια ίδια περίπτωση πριν απο αρκετό καιρό και είχα σύλληψη δίδυμη σε διαφορετικό σάκο! Μάλιστα το ενα ήταν λίγο πιο μικρο απο το άλλο σε μέγεθος γιατι έγινε πρωτα η σύλληψη του ενός.. Δυστυχώς πάλιδρομησαν την 10 εβδομάδα και απο τότε το παλεύουμε!!

Εύχομαι να πέτυχες και συ διπλό τζάκι ποτ!!!!;)

Οταν λες στο δεύτερο μέρος της σαλοιγγογραφιας τι ακριβώς εννοείς;


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

Ναι!!! Ετσι εγινε σε εμενα!!

Ο ενας ηταν 3 ημερες πιο μικρος απο τον αλλο (βεβαια εγω ειχα και ποσα ωαρια οποτε δεν εσκασαν ολα ταυτοχρονα καθοτι ηταν ενεσιμος κυκλος).

Αντε!!! Ελπιζω να το πιασετε! :) :)


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Στον επομενο κυκλο μετα την σαλπιγγογραφια..

Κοριτσια σας ευχαριστω, απο το στομα σας και στου Θεου το αυτι.

Θα δουμε γιατι προσπαθουμε αρκετο καιρο για δευτερο.

Ειμαστε ενα βημα πριν την εξωσωματικη.

Tintail, εσυ με σπερματεγχυση εμεινες εγκυος η το πρωτο φυσιολογικα και το δευτερο με σπρματεγχυση.

Εσενα φανταζομαι θα σε παρακολουθουσε ο γιατρος και θα ηταν διαπιστωμενη η δευτερη ωορηξια.

Προδιαθεση δεν εχουμε, αν και της αδερφης της ειχε τυχει ακριβως η ιδιδα περιπτωση με εσενα. Αλλα ειχε ηδη 2 παιδακια .

Ομως εχω διαβασει οτι οι γυναικες γυρω στα 40 εχουν αυξημενες πιθανοτητες για διπλη ωορηξια.

santibel

Σου ευχομαι την επομενη φορα να εισαι πιο τυχερη. Φανταζομαι οτι θα εισαι μικρη , οποτε εχεις ολο το χρονο μπροστα σου .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...