Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

πολυμορφική κούνια ή απλή?.


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες ...Κορίτσια είμαι στη διαδικασία αναζήτησης για αγορά κούνιας και βρεφικών ειδών... Εχω μπερδευτεί στην επιλογή, καθώς κοιτώντας απο ίντερνετ δεν ξέρω ποιά κούνια είναι πιο πρακτική πολυμορφική ή απλή?? Επίσης θα ήθελα να μου προτείνεται οικονομικά πρατήρια που γνωρίζεται για αγορές βρεφικών επίλπων... ευχαριστώ εκ των προτέρων ....:P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Γεια σου Λίνα, εγω εχω παρει κουνια που μεγαλώνοντας το παιδι γίνεται κρεβάτι και δεν το μετάνιωσα. Τωρα ειναι 5 ετων και ακομη τον χωράει οριακα. Ειναι βέβαια μεγαλύτερη σε μεγεθος απο τις απλές , θυμαμαι την ειχα παρει απο bebe καρρας μια βιοτεχνία, κανε μια αναζήτηση αν θες. Θα σε συμβούλευα να δώσεις αρκετη προσοχη στο στρωμα επισεις

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...