Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 29/8/2024 at 1:16 ΜΜ, artemis88 είπε:

      Τι ωραια!! Με το καλο!!

      Ποτε αρχισες να το νιωθεις?

      Στην 20η εβδομάδα το κατάλαβα. Νομιζα στην αρχή ήταν το έντερο. Στους υπέρηχους κανει σβούρες 😁

      On 30/8/2024 at 8:53 ΠΜ, Lila ki είπε:

      Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

      Μπραβοοοο!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Να πάνε ολα καλα και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Μπήκα για να σου ευχηθώ για αύριο και είδα τα όμορφα νέα!!!!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Δεν μ κάνουν χοριακη δυστυχώς … μ είπαν τεστ εγκυμοσύνης κ εάν είναι θετικό σου λένε για σκαν σε δυο με τρεις εβδομάδες απο το θετικό τεστ … γενικά το σύστημα της Αγγλίας είναι λίγο διαφορετικό ..

      Καθόλου χοριακη ε? Τότε υπομονή και προσοχή μέχρι τον υπέρηχο!!!

Κοριτσιαααααααααα!!!!Η Νικελ ειναι εγκυοοοοος!!!!!!


Recommended Posts

Ε, ναι λοιπον!!!Ειναι αληθεια!!!!Αυτο το κοριτσι με τα ομορφα ματια και...τα...λεπτα χαρακτηριστηκα, αυτο το κοριτσι με τη τεραστια υπομονη και με την αισιοδοξια , με το ανεξαντλητο χιουμορ και τη γλυκητητα,αυτο το κοριτσι με.....την απιστευτη μπουμπου στο avatar της....η νικελ μας...ή αλλιως νικελουδιο....ή αλλιως μπουμπου νικελ.....τα καταφερε!!!!!Σε λιγους μηνες θα κρατησεις στην αγκαλια της το μωρακι της!!!!Φιλεναδα μου γλυκεια σου ευχομαι ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και ΧΙΛΙΕΣ ΕΥΧΕΣ για μια ομαλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!Σου ευχομαι να ζησεις το θαυμα της μητροτητας σε ολοοοο του το μεγαλειο...και μετα να μου γκρινιαζεις συνεχεια για την αυπνια και τους κυκλους κατω απο τα ματια σου!!!

Σ΄αγαπω πολυ πολυ.....ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α....και σου αφιερωνω το παρακατω γνωμικο....αφου ταιριαζει γαντι στη περιπτωση σου:

Ή στραβος ειναι ο γυαλος....ή στραβα αρμενιζουμε...(ξερεις εσυ...:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΗΗΗΗΗΗΡΙΙΙΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ωραία νέα είναι αυτά???????????

Μπράβο Νικελάκι!!!!!!!!!.......Χίλια μπράβο κοριτσάκι μου, εύχομαι να έχεις την καλύτερη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις όσο γίνεται περισσότερο!!!!!!!!!

Άλλο ένα όνειρο πραγματοποιήθηκε!!!......Γιούπι!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νικελούδιοοο.....!!!!

Πολύ, μα πάρα πολύ χάρηκα.....!!!

Με το καλό, κοριτσάκι, να έχεις μια όμορφη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη....!!

Δεν κάνεις κόρη να συμπεθερέψουμε κιόλας....???

Φιλιά πολλά και χαδάκια στην κοιλίτσα.....!!!!!

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

632640zx6vm25i6x.jpg

Νικελιδιο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!:P:p:p:p

Με το καλο το νινακι σου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη:mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nikelάκι μου, ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ χαίρομαι.

Χθες βράδυ είχαμε την κουβέντα σου με τη Νάντιμορ, λες και ξέραμε ότι θα μαθαίναμε τα ευχάριστα σήμερα!

Με το καλό γλυκό μου κοριτσάκι, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα ζουμπουρλούδικο μωράκι!

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχχχχ κοριτσάκια μου γλυκαααααααααα!!! :-D :-D

Αι στο καλό συγκινηθηκα!!!!!!!

Σας ευχαριστώ παααρα πολύ για τις ευχες σας, κι ευχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να χαίρεστε τα παιδάκια σας όσες έχετε γίνει μανούλες, με το καλό να φέρετε στον κόσμο το μωράκι σας όσες είστε εγκυούλες και μακάρι να έρθει γρήγορα ένα μωράκι σε όσες προσπαθούν!! :-D

Πέρασε πολύς καιρός από τότε που πρωτογράφτηκα σε αυτο το φορουμ, όπου γνώρισα πολλές απίστευτες κοπέλες, που μου έδιναν θάρρος και ελπίδα όταν αισθανόμουν απογοητευμένη και μου συμπαραστάθηκαν σε όλες τις αναποδιές που μου έτυχαν...

Ελάκι μου τι να πω για σένα....σε αγαπώ πολυυυυυυυυ και σε ευχαριστώ που ήσουν κάθε στιγμή πλάι μου!!!

Κρισακι και κισα μου με το καλό να κρατήσετε αγκαλιά τα μωράκια σας, ελάκι και ναντινάκινα χαίρεστε τους κούκλους σας, μπιπίτσα και ναντιμοράκι να αποκτήσετε αυτό που επιθυμείτε!! Χάθηκα λίγο αλλά για αυτό φταίει η δουλειά όχι τίποτα άλλο...:mad:

Σας αγαπώ όλες πάααααρα πολύ!! :-D :grin:


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ χαπάκιιιιι μου!!!!!!

κι εσύ με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!!! :-D

Κάτι άλλο: Πειράζει να πω ότι μέχρι να κάνω τον πρώτο υπέρηχο είμαι ακόμα συγκρατημένη;;; :roll:

Μη με βρίσετε ομαδικά παρακαλώ πολύ, αναθέστε σε κάποια από εσας αν θέλετε να με βρίσει, ώστε να τα ακούσω μόνο μία φορά!! :tongue::lol:


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολλά πολλά συγχαρητήρια Nikel!

Εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα, να απολαύσεις κάθε στιγμή, να τα ζήσεις όλα στο 100%.

Είσαι ήδη τώρα μανούλα, με το καλό να γίνεις και "επισήμως".

(το Δεκέμβρη μάλλον ε???)

Και πάλι συγχαρητήρια!

Επεξεργάστηκαν by honey

DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ honey μου!!!!! :-D Καλέ τι φάτσα είναι αυτή???? Να σου ζήσει γλυκιά μου!!! Ναι, αν όλα πάνε καλά, τοξοτάκι θα βγει σαν τη μαμα του!!! :D

Χαπάκι η πρώτη βγήκε 1103!! Εντωμεταξύ επειδή είχα μείνει άφωνη μου λέει μικροβιολόγος "Το θέλετε, ε??" :lol:


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...