Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Αγόρια κορίτσια 0-5 ετών!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 115
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, κάτι καινούργιο σήμερα!

Αφόρετο με καρτελάκι για 18 μηνών, 15 Ευρώ.

DSC06795.jpg

Hipp δερμάτινα-ανατομικά Νο 24, φορέθηκαν 2 φορές (έχω ακόμη το κουτί τους), από βαφτιστική σειρά. Τιμή 15 Ευρώ.

DSC06819.jpg


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντιανεμικό μπουφανάκι mayoral Νο 4, με εσωτερική επένδυση από μέσα, ιδανικό για Φθινόπωρο-Καλοκαίρι και Άνοιξη. Φορεμένο 2-3 φορές σε άριστη κατάσταση, μόνο 10 Ευρώ.

DSC06680.jpg

Κοτλέ με τούλι στο τελείωμα φουστίτσα adams με καρτελάκι. Τιμή 8 Ευρώ.

DSC06749.jpg


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Σετ mini raxevsky Νο 3. Πουκάμισο καρό με τον Μίκυ στο πλάι και παντελόνι επενδυμένο (πολύ ζεστό) λεπτό κοτλέ, σαν βελουτέ, στο τελείωμα κάνει το καρό του πουκαμίσου. Φορέθηκαν μόνο μερικές φορές. Τιμή σετ 13 Ευρώ.

DSC06752.jpg

Ορκέστρα μπουφάν Νο 3 με το κατρελάκι του. Από μέσα με πολύ απαλή, γυαλιστερή γουνίτσα. Τιμή 22 Ευρώ.

DSC06702.jpg

DSC06703.jpg


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ενδεικτικά ανεβάζω μερικές φώτο, περισσότερα ρουχαλάκια στα λινκς παραπάνω.

Βελουτέ φόρμα αφόρετη (πολύ μαλακή) με καρτελάκι Νο 3-4, τιμή 14 Ευρώ.

DSC06789.jpg

Φούστα gymboree Νο 3, αφόρετη με καρτελάκι, τιμή 12 Ευρώ.

DSC06791.jpg

Φόρεμα για 3 ετών με καρτελάκι (είναι χειμερινό), τιμή 10 Ευρώ.

DSC06069.jpg


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...