Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΙΔΙ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ?


Recommended Posts

ΖΗΛΕΨΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΙΔΙ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ..ΚΛΠ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΑΝ ΤΟ ΛΕΜΟΝΙ..ΟΣΕΣ ΠΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ.:D;)


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • xanp

    xanp 20 δημοσιεύσεις

  • summer06

    summer06 17 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 10 δημοσιεύσεις

  • giannab7

    giannab7 5 δημοσιεύσεις

Βλέπω είμαστε κοντογειτονιά....Εμείς για να καταλάβεις στο στενό απέναντι από τα Benetton που είναι και το κομμωτήριο το xelle.

Κοντά είμαστε φαντάσου ότι αν θέλω κάπου κοντά να πάμε πάμε στις υποτιθέμενες κούνιες στο αγ. Γεώργιο που έχει...

Βλέπω ότι είσαι μωρό μάνα και έγκυος....με το καλό κοπέλα μου να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κουκου!!!

Μενιδι και εγω!!!με την γραφουσα απο πανω μου ηδη γνωριζομαστε απο εγκυμονουσα!!!

Εγω μενω λιιιγο πιο μακρυα ..στο mymarket στην δημοκρατιας !!!

Αnnia μου βλεπω καλα!?????!εχει ενα 2 1/2 ετων ενα 3 μηνων και ενα στην κοιλια????

με το καλο κοπελα μου και καλα κουραγια......


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά το ότι δεν έχουμε κούνιες να πάμε τα παιδιά είναι γεγονός απλά δεν κάνει και κανένας δήμαρχος την παραμικρή κίνηση να κάνει ένα αξιοπρεπή τόπο να πηγαίνουμε τα παιδιά να παίζουν...

Εμείς για κοντά πηγαίνουμε στην πλατεία στις Θρακομακεδόνες ή στη νέα Κηφισιά πάνω από τον θανόπουλο, αλλιώς στο πάρκο τρίτση....

annia όποτε θες να συναντηθούμε μιας και με την joa βρισκόμαστε ήδη....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

hellooooooyy!!!!annia για αλλη μια φορα με προλαβες ...το ιδιο σκεφτομουνα να ανοιξω και εγω..λοιπον....μενιδι και εγω....κατσε στο τελος θα βρεθουμε με συμμαθητριες εδω μεσα.....εγω κοντα στις τραπεζες στη γεφυρα μενω στις γραμμες......


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ego eimai to 90alla emena volo..exo 3xronia sto menidi...xtes phga ston ag.georgio ta mikra voltitsa den exo toutou gia na mporo na pao se allh paidiki xara...episis ektos toy oti den exoyme paidiki xara ths prokopis den exoyme kai katholoy pezodromia na metakinithoyme me to karotsi..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...