Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΙΔΙ-ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ?


Recommended Posts

Καλημέρα....Εμείς για παιδότοπο πάμε στην ποθητούπολη μεγάλος, καθαρός χώρος που τα παιδιά κάθονται ατέλειωτες ώρες μιας και έχουν πολλά να κάνουν...

Δεν έχω πάει ποτέ...εχω ακούσει κάτι που δεν μου άρεσε και δεν θα ήθελα να αναφέρω:roll:

Έχουμε συνηθίσει στη Ζαχαρούπολη, ξέρουμε και τους ιδιοκτήτες.. Συνήθως πάμε Σ πρωί που δεν έχει κόσμο και με το που μπαίνεις μυρίζει χλωρίνη και καθαριότητα κάτι που εκτιμώ αφάνταστα αφού έχουμε επισκεφθεί κι άλλους παιδότοπους της περιοχής.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • xanp

    xanp 20 δημοσιεύσεις

  • summer06

    summer06 17 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 10 δημοσιεύσεις

  • giannab7

    giannab7 5 δημοσιεύσεις

Να σου πω δεν έχω πάει σε άλλους αλλά σε αυτόν που έχουμε πάει 4-5 φορές(δεν προτιμώ τους παιδότοπους) μου αρέσει που είναι πολύ μεγάλος και πολύ φωτεινός.Έχει πάντα 2 κορίτσια μέσα και γενικά ενώ έχουμε πάει πολλές φορές δεν έχουμε δει κάτι παράξενο.Με βάζεις σε σκέψεις όμως...τι άκουσες αν δεν θες να το γράψεις στείλε πμ...Ευχαριστώ.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

nitsa σβησε βρε το κουοτ που εχω την διευθυνση εγω το διορθωσα....Κοριτσια εγω δυστυχως για κανα 2μηνες δεν μπορω να παω πουθενα χωρις τον αντρα μου γιατι εκανα επεμβαση ομφαλοκηλης και δεν κανει να σηκωνω καθολου βαρος....Σε ποια παιδικη χαρα πατε?


:-D

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πάμε η Θρακομακεδόνες ή στις καινούριες στα Λιόσια ή στη νέα Κηφισιά που είναι και ωραίο πάρκο ή στον άγιο Γεώργιο μιας και πάμε και με τα πόδια αλλά αυτό αν βαριέμαι να πάμε σε κάποια από τις παραπάνω.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατί θέλω να πάω σε αυτόν για την β επιπέδου να μην τρέχω στο ΛΗΤΩ μιας και αυτός μου έκανε και την αυχενική και ήθελα να σε ρωτήσω αν ξέρεις πόσο χρεώνει.Δεν πειράζει θα κάνω τηλέφωνο.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση όποτε θέλετε, μέσα...

Θρακομ/νες στις κούνιες πάμε κι εμείς. Ωραία είναι να πάμε ΖΑΧΑΡΟΥΠΟΛΗ να παίξουν τα παιδιά και να έχουμε χρόνο για καφέ.

Ότι θέλετε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


xanp εγω β επιπεδου εκανα στον ελευθεριαδη.....βεβαια ειναι ακριβος και δεν ξερω αν αναλαμβανει γυναικες εκτος του κ.χασιακου που συνεργαζετε.......


:-D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

εκλαπη αυτοκινητο απο την περιοχη μενιδιου ξημερωματα 9/4 μαρκας toyota corolla 1800ts χρωμα μολυβι και πινακιδες ΙΒΧ 8115 μεσα υπηρχε καθισματακι αυτοκινητου,χρωματος μπλε......παρακαλω για οποιαδηποτε πληροφορια επικοινωνηστε στο τηλ..6944376184 κ.Μαρια και στο εμαιλ [email protected]


:-D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα μανούλες! Είμαι καινούργια στο cafe, καινούργια και στο Μενίδι και μέλλουσα μανούλα (διανύω τον 8ο!). Θα ήθελα τις γνώμες σας.. είμαστε στη φάση που ψάχνουμε για παιδίατρο. Υπάρχει κάποιος αξιόλογος στη γειτονία μας; Για πείτε μου..! :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ντορα και με καλο το παιδακι σου και καλως ηρθες στην παρεα μας!...που μενεις στο περιπου στο μενιδι???Εγω μετα απο 3-4που αλλαξα εμεινα στην ευσταθιαδου ειναι νεα σ εηλικια και παρα μα παρα πολυ καλη και σαν γιατρος αλλα και σαν ανθρωπος..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...