Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Να ρωτησω κάτι αν και μάλλον προηγουμαι σε μερες απο τις πιο πολλες εδω...εσείς έχετε φουσκώσει καθόλου ;γιατί εγώ ψαχνομαι να δω κανένα καρουμπαλακι αλλά δυστυχώς τίποτα ακόμα και κλείνω και την 12η εβδομαδα!:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Να ρωτησω κάτι αν και μάλλον προηγουμαι σε μερες απο τις πιο πολλες εδω...εσείς έχετε φουσκώσει καθόλου ;γιατί εγώ ψαχνομαι να δω κανένα καρουμπαλακι αλλά δυστυχώς τίποτα ακόμα και κλείνω και την 12η εβδομαδα!:-(

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!marilou εμενα εχει αλλαξει όλο μου το σώμα...Εχω φουσκωσει κιολας,αλλα πολύ λίγο...ισα που καταλαβαινω τη διαφορα....αλλα το σωμα μου εχει διαμορφωθει για να υποδεχθει το νινι μου....η σπονδυλικη μου στηλη εχει αρχισει να αλλαζει...το στομαχι μου εχει ανεβει επανω...(ειναι λες και καποιος μου το ζουλαει)....και μια ανεπαισθητη σχετικα κοιλιτσα....

Βεβαια διαφερουν απο σωμα σε σωμα...η αδερφη μου για παραδειγμα ηταν 8 μηνων και ελεγες ειναι δεν ειναι εγκυος...η κουνιαδα της παλι,απο τον 3ο ηταν λες και ηταν στον 6ο....Μην σε ανησυχει παντως!!!Ασε τη φυση να αποφασισει...Το κορμι σου ξερει ποτε!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

anastasia συμφωνώ για τη βαζελίνη!!!Αυτο εχω σκοπο κι εγω να κανω...Οσο για κοιλια θα χρησιμοποιησω μια αλλη...λιγο ακριβη...αλλα αξιζει!!!!Θα την παραγγελνω μεσω ιντερνετ για να μου βγαινει πιο φθηνα...Το ονομα της τωρα μου διαφευγει,εχει κολλησει το μυλο μου...Θα θυμηθω και θα σας την πω....Ουτως η αλλως όμως θα πρέπει να κλεισουμε τον 3ο να τελειωσει η οργανογενεση και μετα...!!!

:-)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

-Τι είμαστε;;

-Εγκυούλες!!!!!

-Τι θα γίνουμε;;

-Μανούλες!!!!!!!!!!

-Τι θα κάνουμε;

-ζουμπουρλουδικοτρυφερα μωράκια!!!!!!!!!!!!!!!!!

-Ποτε θα τα κάνουμε;;

-Τον Αυγουστο!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αχ σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!

αλλά πάλι φοβάμαι γμτ. η χαζή δεν έχω κλείσει το 3ο μήνα και έβαζα στα οπίσθια και στα μπούτια (όχι κάθε μέρα) 1 με 2 φορές την εβδομάδα (πως δεν ρώτησα το γιατρό):mad:. τώρα διάβασα απο σας για το 3ο μήνα και έπαθα πλάκα. στη κοιλιά ευτυχώς δεν έχω βάλει τίποτα!!!!!!!


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!

αλλά πάλι φοβάμαι γμτ. η χαζή δεν έχω κλείσει το 3ο μήνα και έβαζα στα οπίσθια και στα μπούτια (όχι κάθε μέρα) 1 με 2 φορές την εβδομάδα (πως δεν ρώτησα το γιατρό):mad:. τώρα διάβασα απο σας για το 3ο μήνα και έπαθα πλάκα. στη κοιλιά ευτυχώς δεν έχω βάλει τίποτα!!!!!!!

Μην τρελαινεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!κι εγώ δεν το ειχα σκεφτει, και ειχα βαλει παντου!!!!και οχι κρεμα ειδικη...κρεμα σωματος απλη που ειχα και πριν!!!Και μου το ειπε μια συναδελφος....και απλα δεν ξαναεβαλα!!!Ξεκολα!Δεν εγινε τιποτα!!!:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!marilou εμενα εχει αλλαξει όλο μου το σώμα...Εχω φουσκωσει κιολας,αλλα πολύ λίγο...ισα που καταλαβαινω τη διαφορα....αλλα το σωμα μου εχει διαμορφωθει για να υποδεχθει το νινι μου....η σπονδυλικη μου στηλη εχει αρχισει να αλλαζει...το στομαχι μου εχει ανεβει επανω...(ειναι λες και καποιος μου το ζουλαει)....και μια ανεπαισθητη σχετικα κοιλιτσα....

Βεβαια διαφερουν απο σωμα σε σωμα...η αδερφη μου για παραδειγμα ηταν 8 μηνων και ελεγες ειναι δεν ειναι εγκυος...η κουνιαδα της παλι,απο τον 3ο ηταν λες και ηταν στον 6ο....Μην σε ανησυχει παντως!!!Ασε τη φυση να αποφασισει...Το κορμι σου ξερει ποτε!!!

Πωπωπω τόσες αλλαγές;;;!!!αχ άντε να φανεί και σε μενα τιποτα δε μπορω να περιμένω ανυπομονωωωωω!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

-Τι είμαστε;;

-Εγκυούλες!!!!!

-Τι θα γίνουμε;;

-Μανούλες!!!!!!!!!!

-Τι θα κάνουμε;

-ζουμπουρλουδικοτρυφερα μωράκια!!!!!!!!!!!!!!!!!

-Ποτε θα τα κάνουμε;;

-Τον Αυγουστο!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Να σαι καλά βρε papakia30 μας γεμίζεις με θετική ενέργεια!!!!!!!!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Νταξ....είμαι τραγική...θέλω βοήθεια ειδικού...Ο άντρας μου βλέπει μια ταινία και ακούω να κανει ενας τυπος αχχ και πετάγομαι και λεω...: να δω..σεξακι;;Με κοίταγε καλά καλά...Μου λεει την παλευεις;;;

ΕΛΕΟΣΣΣΣ!!!ΤΡΑΓΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!Δεν εχω να πω τιποτε άλλο....

Άργησα λίγο αλλά απαντάω!!! Σε καταλαβαίνω! Τον κυνηγάω λες και έχω να το κάνω χρόνια! Το κακό είναι ότι φοβάται και έχουμε να το κάνουμε 1.5 μήνα κάτι που για μένα στην κατάστασή μου σημαίνει περίπου μισό αιώνα! Και πάνω που τον έψησα εχθές να γίνει το μοιραίο τι θέλω και ανοίγω το στόμα μου και λέω μόνο πρόσεχε μην γίνει η δουλειά μέχρι το τέλος μέσα... η απάντηση σου του ήταν και αν μου φύγουν??? όχι θα το κάνουμε ξανά σε 9 μήνες!! Οπότε καταλαβαίνετε τα νευρά δεν είναι πολύ καλά!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε?

εγω ξερω οτι οι κρεμες μπαινουν απ τον 5 μηνα

εγω σας ειπα εβαζα μονο αμυγδαλελαιο

η βαζελινη δεν κανει γιατι εχει μεσα πετρελαιο!!!!!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άργησα λίγο αλλά απαντάω!!! Σε καταλαβαίνω! Τον κυνηγάω λες και έχω να το κάνω χρόνια! Το κακό είναι ότι φοβάται και έχουμε να το κάνουμε 1.5 μήνα κάτι που για μένα στην κατάστασή μου σημαίνει περίπου μισό αιώνα! Και πάνω που τον έψησα εχθές να γίνει το μοιραίο τι θέλω και ανοίγω το στόμα μου και λέω μόνο πρόσεχε μην γίνει η δουλειά μέχρι το τέλος μέσα... η απάντηση σου του ήταν και αν μου φύγουν??? όχι θα το κάνουμε ξανά σε 9 μήνες!! Οπότε καταλαβαίνετε τα νευρά δεν είναι πολύ καλά!

χαχαχαχχα και οτι σε σκεφτομουνα!!!Λεω η martha pou einai???ασε κουκλα μου..σε καταλαβαίνω....100%!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε?

εγω ξερω οτι οι κρεμες μπαινουν απ τον 5 μηνα

εγω σας ειπα εβαζα μονο αμυγδαλελαιο

η βαζελινη δεν κανει γιατι εχει μεσα πετρελαιο!!!!!!!!!!

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:δεν το ήξερα....!!!η αδερφη μου βαζελίνη έβαζε...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πωπωπω τόσες αλλαγές;;;!!!αχ άντε να φανεί και σε μενα τιποτα δε μπορω να περιμένω ανυπομονωωωωω!!!:tongue:

Μην ανυπομονεις καθόλου!!!!Εγω οταν συνειδητοποιησα της αλλαγες φρικαρα!!!!Μια ψιλοφρικη;ψιλοκαταθλιψη;την επαθα...παλι ο αντρας μου την πληρωσε...

αχαχαχχαχαχαχχαχα εεε τους ερμους τι τραβανε και αυτοι....!!!:rolleyes::rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οσο για τις αλλαγες εγω ειχα κ λιγα κιλα απο πριν κ φοβομουν στην εγκυμοσυνη μη τυχον παρω παρα πολλα!!!!!!!!!!!

αλλα ευτυχως μεχρι τον 4 ειχα αναγουλες κ δεν επαιρνα κιλα αντιθετως εχανα κιολας!!!!!

ε μετα τον 4 ομως του δωσα κ καταλαβε,δεν στερηθηκα τιποτα

κ πηρα μονο 11 κιλα τα οποια 15 μερες αφου γεννησα τα ειχα χασει!!!!!!!!!!

κοριτσια χαρειτε το υπεροχο ταξιδι της εγκυμοσυνης γιατι ειναι κατι που συμβαινει λιγες φορες στη ζωη μιας γυναικας!!!!!!!!

να το εκμεταλευτειτε κιολας για να σας κανουν ολα τα χατηρια!!!!!!χιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!!!!θελετε να συστηθουμε εγω δεν σας ξερω

λοιπον εγω ειμαι η Ιωαννα ετων 28 ειμαι απο ΜΥΤΙΛΗΝΗ αλλα μενω ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ κ εχω μια μπεμπα 5 μηνων!!!!!!!!!!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Διάβασα τα μηνύματα σας και έχω να σας πω όσον αφορά τις κρέμες ότι εγώ είχα ξεκίνησει νωρίς να βάζω κρέμα για ραγάδες γιατί όσο πιο ενυδατωμένο είναι το σημείο τόσο μικρότερες οι πιθανότητες για ραγάδες.... Με τη Frezyderm τη χρυσοπλήρωσα και εγώ και δεν είχα κοιταξει τα συστατικά με τη λογική πως αφού είναι για εγκυμοσύνη θα είναι αγνή και μια μέρα είπα να διαβάσω τα συστατικά και έπαθα ΣΟΚ. Είχα πάρει και αμυγδαλελαιο αλλά δε με ενθουσίασε...

Τώρα όσον αφορά τις κοιλίτσες οι περισσότερες κοπέλες αν είναι και δεμένες αρχίζει να φαίνεται η κοιλίτσα τους στο 4ο μήνα δειλα δειλά οπότε μην αγχώνεστε.

Όσον αφορά το σεξ κάθε κοπέλα είναι διαφορετική... Εγώ έχω σπάνια όρεξη και αν έχω εκτός που τώρα δε γίνεται δε μπορώ να κάνω και κάτι γιατί πονάω αφάνταστα!!!! Σήμερα έκανα τις πολλές εξετάσεις και πήρε έξω έξω δείγμα από το κολπικό υγρό και πονεσα:shock:


kZZ6p2.pngjhVgp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...