Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Κορίτσια γεννάωω.

Θα σας πω αναλυτικά αυριο

Με το καλο να κρατήσεις το Μωρακι σου στην αγκαλίτσα σου. Περιμενουμε νεα!!!!!!

Οσο για τις επισκέψεις και εγω το ίδιο θα κανω :απαγορεύει ο παιδίατρος λογω λοιμοξεων.

Μαρία Κου να σου ζήσει. Ευχαριστούμε πολυ για τις συμβουλές. Ελπίζουμε να τελείωσαν οι περιπέτειες σας.


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα κορίτσια!!!!!

όλες καλά?

Κορίτσια γεννάωω.

Θα σας πω αναλυτικά αυριο

με έναν πόνο.... αχ άντε έρχεται και η σειρά μας σιγά σιγά!!!!

Margi με το καλό κορίτσι μου, να πάρεις τον όμορφο γιο σου αγκαλίτσα !

Βιάζονται τα μπεμπάκια μας !

Περιμένουμε νεα !

Για τις επισκέψεις που λέτε, έχω βρει σλόγκαν:

Ο παιδίατρος απαγορεύει τις επισκέψεις στο σπίτι, προς το παρόν, λόγω λοιμώξεων !

Κι όποιοι τσαντιστούν, έχουμε ωραίο ξυδάκι !

εγώ απο τώρα τους λέω....40 μέρες δεν έχει Ιουλία... θα το κρατήσω!!! τι καλύτερη δικαιολογία απο αυτή!!!


eNortjKzUjIyNLQ0NleyBlwwFX4C1A,,90.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και απο μας!!!!!τέλεια τα νέα που διαβάζω μια χαρά τα μωράκια σας κορίτσια!!!!!!και εγώ την άλλη εβδομάδα που θα ξαναπάω στον γιατρό θα κάνω και καρδιοτοκογράφο θα με εξετάσει και από κάτω!!!

margi μου με το καλό κορίτσι μου με έναν πόνο!!!!!!!να κρατήσεις ένα υγειέστατο μωρουλίνι στην αγκαλιά σου!!περιμένουμε νέα!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! να σας ζησουν τα μωρακια σας και με το καλο και τα υπολοιπα..εγω ειχα πητ χθες αλλα το μωρακι μου εχει καταβολευτει. κοντευω να γινω και γω μανουλα αυγουστου αντι για ιουλιου:tongue:.

δαχτυλικη εξεταση εκανα 3 φορες μεχρι τωρα ολες στον 9 αλλα παρολα αυτα ουτε συσπασεις κανω ουτε εχω καποιο αλλο σημαδι τοκετου και γιαυτο θα παω μαλλον για προκληση το Σ/Κ που θα ειμαι 40+5.

οσο για το βαρος μην αγχωνεστε..και μενα ειναι μικρουλης θα γεννηθει γυρω στα 3 κιλα. χθες μου το εβγαλαν 2800-2900 αλλα δεν με αγχονει γιατι και γω και ο αδερφος μου γεννηθικαμε μικρα..2500 και 2400 οποτα τα 3 ειναι μια χαρα..δεν θα μας ζορισουν και τοσο στη γεννα!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια γεννάωω.

Θα σας πω αναλυτικά αυριο

Margi ελπίζω τώρα να εχεις το μωρακι σου αγκαλιά!!!! Κ να είστε κ οι δυο καλά!!! Περιμένουμε νέα !!

Πραγματικα δεν το πιστεύω οτι έφτασε η ωρα!!! Νομιζω οτι έχω ακόμα καιρό να είμαι εγκυουλα...!!

Καλημέρα σε όλες!!!!!


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! να σας ζησουν τα μωρακια σας και με το καλο και τα υπολοιπα..εγω ειχα πητ χθες αλλα το μωρακι μου εχει καταβολευτει. κοντευω να γινω και γω μανουλα αυγουστου αντι για ιουλιου:tongue:.

δαχτυλικη εξεταση εκανα 3 φορες μεχρι τωρα ολες στον 9 αλλα παρολα αυτα ουτε συσπασεις κανω ουτε εχω καποιο αλλο σημαδι τοκετου και γιαυτο θα παω μαλλον για προκληση το Σ/Κ που θα ειμαι 40+5.

οσο για το βαρος μην αγχωνεστε..και μενα ειναι μικρουλης θα γεννηθει γυρω στα 3 κιλα. χθες μου το εβγαλαν 2800-2900 αλλα δεν με αγχονει γιατι και γω και ο αδερφος μου γεννηθικαμε μικρα..2500 και 2400 οποτα τα 3 ειναι μια χαρα..δεν θα μας ζορισουν και τοσο στη γεννα!

Καλημέρα new baby!!! Με το καλό!!!!! Με ενα πόνο!!!

Περπατας καθόλου? Περπατά όσο μπορείς μήπως κ γίνει τίποτα κ γλιτωσεις την πρόκληση...! Η εστω να είναι χαμηλά το μωρακι κ να μη παιδευτεις πολυ!!

Με το καλό κ παλι!!!


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα new baby!!! Με το καλό!!!!! Με ενα πόνο!!!

Περπατας καθόλου? Περπατά όσο μπορείς μήπως κ γίνει τίποτα κ γλιτωσεις την πρόκληση...! Η εστω να είναι χαμηλά το μωρακι κ να μη παιδευτεις πολυ!!

Με το καλό κ παλι!!!

ευχαριστω!!! περπαταω λιγο αλλα γενικα κινουμε πολυ..και μεχρι και τις αρχες του 9 δουλευα(ειμαι δασκαλα χορου)οποτε αν ηταν να κατεβει θα επρεπε να το ειχε κανει πιστευω..δεν πειραζει ελπιζω απλα να πανε ολα καλα με την προκληση και να μην χρειαστει καισαρικη. το καλο ειναι οτι θα γεννησω σε δημοσιο και δεν σε πανε τοσο ευκολα για καισαρικη οσο ακουω για τα ιδιωτικα(τουλαχιστον εδω στην περιοχη μου)το ''κακο'' ειναι οτι δεν κανουν επισκληριδιο αλλα ειμαι αρκετα ανθεκτικη στον πονο οποτε λεω πως θα τα καταφερω..ουτε η πρωτη ειμαι ουτε η τελευταια που θα γεννησω ετσι;)


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!!! περπαταω λιγο αλλα γενικα κινουμε πολυ..και μεχρι και τις αρχες του 9 δουλευα(ειμαι δασκαλα χορου)οποτε αν ηταν να κατεβει θα επρεπε να το ειχε κανει πιστευω..δεν πειραζει ελπιζω απλα να πανε ολα καλα με την προκληση και να μην χρειαστει καισαρικη. το καλο ειναι οτι θα γεννησω σε δημοσιο και δεν σε πανε τοσο ευκολα για καισαρικη οσο ακουω για τα ιδιωτικα(τουλαχιστον εδω στην περιοχη μου)το ''κακο'' ειναι οτι δεν κανουν επισκληριδιο αλλα ειμαι αρκετα ανθεκτικη στον πονο οποτε λεω πως θα τα καταφερω..ουτε η πρωτη ειμαι ουτε η τελευταια που θα γεννησω ετσι;)

Δασκάλα χορού???? Ε δεν το χρειαζεσαι κ πολύ το περπάτημα τοτε.... Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ πραγματικα να βγει με ενα πόνο! Έχω ηδη δυο γνωστές μου που έτσι 40+5 με πρόκληση γέννησαν φυσιολογικά! ! Κ ο γιατρός μου , μου λέει οτι δεν είναι απολυτο πως η πρόκληση καταλήγει σε καισαρική... Ειδικα αν είναι ώριμη η μήτρα όπως εσένα στην εβδομαδα που είσαι ολανθα πάνε καλά!!!

Τώρα όσο για τους πόνους μη το σκέφτεσαι.... Σίγουρα μόλις ερθει το μωρακι θα τους ξεχάσεις..!!


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα! να σας ζησουν τα μωρακια σας και με το καλο και τα υπολοιπα..εγω ειχα πητ χθες αλλα το μωρακι μου εχει καταβολευτει. κοντευω να γινω και γω μανουλα αυγουστου αντι για ιουλιου:tongue:.

δαχτυλικη εξεταση εκανα 3 φορες μεχρι τωρα ολες στον 9 αλλα παρολα αυτα ουτε συσπασεις κανω ουτε εχω καποιο αλλο σημαδι τοκετου και γιαυτο θα παω μαλλον για προκληση το Σ/Κ που θα ειμαι 40+5.

οσο για το βαρος μην αγχωνεστε..και μενα ειναι μικρουλης θα γεννηθει γυρω στα 3 κιλα. χθες μου το εβγαλαν 2800-2900 αλλα δεν με αγχονει γιατι και γω και ο αδερφος μου γεννηθικαμε μικρα..2500 και 2400 οποτα τα 3 ειναι μια χαρα..δεν θα μας ζορισουν και τοσο στη γεννα!

New Baby σε σκεφτόμουνα ! Ελεγα γέννησε, δε γέννησε ;! Δε πολυμπαίνω και βλεπω οτι είσαι στην αναμονή !

Βολεύτηκε για τα καλά ο γιος σου ε ;

Με το καλό και με ενα πόνο !

Και χωρίς επισκληρίδιο, μόλις τα δούμε θα φύγουν όλοι οι πόνοι !

Εχει προσπαθησει ο γιατρός να σου κατεβασει το μωρό ; Συνήθως το κανουν οταν είναι ψηλά !

Περιμένουμε νεα !!


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

New Baby σε σκεφτόμουνα ! Ελεγα γέννησε, δε γέννησε ;! Δε πολυμπαίνω και βλεπω οτι είσαι στην αναμονή !

Βολεύτηκε για τα καλά ο γιος σου ε ;

Με το καλό και με ενα πόνο !

Και χωρίς επισκληρίδιο, μόλις τα δούμε θα φύγουν όλοι οι πόνοι !

Εχει προσπαθησει ο γιατρός να σου κατεβασει το μωρό ; Συνήθως το κανουν οταν είναι ψηλά !

Περιμένουμε νεα !!

γεια σου brilliant...σε χασαμε τελειως απο την ομαδα μας..οχι δεν εχει προσπαθησει κανεις κατι τετοιο..οσο για το γιατρο μου δεν μπορω να πω οτι εχω ακριβως γιατρο τωρα..γινετε λιγο της τρελης απ οτι εχω καταλαβει και τωρα τελευταια με βλεπει οποιος τυχαινει να ειναι στα εξωτερικα εκεινη τη στιγμη..και στη γεννα δεν ξερω ποιος θα ειναι αλλα δεν με πειραζει κιολας..δεν το εχω κυνηγησει πολυ το να εχω αποκλειστικα δικο μου γιατρο.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεννάωω.

Θα σας πω αναλυτικά αυριο

Αααχχ κοριτσακι μου με το καλο. Πιστευω τωρα να κρατας τον μπεμπουλη σου αγκαλιτσα και να ειστε μες την ευτυχια. Οποτε μπορεσεις περιμενουμε τα νεα σου!

kimonandi μια χαρα ειναι ο μπεμμης σου και το καρδιοτοκογραφημα σου!

Filh μεγαλωσε ο μπεμπης σε καλο δρομο σας βλαπω μπραβο!!!

Μαρια Κου να σου ζησει το κοριτσακι σου! ευχαριστουμε για τις συμβουλες...ξερω περιπτωση γνωστης μου που με το που πηγε το μωρακι σπιτι μετα απο επισκεψη ΜΑΝΑΣ που ειχε αρρωστα τα παιδια της επαθε πνευμονια και πηγε 15 μερες νοσοκομειο! μερικοι ανθρωποι ειναι εντελως αναισθητοι τι να πω! Παντως ελπιζω να την γλιτωσουμε λογω καλοκαιριου δεν εχει πολλες ιωσεις και τα παιδακια δεν εχουν ξεκινησει σχολειο... σιγουρα παντως καλυτερα να προλαβαινουμε καταστασεις...

New Baby μ εναν πονο κι εσυ κοριτσι μου! και εχεις απολυτο δικιο για το βαρος...

Καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια Samina, Sweetangel Brilliant ziu_zitsu rinoui kateriniw85 mj_lia anastasiat28!!!:P


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...