Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αφου εχετε τοσο προβλημα ρε ρανια, γιατι δεν παιρντε σταγονες?

παιρνουμε αλλα μας ειπε οτι πρεπει ακομα και αν δεν ποναει να τις παιρνουμε. εγω τις εδινα με τους πονους. ειχαμε ηρεμησει καμια βδομαδα και παραπανω και δεν ειχα δωσει


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συνεχεια θελει, γιατι πρωτα απ ολα το ουσιαστικο αποτελεσμα φαινεται μετα απο 2-3 μερες. Δεν ειναι παυσιπονες ,προβιοτικα ειναι κ βοηθανε το εντερο. ( τουλαχιστον αυτες που παιρναμε εμεις προβιοτικα ηταν).


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλο το παρεό!!!

Φουεγοοοοο τι πέρασες κι εσυ ρε ατομάκι;Πήγαν όλα καλα όμως κι αυτό εχει σημασία!!να σου ζήσει!!!!απο τώρα δουλειά;;;;;;;;το νινακι;;

Ναι αστα βραστα... αλλα τα αφηνω ολα πισω...

Ναι δουλεια... αλλα επειδη δουλευω με σεζον...

Σεπτεμβρη με Ιουνιο, αν δεν ξεκιναγα τωρα θα εχανα ολη τη χρονια (δηλαδη χωρις εισοδημα 1 χρονο... κ δε μας παιρνει) αφου οι εργοδοτες μου (γυμναστηρια και σχολες χορου) δεν δεχονται το εξαμηνο και απλα θα περνανε καποια αλλη να κανει το μαθημα στη θεση μου... τι να κανουμε...

Αλλα δε θα δουλευω τις ωρες που δουλευα... πολυ λιγοτερες!! 1-2 αντε 3 τη μερα εκτος απο τα Σαββατα που θα εχω 8... οποτε θα την παλεψει ο μικρουλης μου να μενει λιγο με τον αντρα μου ή τις γιαγιαδες του...

Θα φτιαξω και τραπεζα σιγα σιγα με το γαλα μου...

Μονο εγω ξεκιναω δουλεια απο ολες μας????


nzQbp2.png fxUip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περαστικά σας Ρανια μου!!!ποναει μωρε το μικράκι σου!!ευχομαι να βρείτε πολυ γρήγορα το κολπακι σας κ να μην ξαναπονεσει ποτε το νινακι!!

Καλημέρα κορίτσια!!!συννεφιες σήμερα.....:cool: το αγαπημένο μου φόντο!!!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες λοιπόν!!!!

Rania κουράγιο.... Νομίζω ο μικρός σου είναι το πιο ζόρικο αντράκι του καφέ!!!!! Μακάρι να ηρεμήσετε γρήγορα...

Εμείς κορίτσια έχουμε βγει πολύ ξενύχτρες!!!! Δεν κοιμάται πριν τς 12:00 με κανία δύναμη... Χθες τραγουδούσα και νανούριζα από τς 12 παρά 20 και κατέληξε να κοιμηθεί στη 1!!!!!!!! Πόνεσε η μέση μου από το κούνημα και το πάνω κάτω!!!! Και φανταστείτε όλη μέρα ζήτημα να κοιμήθηκε 3 ώρες σπαστές!!!! Ε μετά ξύπνησε 4:30, 7:00 και μετά 9 παρά!!!! Τώρα κοιμάται σχεδόν 3ωρο!!!! Τι να πω.... Μάλλον το γάλα μου έχει red bull μέσα!!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σας Ρανια μου!!!ποναει μωρε το μικράκι σου!!ευχομαι να βρείτε πολυ γρήγορα το κολπακι σας κ να μην ξαναπονεσει ποτε το νινακι!!

Καλημέρα κορίτσια!!!συννεφιες σήμερα.....:cool: το αγαπημένο μου φόντο!!!

Mακάρι Θωκάκι μου γιατι δεν αντεχω να τον βλεπω να ποναει και δενξερω πως να κοψω αυτο το μπουκαλι συμπληρωμα που του δινω την μερα. Ευτυχως εχθες με το ντεπον ηρεμησε και ξεραθηκε στον υπνο απο τις 9,00 το βραδυ εως τις 10,00 το πρωι μετα ξανακοιμηθηκε στις 12 μεχρι τις μια και τωρα κοιμαται παλι. Ειναι εξαντλημενος ο κακομοιρης!

Κι εμενα μου αρεσει η συννεφια αν και εδω μας φερνει συννεφια ανα διαστηματα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι αστα βραστα... αλλα τα αφηνω ολα πισω...

Ναι δουλεια... αλλα επειδη δουλευω με σεζον...

Σεπτεμβρη με Ιουνιο, αν δεν ξεκιναγα τωρα θα εχανα ολη τη χρονια (δηλαδη χωρις εισοδημα 1 χρονο... κ δε μας παιρνει) αφου οι εργοδοτες μου (γυμναστηρια και σχολες χορου) δεν δεχονται το εξαμηνο και απλα θα περνανε καποια αλλη να κανει το μαθημα στη θεση μου... τι να κανουμε...

Αλλα δε θα δουλευω τις ωρες που δουλευα... πολυ λιγοτερες!! 1-2 αντε 3 τη μερα εκτος απο τα Σαββατα που θα εχω 8... οποτε θα την παλεψει ο μικρουλης μου να μενει λιγο με τον αντρα μου ή τις γιαγιαδες του...

Θα φτιαξω και τραπεζα σιγα σιγα με το γαλα μου...

Μονο εγω ξεκιναω δουλεια απο ολες μας????

Μπορουμε να γυμναστουμε κανονικα τωρα? Η΄προσέχουμε κάτι?


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες λοιπόν!!!!

Rania κουράγιο.... Νομίζω ο μικρός σου είναι το πιο ζόρικο αντράκι του καφέ!!!!! Μακάρι να ηρεμήσετε γρήγορα...

Εμείς κορίτσια έχουμε βγει πολύ ξενύχτρες!!!! Δεν κοιμάται πριν τς 12:00 με κανία δύναμη... Χθες τραγουδούσα και νανούριζα από τς 12 παρά 20 και κατέληξε να κοιμηθεί στη 1!!!!!!!! Πόνεσε η μέση μου από το κούνημα και το πάνω κάτω!!!! Και φανταστείτε όλη μέρα ζήτημα να κοιμήθηκε 3 ώρες σπαστές!!!! Ε μετά ξύπνησε 4:30, 7:00 και μετά 9 παρά!!!! Τώρα κοιμάται σχεδόν 3ωρο!!!! Τι να πω.... Μάλλον το γάλα μου έχει red bull μέσα!!!!!

Μάλλον ειναι αρκετα πιο ζορικος απο τα υπολοιπα πιτσιρικάκια.

Μήπως πινεις καφεδες πολλους? Μηπως πινεις φρεντο ή φραπε? εγω εχω παρατηρησει οτι οταν πινω τετοιους καφεδες δεν κοιμαται ο μικρος.

Ειδατε μολις εγραψα στο φορουμ οτι τωρα κοιμαται ξυπνησε! Η καταρα του φορουμ! χαχαχαχα


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπορουμε να γυμναστουμε κανονικα τωρα? Η΄προσέχουμε κάτι?

Ρανια μου, ακόμα και όσες ειμαστε απο καισαρικη γυμναζομαστε αφοβα πλεον :D, εκτος και αν τραβαει ή ποναει η τομη... το μουδιασμα δυστυχως παραμενει... :confused:


nzQbp2.png fxUip2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ειναι αρκετα πιο ζορικος απο τα υπολοιπα πιτσιρικάκια.

Μήπως πινεις καφεδες πολλους? Μηπως πινεις φρεντο ή φραπε? εγω εχω παρατηρησει οτι οταν πινω τετοιους καφεδες δεν κοιμαται ο μικρος.

Ειδατε μολις εγραψα στο φορουμ οτι τωρα κοιμαται ξυπνησε! Η καταρα του φορουμ! χαχαχαχα

Ειδικά χθες ήπια μια κούπα γαλλικό με γάλα... Μέρα που χω πιει φρέντο ντεκαφεινε εχει κοιμηθει όλη μέρα... ( το θυμάμαι γιατί το σχολίαζα...). Ένα καφέ τη μέρα πίνω γαλλικό ή ελληνικό!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εγώ τις δίνω ινφακολικ 4 φορές την ημέρα και είδα διάφορα όχι τόσο στην διάρκεια ίσο στην ένταση αχ βαχ επίσης αποροφητηρας πολλές φορές ηρεμεί έτσι υπομονή ΥΑ περάσει άσχετο άλλο παιδάκι έχει καμία από εσάς ?


XSx2p3.png

REkCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!!Ρανια μου θα σου πω απο κοντα για την παιδίατρο.ειναι τοοοοοσααααα πολλα!!!!εμεις,υποφέρουμε απο δόντια!βιαζομαστε να μεγαλώσουμε!!!τρωμε και τα 2 μας χέρια με μανία!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...