Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

      Την Τετάρτη άσε και δεν της βρίσκουν και φλέβες κάθε φορά την έχουν μια ώρα. Απλά έχω άγχος γιατί το βλέπω λίγο για βλαστοκυστη και βασικά φοβάμαι γιατί έχω την αμοιβαία μετάθεση στον καρυότυπο μην δείχνει κάτι αυτό με την χοριακη εύχομαι πραγματικά όλοι να τα  καταφέρουμε 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Ουτε που καταλαβα πως εγινε ακομα δεν μπορω να συνελθω!! τι να πω και εγω αν ειχα τετοια αντιμετωπιση θα αλλαζα σιγουρα γιατρο αλλα ευτυχως ειναι πολυ κοντα μας απο την αρχη και χθες ηρθε αμεσως στο νοσοκομειο οταν τον πηρα τηλεφωνο!

Μπραβο του!! Σου λεω μαλλον δεν ηθελε.. ισως επειδη πηγα στην 12 εβδο τι να πω!! Δεν πειραζει!!!

;)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Aspapa ευτυχώς δεν έπαθες τπτ ούτε εσύ ούτε το μωρό!!!

Charma στο Βενιζελειο έχω ραντεβού και θα δείξει. Για το γιατρό σου έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια!!! Είναι πολύ σημαντικό να σε εμπνέει ο γιατρός. Για να πω την αλήθεια είχα ψάξει για ραντεβού στο παγνη και με απέτρεψαν γιατί λέει έχουν πολύ δουλειά. Ίσως για αυτό ήθελε να σε κάνει με τον τρόπο του να μην συνεχίσεις μαζί του. Εχω ακούσει πάρα πολλές γνώμες από μανούλες που είχαν και τις 2 εμπειρίες και γενικά οι απόψεις διίστανται. Γενικά στο ιδιωτικό έχεις μεγαλύτερη εξυπηρέτηση σε κάποια πράγματα. Στο δημόσιο πρέπει να είσαι προετοιμασμένη για τα πάντα. Υπάρχει όμως η ασφάλεια. Σημασία έχει να πάνε όλα καλά!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! τι κανετε?? ολα καλα?? εμενα ο μπεμπης μου εχει ξεκινησει για τα καλα τις κλοτσιες και τωρα φαινονται και εξωτερικα!!:-D:-D:-D τελος οι μπουρμπουλιθρες και τα φτερουγισματα που ενιωθα στη αρχη.. αυριο το πρωι θα παω να κανω την καμπυλη ζαχαρου..(μλιαχ) μεχουν τρομοκρατισει οτι ειναι πολυ αηδια... ελπιζω να εχω καλα αποτελεσματα γιατι δεν μπορω να με φανταστω χωρις παγωτακια μεχρι να γεννησω και χωρις ζυμαρικα και πιτσες!!! χαχαχα


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! τι κανετε?? ολα καλα?? εμενα ο μπεμπης μου εχει ξεκινησει για τα καλα τις κλοτσιες και τωρα φαινονται και εξωτερικα!!:-D:-D:-D τελος οι μπουρμπουλιθρες και τα φτερουγισματα που ενιωθα στη αρχη.. αυριο το πρωι θα παω να κανω την καμπυλη ζαχαρου..(μλιαχ) μεχουν τρομοκρατισει οτι ειναι πολυ αηδια... ελπιζω να εχω καλα αποτελεσματα γιατι δεν μπορω να με φανταστω χωρις παγωτακια μεχρι να γεννησω και χωρις ζυμαρικα και πιτσες!!! χαχαχα

Τέλεια κοπέλα μου!! Κ εγώ ανυπομονώ να αρχίσω να το νιώθω!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουτε που καταλαβα πως εγινε ακομα δεν μπορω να συνελθω!! τι να πω και εγω αν ειχα τετοια αντιμετωπιση θα αλλαζα σιγουρα γιατρο αλλα ευτυχως ειναι πολυ κοντα μας απο την αρχη και χθες ηρθε αμεσως στο νοσοκομειο οταν τον πηρα τηλεφωνο!

Να προσέχεις κοριτσάκι ! Και εγώ είχα γλιστρίσει μια φορά στο δρόμο αλλά ευτυχώς δεν χτυπήσαμε.. Αλλά πως πάει ασυναίσθητα το χέρι στην κοιλιά για να προστατευσουμε το μωρακι μας, ε ;

Για να πω την αλήθεια είχα ψάξει για ραντεβού στο παγνη και με απέτρεψαν γιατί λέει έχουν πολύ δουλειά. Ίσως για αυτό ήθελε να σε κάνει με τον τρόπο του να μην συνεχίσεις μαζί του. Εχω ακούσει πάρα πολλές γνώμες από μανούλες που είχαν και τις 2 εμπειρίες και γενικά οι απόψεις διίστανται. Γενικά στο ιδιωτικό έχεις μεγαλύτερη εξυπηρέτηση σε κάποια πράγματα. Στο δημόσιο πρέπει να είσαι προετοιμασμένη για τα πάντα. Υπάρχει όμως η ασφάλεια. Σημασία έχει να πάνε όλα καλά!!

Στο Παγνη εκτος του οτι περιμενα 3 ωρες για να δω τον γιατρό που βιαζόταν να με ξεπεταξει επειδη ειχε δουλειά δε μου αφησε καλη εντυπωση... Ε, οσο να'ναι το να ειναι βιαστικος, δεν ειναι ο,τι καλυτερο.. Δε με αφησε να του πω αποριες μου. Και στον υπέρηχο, που ηταν κι ο πρωτος μου, δε μου εδωσε τη φωτογραφιούλα, επειδή..... του ειχε τελειώσει το χαρτί !!!!!

Αν πας Βενιζέλειο, ίσως έχουμε τον ίδιο.

καλημερα! τι κανετε?? ολα καλα?? εμενα ο μπεμπης μου εχει ξεκινησει για τα καλα τις κλοτσιες και τωρα φαινονται και εξωτερικα!!:-D:-D:-D τελος οι μπουρμπουλιθρες και τα φτερουγισματα που ενιωθα στη αρχη.. αυριο το πρωι θα παω να κανω την καμπυλη ζαχαρου..(μλιαχ) μεχουν τρομοκρατισει οτι ειναι πολυ αηδια... ελπιζω να εχω καλα αποτελεσματα γιατι δεν μπορω να με φανταστω χωρις παγωτακια μεχρι να γεννησω και χωρις ζυμαρικα και πιτσες!!! χαχαχα

Ούτε εγώ μπορώ χωρίς γλυκάαααα !! Ανυπομονω να φαω κλωτσια !!!

charma ο γιατρός σου ειναι ΑΣΤΕΡΙ !!!!! Πάνω απο ολα ειναι ανθρωπος ! Λογικό που δυσκολευεσαι να αλλάξεις..

Κοριτσια, εγώ επελεξα δημοσιο, λόγω οικονομικού. Προτιμήσαμε τα χρήματα για γιατρό και κλινική να τα κρατήσουμε για το μωρό μας.. Τι να κάνουμε ; πολλά τα έξοδα, δεν το συζητώ, αλλά όλα θα γίνουν όμορφα !! :)


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, εγώ επελεξα δημοσιο, λόγω οικονομικού. Προτιμήσαμε τα χρήματα για γιατρό και κλινική να τα κρατήσουμε για το μωρό μας.. Τι να κάνουμε ; πολλά τα έξοδα, δεν το συζητώ, αλλά όλα θα γίνουν όμορφα !! :)

Εννοείται ότι και για μένα είναι ένας πολύ σημαντικός λόγος το οικονομικό!! Όλα θα γίνουν χωρίς άγχος!!! :cool:


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κρητικοπουλες!!! Καλη εβδομαδα να εχουμε!! Τι μου κανετε κοριτσακια??

Αννουλα και εγω το οικονονικο σκεφτομαι.. αλλα τι να κανω που δεν τα βρηκα με τον ντοκ.. πρεπει ο ντοκ σου να ειναι κοντα σου σαν ανθρωπος!! Να σε κερδισει!!

Να ειμαστε καλα και θα τα καταφερουμε!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτός ο καιρός μου την έχει δώσει στα νεύρα!! Όλο πονοκέφαλο έχω!!! Ας ελπίσουμε ότι θα φτιάξει κάποια στιγμή!!!!

Καλή βδομάδα σε όλα τα κοριτσάκια και τα μπεμπέ μας!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Πήγα σήμερα στο γιατρό στο βενιζελειο και όλα πήγαν μια χαρά!!! Είδα και το μπεμπέ και είναι....κοριτσάκι!!!!! Έκλεισα και ραντεβού Β επιπέδου το Μάιο!! Να σας πω...με τα μαλλάκια σας τι κάνετε; εγώ είμαι ανάμεσα σε ανταύγειες και φυτικη αλλά δεν ξέρω τι είναι καλύτερο. Ο προηγούμενος γιατρός μου είχε πει ότι είναι καλύτερες οι ανταύγειες. Ο τωρινός μου είπε καλύτερα φυτική. Εσάς τι σας έχουν πει;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Πήγα σήμερα στο γιατρό στο βενιζελειο και όλα πήγαν μια χαρά!!! Είδα και το μπεμπέ και είναι....κοριτσάκι!!!!! Έκλεισα και ραντεβού Β επιπέδου το Μάιο!! Να σας πω...με τα μαλλάκια σας τι κάνετε; εγώ είμαι ανάμεσα σε ανταύγειες και φυτικη αλλά δεν ξέρω τι είναι καλύτερο. Ο προηγούμενος γιατρός μου είχε πει ότι είναι καλύτερες οι ανταύγειες. Ο τωρινός μου είπε καλύτερα φυτική. Εσάς τι σας έχουν πει;

καλημερα! εγω ειχα να τα βαψω απο τον Οκτωβρη και τα εβαψα χθες με βαφη της κορρε! αλλα ειμαι στον 6 μηνα και μυ ειπε η γιατρος μου οτι τωρα δεν επειρεαζει πια γιατι εχουν δημιουργηθει τα οργανα του παιδιου..στην αρχη μου ειχε απαγορεψει τελειως βαφες μαλλιων οπως και νυχια!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Πήγα σήμερα στο γιατρό στο βενιζελειο και όλα πήγαν μια χαρά!!! Είδα και το μπεμπέ και είναι....κοριτσάκι!!!!! Έκλεισα και ραντεβού Β επιπέδου το Μάιο!! Να σας πω...με τα μαλλάκια σας τι κάνετε; εγώ είμαι ανάμεσα σε ανταύγειες και φυτικη αλλά δεν ξέρω τι είναι καλύτερο. Ο προηγούμενος γιατρός μου είχε πει ότι είναι καλύτερες οι ανταύγειες. Ο τωρινός μου είπε καλύτερα φυτική. Εσάς τι σας έχουν πει;

Λουνει μπραβο!!! Και αλλο κοριτσακι στην παρεα!!! Τελειαα! Ποτε σου εκλεισε Β? Ολα οκ με τον γιατρο στο βενιζελειο? για πες!!! Για τα μαλλια θα τον ρωτησω στις 15 που εχω ραντεβου!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Charma όλα μια χαρά με το γιατρό. Δεν έχεις βέβαια την άνεση που έχεις σε ένα ιδιωτικό ιατρείο αλλά όλα οκ. Ήταν πολύ εξυπηρετικος, πρόθυμος να απαντήσει σε όλες μου τις ερωτήσεις, γενικά ασχολήθηκε και το σημαντικότερο για μένα ότι θα με αναλάβει. Δεν ξερεις τι άγχος είχα για αυτό!! Τώρα μου έφυγε ένα βάρος. Β επιπέδου έκλεισα 9/5 στο Νικολετακη. Μου τον σύστησε ο γιατρός αλλά ήδη είχα ακούσει καλά λόγια.

New baby εμένα νύχια μου είχε πει ότι μπορώ να κάνω ακόμη και μόνιμο, άσχετα αν εγώ δεν ήθελα!!! Τι να πω; μάλλον είναι θέμα γιατρού!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...