Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! Πήγα σήμερα στο γιατρό στο βενιζελειο και όλα πήγαν μια χαρά!!! Είδα και το μπεμπέ και είναι....κοριτσάκι!!!!! Έκλεισα και ραντεβού Β επιπέδου το Μάιο!! Να σας πω...με τα μαλλάκια σας τι κάνετε; εγώ είμαι ανάμεσα σε ανταύγειες και φυτικη αλλά δεν ξέρω τι είναι καλύτερο. Ο προηγούμενος γιατρός μου είχε πει ότι είναι καλύτερες οι ανταύγειες. Ο τωρινός μου είπε καλύτερα φυτική. Εσάς τι σας έχουν πει;

κι άλλο κοριτσάκι !!! Μπράβο ! Ωραία νεα !!

Μα, μήπως πάμε στον ίδιο ; Στον Δημοσθένους πήγες ;

Εγώ έχω βάψει 2 φορές τα μαλλιά μου. Τη μια με φυτική και σήμερα με κανονική βαφή. Και νύχια, υβριδικό.


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Bri μου στο Τζανακη πάω. Πως και έκανες κανονική βαφή;

Δεν μου το απαγόρευσε ο γιατρός.

Ήμουν σε καλά αεριζόμενο χώρο.

Το μόνο που μου εχει απαγορεύσει κάθετα είναι το κάπνισμα.


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bri μια χαρά σε βρίσκω!! Και τι χρώμα τα έβαψες;; Χαχαχα!!

είχα 2 βαφές.

Η μία κόκκινη και η άλλη βιολετί. Ε, είπα να κάω πείραμα να βάλω μισή μισή. Και βγήκαν σούπερ !!!

εχω πολύ κοντά μαλλιά και τα έβαψα μόνη μου όπως κατάλαβες !!! :cool:


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι μου κανετε; Εχουμε καιρο να μιλησουμε!!! Εχω να σας κανω μερρικες ερωτησεις. Η κοιλια σας σε ποια εβδομαδα αρχισε να φαινεται? Κιλα εχετε παρει?


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι μου κανετε; Εχουμε καιρο να μιλησουμε!!! Εχω να σας κανω μερρικες ερωτησεις. Η κοιλια σας σε ποια εβδομαδα αρχισε να φαινεται? Κιλα εχετε παρει?

Γεια σου Sweety!!!

Εγώ είμαι σήμερα ακριβώς 17 εβδομάδων και η κοιλιά μου φαίνεται εδώ και αρκετές βδομάδες και όλο και μεγαλώνει!! Έχω πάρει 5 κιλά!! Κάπου διάβασα ότι είναι καλά! Δεν μπορώ δυστυχώς να αντισταθώ σε ορισμένα φαγητά!! Εσύ;;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Sweety!!!

Εγώ είμαι σήμερα ακριβώς 17 εβδομάδων και η κοιλιά μου φαίνεται εδώ και αρκετές βδομάδες και όλο και μεγαλώνει!! Έχω πάρει 5 κιλά!! Κάπου διάβασα ότι είναι καλά! Δεν μπορώ δυστυχώς να αντισταθώ σε ορισμένα φαγητά!! Εσύ;;

Ελα Αννα μου,εχουμε πολυ καιρο να μιλησουμε!Εγω σημερα ειμαι 16+4 αλλα κοιλια δεν υπαρχει ουτε για δειγμα... Ειναι φυσιολογικο αυτο? Ωστοσο εχω να ακουσω το μωρο περιπου ενα μηνα...Ανυπομονω να περασουν οι μερες να παω στο γιατρο μου!Εγω εχω παρει 3 κιλα...Να σου πω,προχθες ειδα μια κοπελα η οποια ηταν στον 6ο μηνα και ειχε παρει 5 κιλα και θορυβηθηκα!!!


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κάνετε κοριτσάκια καιρό έχουμε να τα πούμε κ εμένα η κοιλίτσα φάνηκε πριν 2 εβδομάδες και είμαι στα 3 κιλα την μικρούλα την καταλαβαίνω εδώ και μια εβδομάδα και κάθε μέρα όλο πιο συχνά αλλά και δυνατά!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια καιρό έχουμε να τα πούμε κ εμένα η κοιλίτσα φάνηκε πριν 2 εβδομάδες και είμαι στα 3 κιλα την μικρούλα την καταλαβαίνω εδώ και μια εβδομάδα και κάθε μέρα όλο πιο συχνά αλλά και δυνατά!

Ασπα δηλαδη φανηκε στην 15η εβδομαδα?Εμενα δεν φαινεται...Πηγα προχθες στο Prenatal και η πωλήτρια σοκαριστηκε οταν της ειπα οτι κλεινω τον 4ο μηνα σε μια εβδομαδα...Μου λεει "δεν φαινεσαι καν εγκυος..." Δεν μου αρεσε καθολου....


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Sweety γιατί δεν παίρνεις το γιατρό σου να σε δει νωρίτερα έτσι για να σταματήσεις να ανησυχείς!! Κάθε γυναίκα είναι διαφορετική!! Εγώ ας πούμε δεν το έχω ακούσει ακόμα το μωρό!! Μην ανησυχείς πάντως!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κρητικομανουλες!!! Καλη εβδομαδα να εχουμε ολες!! Τι μου κανουν οι κοιλιτσες??

Λοιπον εγω ειναι στα +5 σχεδον και φαινεται η κοιλιτσα αρκετα!! Εχω ομως και πρηξιματακι!! Κατα τα αλλα ειμαστε μια χαρουλα και αυριο εχουμε ραντεβου με το κοριτσακι μας!!!!

Σας φιλω!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟΝ 3 ..ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ 5-6 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΠΕΡΝΑ ΚΙΛΑ ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ ΚΑΙ UTROGESTAN ΠΟΥ ΕΠΡΙΖΕ..ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ 17 ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.. ΣΕ ΛΙΓΕς ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 7 ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 10 ΚΙΛΑ. ΟΥΤΕ ΛΙΓΑ ΟΥΤΕ ΠΟΛΛΑ.ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΣΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΦΟΡΑΩ ΚΑΤΙ ΦΑΡΔΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥΦΑΙΝΕΤΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΕΝΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΛΗΤΟ ΠΑΡΑΦΑΙΝΕΤΕ!!:D


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...