Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

καλημερα! Χρονια πολλα!! Χριστος Ανεστη!

Mylife10 καλως ορισες! με το καλο και το δικο σου μωρακι!

εγω ψωνισα καροτσι απο το ιντερνετ! ειχα δει το προηγουμενο μοντελο απο αυτο που πηρα απο κοντα μιας και το εχει η κολητη μου και ηταν ευχαριστημενη..θεωρω οτι σε σχεση τιμη-ποιοτητα ειναι πολυ καλο. πηρα το BEBE STARS 3IN1 με 280ευρω. γενικα ψωνιζω πολυ απο το ιντερνετ μιας και μενω σε χωριο και δεν εχω πολλες επιλογες εδω κοντα..το Ηρακλειο ειναι μια ωρα δρομος και οποτε παω στο γιατρο ολο και καποια δουλεια εχουμε μετα και πρεπει να γυρισουμε αμεσως οποτε δεν προλαβαινω να κανω ερευνα αγορας εκει.

Γεια σου κοπέλα μου!! Καιρό είχες να μπεις!! Για τα bebestars μου έχουν πει πολύ καλά λόγια!!! Και το πήρες και σε τιμή σούπερ!! Καλή επιτυχία και στις υπόλοιπες αγορές!! Πώς πάει με το μωράκι σου;;;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σου κοπέλα μου!! Καιρό είχες να μπεις!! Για τα bebestars μου έχουν πει πολύ καλά λόγια!!! Και το πήρες και σε τιμή σούπερ!! Καλή επιτυχία και στις υπόλοιπες αγορές!! Πώς πάει με το μωράκι σου;;;

το μωρακι μου παει καλα.κλοτσαει συνεχεια!!..στης 2 Μαιου θα παμε για ενα προλιπτικο ελεγχο u/s καρδιας λογο του θεματος που ειχε προκυψει στη β επιπεδου...που τελικα αποδειχθηκε οτι ολα ειναι καλα..σε ολες τις υπολοιπες μετρισεις το μωρακι μου ηταν πολυ καλα και ολα αναπτισονται κανονικα.απλα μου ειπε η γιατρος μου να παω προληπτικα...και στης 5 Μαιου εχω παλι ραντεβου με τη γιατρο μου..εγω τωρα μετα την καμπυλη βρεθικα απο το πουθενα με διαβητη κυησης και παλευω με την διατροφη μου..ελπιζω να μπορεσω να το ρυθμισω ετσι και να μην χρειαστω ινσουλινες! 2-3 μηνες μου εμειναν που θα παει θα περασουν..απο το καροτσι ειμαι πολυ ευχαριστημενη..αν και δεν το εχω χρεισιμοποιησει ακομα φαινετε πολυ καλο και σταθερο...το εχω στο δωματιο του μπεμπη και το χαζευω...εσυ ολα καλα?? οι υπολοιπες ??ελπιζω να ειστε ολες καλα..και σεις και τα μωρακια σας!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

το μωρακι μου παει καλα.κλοτσαει συνεχεια!!..στης 2 Μαιου θα παμε για ενα προλιπτικο ελεγχο u/s καρδιας λογο του θεματος που ειχε προκυψει στη β επιπεδου...που τελικα αποδειχθηκε οτι ολα ειναι καλα..σε ολες τις υπολοιπες μετρισεις το μωρακι μου ηταν πολυ καλα και ολα αναπτισονται κανονικα.απλα μου ειπε η γιατρος μου να παω προληπτικα...και στης 5 Μαιου εχω παλι ραντεβου με τη γιατρο μου..εγω τωρα μετα την καμπυλη βρεθικα απο το πουθενα με διαβητη κυησης και παλευω με την διατροφη μου..ελπιζω να μπορεσω να το ρυθμισω ετσι και να μην χρειαστω ινσουλινες! 2-3 μηνες μου εμειναν που θα παει θα περασουν..απο το καροτσι ειμαι πολυ ευχαριστημενη..αν και δεν το εχω χρεισιμοποιησει ακομα φαινετε πολυ καλο και σταθερο...το εχω στο δωματιο του μπεμπη και το χαζευω...εσυ ολα καλα?? οι υπολοιπες ??ελπιζω να ειστε ολες καλα..και σεις και τα μωρακια σας!

Είμαι πολύ καλά!! Σε 2 βδομάδες θα κάνω β επιπέδου. Κατά τα άλλα όλα καλά!! Εύχομαι να σου πάνε όλες οι εξετασούλες σου καλά!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ καλά!! Σε 2 βδομάδες θα κάνω β επιπέδου. Κατά τα άλλα όλα καλά!! Εύχομαι να σου πάνε όλες οι εξετασούλες σου καλά!!

ευχαριστω!!! και σε σενα καλη επιτυχια στη β επιπεδου!!!

(βαλε και συ κανενα τικερακι να βλεπουμε ποσο εισαι!! εδω εχει αναλητικα καθε βημα σε βιντεο

)

xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! εμεις για καροτσακι καταληξαμε στο cangaroo hanna στα 300 ευρω προσφορα σε ενα καταστημα της Αθηνας η τιμη του ηταν πολυ καλη κοστιζει γυρω στα 380!! Η ποιοτητα του ειναι τελεια με ανατομικη πλατουλα γενικα τα cangaroo ειναι πολυ επιλογη με σταθερο σκελετο εγω το βλεπω και θελω να αρχισω τις βολτες!! Να ρωτησω και κατι αλλο βλεπετε την θεση που εχει το μωρακι σας? εδω και 3 μερες βλεπω ενα εξωγκομα σαν μικρη μπαλιτσα και πιανω το μωρο, το βλεπω να κινητε απο την μια μερια στην αλλη και δεν πιανω καν την κοιλια μου γιατι φοβαμαι να μην το χτυπησω η να μην το τρομαξω ρωτησα τον γιατρο και ειπε οτι ειναι φυσιολογικο αλλα εγω φοβαμαι ακομα και να κοιμηθω το βραδυ!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!! εμεις για καροτσακι καταληξαμε στο cangaroo hanna στα 300 ευρω προσφορα σε ενα καταστημα της Αθηνας η τιμη του ηταν πολυ καλη κοστιζει γυρω στα 380!! Η ποιοτητα του ειναι τελεια με ανατομικη πλατουλα γενικα τα cangaroo ειναι πολυ επιλογη με σταθερο σκελετο εγω το βλεπω και θελω να αρχισω τις βολτες!! Να ρωτησω και κατι αλλο βλεπετε την θεση που εχει το μωρακι σας? εδω και 3 μερες βλεπω ενα εξωγκομα σαν μικρη μπαλιτσα και πιανω το μωρο, το βλεπω να κινητε απο την μια μερια στην αλλη και δεν πιανω καν την κοιλια μου γιατι φοβαμαι να μην το χτυπησω η να μην το τρομαξω ρωτησα τον γιατρο και ειπε οτι ειναι φυσιολογικο αλλα εγω φοβαμαι ακομα και να κοιμηθω το βραδυ!![/QUOT

το τικερακι σου παει σωστα? τοσο νωρις και το βλεπεις εξωτερικα?εντυπωση μου κανει... εγω 17 με 18 εβδομαδα αρχισα να το ψιλονιωθω εσωτερικα..εξω κινηση βλεπω απο την 24 βδομαδα περιπου και ξεκαθαρα απο την 26 βδομαδα.. ειναι το πρωτο σου ? βεβαια εμενα ειναι κ μικρο μωρακι..ισως να αργησα δεν ξερω...


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι σωστο σημερα το ζυγισαμε 289 γραμμαρια. ο γιατρος λεει οτι ειναι χαμηλα η μητρα και το παχος του λιπωδη ιστου δεν ειναι μεγαλο αλλα μου φαινετε και εμενα τοσο περιεργο που εχω τρομαξει!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! Μια και διάβαζα τις σελίδες σας και λέγατε καπου για μαθήματα ανώδυνου τοκετού, εμένα μου είχε κάνει μία μαια στο παγνη. πήγαινα σπίτι της δηλαδή, είχα πληρώσει 150 ευρω. Ηρεμεις πολύ στα μαθήματα(δεν θυμάμαι ακριβώς πόσα ήταν) και "θεωρητικά" μαθαινεις αναπνοές κλπ! Το τελευταίο μου μάθημα το έκανα όταν μπήκα στο μήνα μου αναγκαστικά, διότι για συγκεκριμένο λόγο έπρεπε να γεννήσω τότε(36+4ημ). Οσο χρησιμα και να ήταν τα μαθήματα, την ώρα εκείνη τα ξεχνάς όλα:mrgreen:!! Μάλλον επειδή γέννησα με τεχνητούς πόνους και δεν είχα το περιθώριο να αντιδράσω και να σκεφτω! Προσπαθείστε να τη χαρείτε την εγκυμοσύνη οσο περισσοτερο μπορείτε, όσες δυσκολιες και να έχει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλα μου!! Εγώ μετά από πολλή έρευνα κατέληξα σε ένα κατάστημα στο Ηράκλειο που μου φάνηκε αρκετά οικονομικό. Έχω ήδη παραγγείλει διάφορα πραγματάκια. Καρότσι πήραμε inglesina γιατί είχαμε διαβάσει πολλές κριτικές και για τη συγκεκριμένη μάρκα λένε όλοι καλά λόγια. Ευτυχώς το βρήκαμε σε προσφορά στο κατάστημα που σου είπα!! Αν θες λεπτομέρειες μπορώ να σου στείλω πμ. Πίστεψέ με έχω γυρίσει όλα τα μαγαζιά!! Βέβαια και στο διαδίκτυο βρίσκεις φθηνά πράγματα αλλά κάπου διάβασα ότι δεν έχεις εγγύηση. Κάθε μανούλα μπορεί να επιλέξει το καλύτερο για το μωράκι της!! Είναι όλα θέμα επιλογών!! Δεν υπάρχει σωστό και λάθος!! Δυστυχώς εγώ δεν γνώριζα κάποιον να έχει κάνει αγορές μέσω ίντερνετ και φοβήθηκα την ποιότητα. Αν εσύ γνωρίζεις και έχεις δει τα προϊόντα, τότε ακόμη καλύτερα!

Αννουλα μου γεια σου!!! Μαλλον και εγω σε ινγλεζινα θα καταληξω!! Για στειλε πμ με λεπτομεριες!! Φιλακιαα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω!!! και σε σενα καλη επιτυχια στη β επιπεδου!!!

(βαλε και συ κανενα τικερακι να βλεπουμε ποσο εισαι!! εδω εχει αναλητικα καθε βημα σε βιντεο

)

Σ'ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! Μια και διάβαζα τις σελίδες σας και λέγατε καπου για μαθήματα ανώδυνου τοκετού, εμένα μου είχε κάνει μία μαια στο παγνη. πήγαινα σπίτι της δηλαδή, είχα πληρώσει 150 ευρω. Ηρεμεις πολύ στα μαθήματα(δεν θυμάμαι ακριβώς πόσα ήταν) και "θεωρητικά" μαθαινεις αναπνοές κλπ! Το τελευταίο μου μάθημα το έκανα όταν μπήκα στο μήνα μου αναγκαστικά, διότι για συγκεκριμένο λόγο έπρεπε να γεννήσω τότε(36+4ημ). Οσο χρησιμα και να ήταν τα μαθήματα, την ώρα εκείνη τα ξεχνάς όλα:mrgreen:!! Μάλλον επειδή γέννησα με τεχνητούς πόνους και δεν είχα το περιθώριο να αντιδράσω και να σκεφτω! Προσπαθείστε να τη χαρείτε την εγκυμοσύνη οσο περισσοτερο μπορείτε, όσες δυσκολιες και να έχει!

Αργότερα αν δεν έχω βρει μαία μπορεί να σου ζητήσω το τηλέφωνό της. Αν και ο γιατρός μου μου είπε ότι σε βοηθούν οι μαίες εκείνη την ώρα.


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα Μανουλες μου!! Τι μου κανετεεε??

Εμεις κλεισαμε το καροτσι μας σημερααα!!!! Ειμαστε πολυ χαρουμενοιι!!!!!!

Αννουλα τελικα πηγα στο μαγαζι που μου ειπες!!! Σε ευχαριστω!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα Μανουλες μου!! Τι μου κανετεεε??

Εμεις κλεισαμε το καροτσι μας σημερααα!!!! Ειμαστε πολυ χαρουμενοιι!!!!!!

Αννουλα τελικα πηγα στο μαγαζι που μου ειπες!!! Σε ευχαριστω!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!!

Μπράβο Χαρμάκι!!! Πολύ χαίρομαι!!! Άντε πότε θα γεννηθούν τα μωράκια μας να κάνουμε βόλτες!!!! :P


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...