Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σαν μαια πιστευω οτι ειναι συμαντικα γιατι μεσω αυτων ξερεις τι σου γινεται κατα την διαρκεια την γεννας και επισης ξερεις να διαχειριστεις τον πονο σου. Μετα την γεννα ξερεις να κανεις μπανιο το μωρο, να το θηλαζεις κ πολλα αλλα!!Γενικα για οποια μπορει ειναι πολυ χρήσιμα! Ολες μαζι στον Κουτρουλακη λοιπον!


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κρητικομανουλες !!

Χαίρομαι που είστε όλες καλά ! Την Κυριακή είναι το σεμινάριο για τον θηλασμό όποια θέλει να έρθει. Απο οτι ξέρω όχι δε χρειάζεται συμμετοχή.

Ο καιρός είναι τέλειος, ανυπομονώ να πάω θάλασσα να δείξω την ωραία μου κοιλιά !!! :tongue:

Την Τετάρτη κάναμε υπέρηχο και........... ΝΑΙ !!!

Έρχεται η πριγκίπισσά μου !!!

να σε ρωτησω θα μπορουσες να μου στειλεις το τηλεφωνο του Δημοσθενους?για να τον ρωτησω αν μπορει να με αναλαβει πρωτα..μενω κ μακρυα κ δεν ειναι ευκολο να τρεχω σε καθε γιατρο να τον ρωταω,οποτε τους παιρνω τηλ..σε ευχαριστω!

Τώρα είδα το μήνυμά σου.... Αν σε ενδιαφέρει ακόμα, στείλε μου π.μ να στο δώσω.


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κρητικο μανούλεs !!!!!!!

Μόλιs ήρθα από τα έκτακτα του ΠΑΓΝΗ και δυστηχόs τα πράματα για μένα δεν πάνε καλά γιατί η χοριακή μου κατεβαίνει.... και και ...........

θα σαs πω άλλη φορά τι έχω περάσει αυτέs τιs μέρεs ..... τόσο κλάμα.....

Θέλω βοήθεια : σήμερα με ειδαν 2 διαφορετικοί γιατροί , μια σκύλα που επειδή άργησα να βγάλω το παντελόνι μου για των υπέρηχο μου είπε αντε κοπέλα μου έχουμε και δουλειά.

και έναs υπέροχοs γιατρόs που μου τα εξήγησε τόσο αναλυτικά ... τοσο ζεστά και ανθρώπινα.

Θέλω τη Δευτέρα το πρωί να πάω ΠΑΓΝΗ να των βρω ΄. Τι θα κάνω ?? πρέπει να πάω να βρω το γραφείο του και απλα να περημένω από εξω ???? πρεπει να παω πρωτα στο γραφείο κήνησηs ? ΄πρέπει να εχω κλείσει ραντεβού??? τι να κάνω???

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή γλυκιά μου χωρίς ραντεβού δεν υπάρχει λόγος να πας Στο γραφείο κίνησης θα ανέβεις στην κλινική να τον βρεις και θα σου πει αυτός τι θα κάνεις απλά πήγαινε νωρίς πριν κατέβει στα ιατρεία!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κρητικο μανούλεs !!!!!!!

Μόλιs ήρθα από τα έκτακτα του ΠΑΓΝΗ και δυστηχόs τα πράματα για μένα δεν πάνε καλά γιατί η χοριακή μου κατεβαίνει.... και και ...........

θα σαs πω άλλη φορά τι έχω περάσει αυτέs τιs μέρεs ..... τόσο κλάμα.....

Θέλω βοήθεια : σήμερα με ειδαν 2 διαφορετικοί γιατροί , μια σκύλα που επειδή άργησα να βγάλω το παντελόνι μου για των υπέρηχο μου είπε αντε κοπέλα μου έχουμε και δουλειά.

και έναs υπέροχοs γιατρόs που μου τα εξήγησε τόσο αναλυτικά ... τοσο ζεστά και ανθρώπινα.

Θέλω τη Δευτέρα το πρωί να πάω ΠΑΓΝΗ να των βρω ΄. Τι θα κάνω ?? πρέπει να πάω να βρω το γραφείο του και απλα να περημένω από εξω ???? πρεπει να παω πρωτα στο γραφείο κήνησηs ? ΄πρέπει να εχω κλείσει ραντεβού??? τι να κάνω???

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα Μανουλες!!! Να εχουμε μια ομορφη εβδομαδα ολες μας!!!

Τι μου κανετε κοιλιτσες μου??

Καλημέρα χαρμάκι!!! Καλή εβδομάδα!! Είμαι μια χαρά!! Καιρό έχουμε να τα πούμε!!! Και τα υπόλοιπα κοριτσάκια δεν μπαίνουν συχνά!! :(


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αννουλα!! Τι μου κανεις κοριτσι? Εγω εχω ραντεβου στο παγνη σημερα να γνωρισω τον ντοκ.. μετα απο το ραντεβου θα αποφασισω τι θα κανω!! Εσυ εκανες καμια κινηση? Παντως κατι ακουσα οτι θα πεσουν οι τιμες στο μητερα! Την Τεταρτη που θα κανω την αυχενικη θα ρωτησω για τα νεα δεδομενα και θα ζητησω να δω και τα δωματια!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...