Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σου Αννουλα!! Τι μου κανεις κοριτσι? Εγω εχω ραντεβου στο παγνη σημερα να γνωρισω τον ντοκ.. μετα απο το ραντεβου θα αποφασισω τι θα κανω!! Εσυ εκανες καμια κινηση? Παντως κατι ακουσα οτι θα πεσουν οι τιμες στο μητερα! Την Τεταρτη που θα κανω την αυχενικη θα ρωτησω για τα νεα δεδομενα και θα ζητησω να δω και τα δωματια!

Charma τι εκανες τελικα χθες στο ΠΑΓΝΗ; Πως πηγε το ραντεβου σου;Αποφασισες τι θα κανεις;;;


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μανούλες και χρόνια πολλά αν γιορτάζετε ή κάποιος δικός σας !

Χαρμάκι, μια φίλη μου είχε και εκεινη χτες ραντεβού με τον Κουτρουλ ! Τι έκανες ; Πως σου φάνηκε ; Γλυκούλης είναι..

Εγώ κάλά είμαι ! Η πριγκίπισσά μου αρχίζει και κουνιέται λίγο λίγο !!


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν !!!

Μύρισε άνοιξη για τα καλά, πιστεύω η διάθεσή σας να έχει ανέβει στα ύψη, σαν τη δική μου!

Να κανονίσουμε καφεδάκι όλες οι μανούλες που είμαστε εδώ ; ή όποιες θέλουν ;

ήντα λέτε συντέκνισσες ; :D

εννοείται καφέ ντεκαφεϊνέ !!!


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μανουλες Κρητικοπουλες μου τι μου κανετε?? Φουσκωνουν οι κοιλιτσες μας??? Σουπερρρ!!!

Λοιπον εμεις καναμε την αυχενικη σημερα και ολα ειναι τελειαα!! Αυριο θα παρω και το παπ-α!!!! Μας μετρησε πολυ σχολαστικα!!! Μαλλον ειμαστε κοριτσακι!!!!! Και αλλη κουκλα λοιπον στην παρεαααα!!!!!

Ασπαπα τελικα ειχες δικαιο!!! Καταπληκτικος ειναι!!!!

Πηγα και ειδα και τα δωματια!!! Τιμες Αννα μου θα παρω την Δευτερα που θα οριστικοποιηθει ο τιμοκαταλογος!!! Ετσι μου ειπαν!!!

Παντως ειναι πολυ καθαρο και προσεγμενο!!!!

Οσον αφορα το ραντεβου στο Παγνη ηταν μια απογοητευση! Πολυ αδιαφορος μου φανηκε ο γιατρος!!! Μαλλον θα εχει κοσμο και δεν θελει αλλο?? Τι να πω... Δεν το περιμενα παντως!!!!

Δεν πειραζει!!! Θα μεινω με τον καταπληκτικο γιατρο μου μαζι του στο Μητερα!!!

Η αποφαση μου μετα την επισκεψη ηταν πιο ευκολη!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μπραβο χαρμακι τι ωραια εχουμε κ αλλο κοριτσακι στην παρεα μας!! εγω εκλεισα στις 8 για Β επιπεδου παλι στο μητερα θα παω δεν τον αλλαζω με τιποτα!! κ εγω μεσα ειμαι για καφεδακι!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα μπραβο χαρμακι τι ωραια εχουμε κ αλλο κοριτσακι στην παρεα μας!! εγω εκλεισα στις 8 για Β επιπεδου παλι στο μητερα θα παω δεν τον αλλαζω με τιποτα!! κ εγω μεσα ειμαι για καφεδακι!!

Καλημερα Ασπα!!!! Μαλλον θηλυκο ειπε ο Μουσουρακης!! Β' επιπεδου 20/05 μου εκλεισε!! εσυ 8/05 ή 8/04? Καταπληκτικος παντως ειναιι!! και το ντιβιντι δεν το χορταινωω!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

8/5 ασε κ εγω τα ιδια επαθα το εβλεπα συνεχεια το εχω δειξει σε ολους μεχρι και στη δουλεια το εφερα!! οντως ειναι πολυ καλος,εξηγησε τα παντα τοσα αναλυτικα και ας ειχε αλλα 10 ραντεβου. ειχα ενθουσιαστει τοσο με το 3d που τον εβαλα παρα πολλες φορες να μου δειξει εικονες και γελουσε ο καημενος δεν ελεγε τιποτα!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

8/5 ασε κ εγω τα ιδια επαθα το εβλεπα συνεχεια το εχω δειξει σε ολους μεχρι και στη δουλεια το εφερα!! οντως ειναι πολυ καλος,εξηγησε τα παντα τοσα αναλυτικα και ας ειχε αλλα 10 ραντεβου. ειχα ενθουσιαστει τοσο με το 3d που τον εβαλα παρα πολλες φορες να μου δειξει εικονες και γελουσε ο καημενος δεν ελεγε τιποτα!!

Τελεια!! Σε εμας το εβαλε λιγακι στο τελος το 3ντι! για 2-3 λεπτα!!! σου ειπε με σιγουρια κοριτσακι?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι μας το εδειξε και μας εξηγησε ,γιατι απο την πολυ πιεση ανοιξε τα ποδια καποια στιγμη και φανηκε καθαρα αν και εγω στην αρχη μολις το ειδα νομιζα οτι ηταν αγορι!! ηταν ο ομφαλιος λορος αναμεσα στα ποδια και μπερδευτηκα!! εσενα τι σου ειπε?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

ναι μας το εδειξε και μας εξηγησε ,γιατι απο την πολυ πιεση ανοιξε τα ποδια καποια στιγμη και φανηκε καθαρα αν και εγω στην αρχη μολις το ειδα νομιζα οτι ηταν αγορι!! ηταν ο ομφαλιος λορος αναμεσα στα ποδια και μπερδευτηκα!! εσενα τι σου ειπε?

Μας ειπε οτι "εχει εικονα θηλυκου!!" μαλλον θηλυκο ειναι!!

Τα ποδαρακια ηταν ανοικτα οποτε πιστευω οτι ειναι σωστος!!! Ειναι και το ενστικτο της μαμας!!! :D:D:D

ποσο εδωσες στην εξεταση?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...