Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κρητκοπουλες!!! Λουνει τι ωραιαααα!!!! και εγω κατι νιωθω αλλα δεν ειμαι και απολυτα σιγουρη ακομα!!! Αυριο τελικα θα παω ντοκ να δω την μικρη μου!!

Φιλακια σε ολες!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κρητκοπουλες!!! Λουνει τι ωραιαααα!!!! και εγω κατι νιωθω αλλα δεν ειμαι και απολυτα σιγουρη ακομα!!! Αυριο τελικα θα παω ντοκ να δω την μικρη μου!!

Φιλακια σε ολες!!

Πώς είναι το κοριτσάκι σου; Όλα καλά;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά σε όλες τι κάνετε? Τα μωράκια σας πως είναι? Εμείς μια χαρά αύριο θα πάμε στο γιατρο με ταλαιπωρεί η αλλεργία μου μιας και αποφάσισα να μην πάρω φέτος τίποτα κάνω μόνο ομοιοπαθητική θεραπεία αλλά με μικρά αποτελέσματα κατά τα άλλα μια χαρά ξεκουραστηκαμε!!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Χρόνια πολλά,Χριστός Ανέστη και καλή λευτεριά σε όλες!

Μπαίνω σφήνα στο καφέ σας για να κάνω μία ερώτηση. Το πρώτο μου παιδί το γέννησα παγνη με το Σηφάκη, ο οποίος όμως τώρα πήγε Μητέρα . Απογευματινά έμαθα ότι κάνουν οι Ματαλλιωτάκης, Μανιδάκης, Ρελάκης, Κουτρουλάκης. τα πρωινά ραντεβού πώς δουλεύουν? Επειδή πήγαινα πάντα απόγευμα στο Σηφάκη δεν ξέρω τι γίνεται. Πηγαινεις δηλαδή και όποιος τύχει να εφημερέυει σε βλέπει? Εχω αποκλείσει τους πρώτους 2 γιατρούς για δικούς μου λόγους και θα ήθελα γυναίκα στην επόμενη εγκυμοσύνη, αλλά μου είπαν ότι η Βαρδάκη πχ δεν κάνει άλλα απογευματινά μετά το Μαιο. Διάβασα εδω και για τον Κουτρουλάκη, έχει κόσμο από ό,τι είδα, αλλά θα προτιμούσα γυναίκα. Εχετε καμία υπόψην σας? Μιλάω βέβαια πάντα για δημόσιο νοσοκομείο. Οι ειδικευόμενοι πχ σε αναλαμβάνουν κανονικά ?

Ευχαριστώ και με το καλό να δεχτείτε τα μωρά σας:D!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά σε όλες τι κάνετε? Τα μωράκια σας πως είναι? Εμείς μια χαρά αύριο θα πάμε στο γιατρο με ταλαιπωρεί η αλλεργία μου μιας και αποφάσισα να μην πάρω φέτος τίποτα κάνω μόνο ομοιοπαθητική θεραπεία αλλά με μικρά αποτελέσματα κατά τα άλλα μια χαρά ξεκουραστηκαμε!!!

Χρόνια πολλά!! Κ εμείς είμαστε μια χαρά!!! Η αλλεργία της άνοιξης σε συνδυασμό με το νότο με έχει αρρωστήσει!!! Εγώ δεν παίρνω ούτε ομοιοπαθητικά...πού θα πάει...θα περάσει!!! Από ξεκούραση και φαί άλλο τίποτα!!!:cool:


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Χρόνια πολλά,Χριστός Ανέστη και καλή λευτεριά σε όλες!

Μπαίνω σφήνα στο καφέ σας για να κάνω μία ερώτηση. Το πρώτο μου παιδί το γέννησα παγνη με το Σηφάκη, ο οποίος όμως τώρα πήγε Μητέρα . Απογευματινά έμαθα ότι κάνουν οι Ματαλλιωτάκης, Μανιδάκης, Ρελάκης, Κουτρουλάκης. τα πρωινά ραντεβού πώς δουλεύουν? Επειδή πήγαινα πάντα απόγευμα στο Σηφάκη δεν ξέρω τι γίνεται. Πηγαινεις δηλαδή και όποιος τύχει να εφημερέυει σε βλέπει? Εχω αποκλείσει τους πρώτους 2 γιατρούς για δικούς μου λόγους και θα ήθελα γυναίκα στην επόμενη εγκυμοσύνη, αλλά μου είπαν ότι η Βαρδάκη πχ δεν κάνει άλλα απογευματινά μετά το Μαιο. Διάβασα εδω και για τον Κουτρουλάκη, έχει κόσμο από ό,τι είδα, αλλά θα προτιμούσα γυναίκα. Εχετε καμία υπόψην σας? Μιλάω βέβαια πάντα για δημόσιο νοσοκομείο. Οι ειδικευόμενοι πχ σε αναλαμβάνουν κανονικά ?

Ευχαριστώ και με το καλό να δεχτείτε τα μωρά σας:D!!

Γεια σου!! Χρόνια πολλά!! Με το καλό και το δικό σου μωρό!! Σχετικά με τα πρωινά ραντεβού, κλείνεις με όποιο γιατρό θέλεις, απλά η διαφορά είναι ότι υπάρχει σειρά προτεραιότητας στο νοσοκομείο γι'αυτό θα πρέπει να πας πολύ νωρίς. Έπειτα, επειδή δεν ξέρεις αν θα σε αναλάβει, για να μην περιμένεις άδικα την ημέρα που θα έχει κενό στα ραντεβού, μπορείς απλά να πας να τον βρεις χωρίς ραντεβού, να τον ρωτήσεις αν σε αναλαμβάνει και κατόπιν να κλείσεις ραντεβού. Δυστυχώς για γυναίκα δε γνωρίζω αν υπάρχει. Καλή επιτυχία και καλή λευτεριά!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κριτικομανουλες μου Χρονια πολλα!!! Χριστος Ανεστη!!! Με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας!!!!! Τι μου κανετε κοριτσακια μου; Πως μου περασατε!!;; Εμεις μια χαρουλα! Ησυχα και οικογενειακα!!!! Φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!

υγ: Εχετε σκεφτει τι καροτσι θα παρετε? εχω ξεκινησει την ερευνα και θελω γνωμες!!! :)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου!! Χρόνια πολλά!! Με το καλό και το δικό σου μωρό!! Σχετικά με τα πρωινά ραντεβού, κλείνεις με όποιο γιατρό θέλεις, απλά η διαφορά είναι ότι υπάρχει σειρά προτεραιότητας στο νοσοκομείο γι'αυτό θα πρέπει να πας πολύ νωρίς. Έπειτα, επειδή δεν ξέρεις αν θα σε αναλάβει, για να μην περιμένεις άδικα την ημέρα που θα έχει κενό στα ραντεβού, μπορείς απλά να πας να τον βρεις χωρίς ραντεβού, να τον ρωτήσεις αν σε αναλαμβάνει και κατόπιν να κλείσεις ραντεβού. Δυστυχώς για γυναίκα δε γνωρίζω αν υπάρχει. Καλή επιτυχία και καλή λευτεριά!!

Looney_anna , σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Με το καλο και το δικο σου μωρο! Εκλεισα τελικά το απόγευμα,αφότου διάβασα όλες τις σελίδες σας:mrgreen:, ραντεβού με τον Κουτρουλάκη! Και μάλιστα σχετικά γρήγορα βρήκα ,στις 5 Μαίου! Αν δε μείνω ευχαριστημένη(μόνο μία κοπέλα διαβασα από εδώ οτι δεν έμεινε), θα δω πού θα στραφώ! Πάντως στο Παγνή, όπως και να ΄χει, αφού έχω ήδη την εμπειρία! Αν θέλετε λεπτομέρειες περί γέννας ευχαρίστως :P!

Link to comment
Share on other sites

Looney_anna , σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Με το καλο και το δικο σου μωρο! Εκλεισα τελικά το απόγευμα,αφότου διάβασα όλες τις σελίδες σας:mrgreen:, ραντεβού με τον Κουτρουλάκη! Και μάλιστα σχετικά γρήγορα βρήκα ,στις 5 Μαίου! Αν δε μείνω ευχαριστημένη(μόνο μία κοπέλα διαβασα από εδώ οτι δεν έμεινε), θα δω πού θα στραφώ! Πάντως στο Παγνή, όπως και να ΄χει, αφού έχω ήδη την εμπειρία! Αν θέλετε λεπτομέρειες περί γέννας ευχαρίστως :P!

Καλή επιτυχία!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κριτικομανουλες μου Χρονια πολλα!!! Χριστος Ανεστη!!! Με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας!!!!! Τι μου κανετε κοριτσακια μου; Πως μου περασατε!!;; Εμεις μια χαρουλα! Ησυχα και οικογενειακα!!!! Φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!

υγ: Εχετε σκεφτει τι καροτσι θα παρετε? εχω ξεκινησει την ερευνα και θελω γνωμες!!! :)

Καλημέρα κοπέλα μου!! Εγώ μετά από πολλή έρευνα κατέληξα σε ένα κατάστημα στο Ηράκλειο που μου φάνηκε αρκετά οικονομικό. Έχω ήδη παραγγείλει διάφορα πραγματάκια. Καρότσι πήραμε inglesina γιατί είχαμε διαβάσει πολλές κριτικές και για τη συγκεκριμένη μάρκα λένε όλοι καλά λόγια. Ευτυχώς το βρήκαμε σε προσφορά στο κατάστημα που σου είπα!! Αν θες λεπτομέρειες μπορώ να σου στείλω πμ. Πίστεψέ με έχω γυρίσει όλα τα μαγαζιά!! Βέβαια και στο διαδίκτυο βρίσκεις φθηνά πράγματα αλλά κάπου διάβασα ότι δεν έχεις εγγύηση. Κάθε μανούλα μπορεί να επιλέξει το καλύτερο για το μωράκι της!! Είναι όλα θέμα επιλογών!! Δεν υπάρχει σωστό και λάθος!! Δυστυχώς εγώ δεν γνώριζα κάποιον να έχει κάνει αγορές μέσω ίντερνετ και φοβήθηκα την ποιότητα. Αν εσύ γνωρίζεις και έχεις δει τα προϊόντα, τότε ακόμη καλύτερα!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! Χρονια πολλα!! Χριστος Ανεστη!

Mylife10 καλως ορισες! με το καλο και το δικο σου μωρακι!

εγω ψωνισα καροτσι απο το ιντερνετ! ειχα δει το προηγουμενο μοντελο απο αυτο που πηρα απο κοντα μιας και το εχει η κολητη μου και ηταν ευχαριστημενη..θεωρω οτι σε σχεση τιμη-ποιοτητα ειναι πολυ καλο. πηρα το BEBE STARS 3IN1 με 280ευρω. γενικα ψωνιζω πολυ απο το ιντερνετ μιας και μενω σε χωριο και δεν εχω πολλες επιλογες εδω κοντα..το Ηρακλειο ειναι μια ωρα δρομος και οποτε παω στο γιατρο ολο και καποια δουλεια εχουμε μετα και πρεπει να γυρισουμε αμεσως οποτε δεν προλαβαινω να κανω ερευνα αγορας εκει.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...