Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα looney!! εδωσα στον Μουσουρακη χωρις papp A 85!

μια χαρα!!! 139 εδωσα με papp A!! Νομιζω πιο πριν κοστιζε 190 η αυχενικη!

εχουν ριξει τις τιμες αρκετα!!! Πηραμε μια χαρα χθες απο την τιμη!! Σουπερ!!!:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και κατι αλλο που ξεχασα στο ραντεβου μου την προηγουμενη εβδομαδα συζητουσα με μια μαια και τις ελεγα για τις κρεμες για ραγαδες και αν πρεπει να παρω κατι και για το στηθος που υποφερω και μου ειπε κατι που με τρομαξε, οτι καλο ειναι να τα αποφευγουμε οσο το μωρο δημιουργητε και να τα χρησιμοποιουμε μετα τον 5 μηνα ακομα και αν ειναι βιολογικα, μονο λαδακι προτεινε!! το θεμα ειναι οτι ξεχασα να ρωτησω τον γιατρο και τωρα φοβαμαι να βαλω το οτιδηποτε πανω μου! δεν με νοιαζει τοσο για την κοιλια οσο για το στηθος που με φαγουριζει ολη μερα και νιωθω αβολα!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο που ξεχασα στο ραντεβου μου την προηγουμενη εβδομαδα συζητουσα με μια μαια και τις ελεγα για τις κρεμες για ραγαδες και αν πρεπει να παρω κατι και για το στηθος που υποφερω και μου ειπε κατι που με τρομαξε, οτι καλο ειναι να τα αποφευγουμε οσο το μωρο δημιουργητε και να τα χρησιμοποιουμε μετα τον 5 μηνα ακομα και αν ειναι βιολογικα, μονο λαδακι προτεινε!! το θεμα ειναι οτι ξεχασα να ρωτησω τον γιατρο και τωρα φοβαμαι να βαλω το οτιδηποτε πανω μου! δεν με νοιαζει τοσο για την κοιλια οσο για το στηθος που με φαγουριζει ολη μερα και νιωθω αβολα!!

Λαδακι εε?? εγω βαζω καθε 2 μερες αμυγδαλελαιο!!! ειχα και ενα δυο δειγματακια κρεμας χωρις παραμπενς στο σπιτι!! Τωρα θα παραγγειλω μια της biolane!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορω να βαλω κανενα λαδι αηδιαζω κ ετσι εχω μεινει με την φαγουρα μου ακομα και την βιολογικη δεν την βαζω με τρομαξε στο ιντερνετ που διαβασα δεν βρηκα πουθενα να απογορευουν κρεμες περνω και τον γιατρο και δεν τον βρησκω σημερα!! εχω κατι νευρα σημερα!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μια χαρά!! Από κρέμες κ τέτοια δεν βάζω τίποτα προς το παρόν, ούτε τα μαλλιά μου έχω βάψει. Περιμένω να περάσει λίγο ακόμα ο καιρός!! Η κοιλιά μου έχει φουσκώσει για τα καλά!!! Εσάς;;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παρει ενα κιλο και κατι και εχω μια κοιλια τεραστια απορω πως γινεται αυτο!! ο γιατρος λεει οτι η μητρα ειναι εξω και χαμηλα οποτε ειναι φυσιολογικο το στομαχι παλι μεσα οπως πριν κολλημενο στην πλατη ειμαι γελοιο θεαμα με κολλητη μπλουζα!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα μπραβο χαρμακι τι ωραια εχουμε κ αλλο κοριτσακι στην παρεα μας!! εγω εκλεισα στις 8 για Β επιπεδου παλι στο μητερα θα παω δεν τον αλλαζω με τιποτα!! κ εγω μεσα ειμαι για καφεδακι!!

Στις 8 ποιου μηνα εκλεισες ραντεβου για Β επιπεδου Αspapa?


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο με τετοιο καιρο πως να κατσεις σπιτι!! την προηγουμενη Κυριακη ηθελα να παω θαλασσα αλλα παλι καλα που υπαρχει και ο μπαμπας μας αλλιως θα ημουν με πνευμονια!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο με τετοιο καιρο πως να κατσεις σπιτι!! την προηγουμενη Κυριακη ηθελα να παω θαλασσα αλλα παλι καλα που υπαρχει και ο μπαμπας μας αλλιως θα ημουν με πνευμονια!!

Εμεισ πηγαμε το πρηγουμενο Σαββατο! Ο μπαμπας μπηκε και εμεις λιαστηκαμε και βολταραμε στην αμμουδια!!!! Λεω να περιμενουμε ακομα λιγο να ζεστανει και ο καιρος και μετα!! Αλλωστε ολα το καλοκαιρι μπροστα μας ειναι!!!!!!:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...