Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Πόσες πιθανότητες έχω να έμεινα έγκυος


Lila30

Recommended Posts

του το ειπα masy μου.τον πειρα τηλεφωνο στη δουλεια και του λεω...ακου τωρα να σου πω καλωσηρθες στο κλαμπ των τριτεκνων...τα εχασε και γελουσε!!!!!!!στα παιδια ακομη δεν το ξερουν μετα τον υπερηχο!!!!!

χαχαχα! Μπράβο κοριτσάκι μου! Καλά θα κάνεις να το πεις μετά στα παιδιά! Είναι σε ηλικία που μπορούν να καταλάβουν αν τους δείξεις τον υπέρηχο και τους πεις ότι αυτό είναι το αδερφάκι τους; :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Masy

    Masy 473 δημοσιεύσεις

  • squishy

    squishy 286 δημοσιεύσεις

  • stelaa

    stelaa 143 δημοσιεύσεις

  • rodo83

    rodo83 105 δημοσιεύσεις

σας βρήκα κ εγώ κοριτσάκια μου!!!!!!! άργησα λίγο αλλά τα κατάφερα!!!!

τί ωραία μαμούλη!!!!!!!!!!!!!!! πότε θα πας για πρώτο υπέρηχο? μίλησες με τον γυναικολόγο σου??

squishaki περιμένουμε αύριο πρωί πρωί τα νέα σου με πολύ αγωνία!!!!!!! μακάρι να συνεχίσουν τα θετικά τεστάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masy μου τί κάνεις?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!

αρνητικο βγηκε αν το εκανα σωστα γιατι ειχα παει και τουαλετα στο ενδιαμεσο της νυχτας, λογικα σημερα- αυριο θα ερθει! αν δεν ρθει και αυριο βλεπω τι θα κανω ή χοριακη ή τεστ παλι

στελιτσααα μου μακαρι να εχεις εσυ ενα θετικο τεστακι!!!!!

μασυ μου εχασες την αποκλειστικοτητα του επομενου μηνα :mrgreen:

Μαμουλη μου ποτε πας για υπερηχο???


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!

αρνητικο βγηκε αν το εκανα σωστα γιατι ειχα παει και τουαλετα στο ενδιαμεσο της νυχτας, λογικα σημερα- αυριο θα ερθει! αν δεν ρθει και αυριο βλεπω τι θα κανω ή χοριακη ή τεστ παλι

στελιτσααα μου μακαρι να εχεις εσυ ενα θετικο τεστακι!!!!!

μασυ μου εχασες την αποκλειστικοτητα του επομενου μηνα :mrgreen:

Μαμουλη μου ποτε πας για υπερηχο???

κοριτσάκι μου μέχρι να δεις ροή τίποτα δεν έχει τελειώσει!!!!!!!!!!! κ η μαμούλη προχθες είχε αρνητικό κ δυο μέρες μετά βγήκε θετικό! μακάρι να μην τολμήσει η παλιοκοντή..!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκι μου μέχρι να δεις ροή τίποτα δεν έχει τελειώσει!!!!!!!!!!! κ η μαμούλη προχθες είχε αρνητικό κ δυο μέρες μετά βγήκε θετικό! μακάρι να μην τολμήσει η παλιοκοντή..!

αχ αυτο το ειχα ξεχασει!!! ποτε εκανε η μαμουλη τεστ και βγηκε αρνητικο, σε ποια μερα του κυκλου???


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ αυτο το ειχα ξεχασει!!! ποτε εκανε η μαμουλη τεστ και βγηκε αρνητικο, σε ποια μερα του κυκλου???

νομίζω έκανε μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο.. κ μετά έκανε με μία μέρα καθυστέρηση κ βγήκε θετικό!!! μάλλον καθυστέρησε λίγο η εμφύτευση! οπότε αν δεν δεις αίμα δεν πιστεύεις τίποτα!!! δεν έχεις καν καθυστέρηση ακόμα οπότε τα αποτελέσματα του τεστ δεν είναι κ τόσο αξιόπιστα.. δεν στο λέω για να σου φουσκώσω τα μυαλά ,απλώς θεωρώ ότι ακόμα υπάρχουν ελπίδες!

Link to comment
Share on other sites

νομίζω έκανε μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο.. κ μετά έκανε με μία μέρα καθυστέρηση κ βγήκε θετικό!!! μάλλον καθυστέρησε λίγο η εμφύτευση! οπότε αν δεν δεις αίμα δεν πιστεύεις τίποτα!!! δεν έχεις καν καθυστέρηση ακόμα οπότε τα αποτελέσματα του τεστ δεν είναι κ τόσο αξιόπιστα.. δεν στο λέω για να σου φουσκώσω τα μυαλά ,απλώς θεωρώ ότι ακόμα υπάρχουν ελπίδες!

υπομονη θα κανω στελιτσα μου να δω τι θα γινει!!!


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

υπομονη θα κανω στελιτσα μου να δω τι θα γινει!!!

λίγο ακόμα υπομονή κ μακάρι να μην σου έρθει κ να έχεις καλά νεάκια στο τέλος της εβδομάδας!! κ εμείς εδώ θα είμαστε κ θα περάσουν οι μέρες!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα! Μπράβο κοριτσάκι μου! Καλά θα κάνεις να το πεις μετά στα παιδιά! Είναι σε ηλικία που μπορούν να καταλάβουν αν τους δείξεις τον υπέρηχο και τους πεις ότι αυτό είναι το αδερφάκι τους; :)

καλησπερα masy;τι κανεις;τα παιδια μου ειναι 7 και 10 χρονων οποτε καταλαβαινουν μια χαρα!!!ασε που με παρακαλανε εδω και ενα χρονο για αδερφακι!!!το περιμενουνε πως και πως!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω στελιτσα μου πολυ πολυ !!!!!!! χχχχχχχ

squishy μου μην απογοητευεσαι.εγω εκανα το clear blue 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και βγηκε αρνητικο και μετα στη δευτερη μερα καθηστερησης βγηκε θετικο.εσυ ποτε ειπαμε οτι περιμενεις;πποτε ειχες ωορρηξια ξερεις;

εγω παω για υπερηχο την πεμπτη

Link to comment
Share on other sites

σας βρήκα κ εγώ κοριτσάκια μου!!!!!!! άργησα λίγο αλλά τα κατάφερα!!!!

τί ωραία μαμούλη!!!!!!!!!!!!!!! πότε θα πας για πρώτο υπέρηχο? μίλησες με τον γυναικολόγο σου??

squishaki περιμένουμε αύριο πρωί πρωί τα νέα σου με πολύ αγωνία!!!!!!! μακάρι να συνεχίσουν τα θετικά τεστάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masy μου τί κάνεις?

καλως μας βρηκες στελλακι!!!!!!με τον γυναικολογο μου δεν μιλησα θα παω απο εκει την πεμπτη για τα αποτελεσματα του τεστ παπ και θα του το πω για να με κανει και υπερηχο

Link to comment
Share on other sites

squishy μου μην απογοητευεσαι.εγω εκανα το clear blue 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και βγηκε αρνητικο και μετα στη δευτερη μερα καθηστερησης βγηκε θετικο.εσυ ποτε ειπαμε οτι περιμενεις;πποτε ειχες ωορρηξια ξερεις;

εγω παω για υπερηχο την πεμπτη

σημερα περιμενω, αλλα αφαντη ακομα!ισως ρθει πιο μετα ή αυριο, ωορρηξια ειχα 25ή26 του μηνα αν καταλαβα σωστα τα σημαδια μαμουλη μου! αυτο με τη μετρηση θερμοκρασιας απο τον κολπο εσυ μας το ειχες πει???


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!! Μόλις γύρισα! Squishaki μου όπως είπαν και τα κορίτσια αν δεν δεις την ακατανόμαστη δεν έχει τελειώσει τίποτα! Ίσως άργησε η εμφύτευση, αλλιώς υπομονή 2 βδομαδούλες για τις γόνιμες!!! ΜΑΜΟΥΛΗ μου άρα και τα παιδάκια σου θα χαρούνε πολύ με το αποτέλεσμα!!! Στελάκι μου καλά είμαι. Εσυ πως είσαι;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...