Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Πόσες πιθανότητες έχω να έμεινα έγκυος


Lila30

Recommended Posts

Έτσι θυμάμαι!!! Τώρα δεν παίρνω και όρκο! Απλά μου έκανε εντύπωση το 37 ακριβώς! χαχαχχα Απο υγρά πως πας; Κανένα ασυνήθιστο σύμπτωμα; Όχι ότι σημαίνουν κάτι, αλλά λέμε...

υγρα εχω, οχι πολλα οπως το καιρο της ωορρηξιας, αλλα ακομα δεν χαθηκαν οπως κανουν οταν ερχεται η ακατονομαστη!!!! ποναω και νιωθω τσιμπηματα σαν να ειναι πρησμενο ολο το συστημα εκει κατω αααχαχαχαχαχαχ

το οτι νυσταζω σταθερη αξια πλεον :mrgreen:


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Masy

    Masy 473 δημοσιεύσεις

  • squishy

    squishy 286 δημοσιεύσεις

  • stelaa

    stelaa 143 δημοσιεύσεις

  • rodo83

    rodo83 105 δημοσιεύσεις

υγρα εχω, οχι πολλα οπως το καιρο της ωορρηξιας, αλλα ακομα δεν χαθηκαν οπως κανουν οταν ερχεται η ακατονομαστη!!!! ποναω και νιωθω τσιμπηματα σαν να ειναι πρησμενο ολο το συστημα εκει κατω αααχαχαχαχαχαχ

το οτι νυσταζω σταθερη αξια πλεον :mrgreen:

Κάτι είναι κι αυτό! χαχα! Μετράς συστηματικά τη θερμοκρασία σου; Νομίζω ότι πέφτει πριν αδιαθετήσεις! Λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι είναι κι αυτό! χαχα! Μετράς συστηματικά τη θερμοκρασία σου; Νομίζω ότι πέφτει πριν αδιαθετήσεις! Λάθος;

εκανα θερμοδιαγραμμα τους πρωτους μηνες και διαπιστωσα οτι οταν παει 35,7-35,9 αδιαθετω! οποτε τον περασμενο μηνα και αυτο ξερω ποτε θα ερθει με το μετρημα της θερμοκρασιας :mrgreen: για σημερα δεν ερχεται! αυριο αν πεσει θα ρθει


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

εκανα θερμοδιαγραμμα τους πρωτους μηνες και διαπιστωσα οτι οταν παει 35,7-35,9 αδιαθετω! οποτε τον περασμενο μηνα και αυτο ξερω ποτε θα ερθει με το μετρημα της θερμοκρασιας :mrgreen: για σημερα δεν ερχεται! αυριο αν πεσει θα ρθει

Μακάρι να μην πέσει κοριτσάκι μου, αφού αυτή είναι μέθοδος για να ξέρεις πότε θα έρθει!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

οχιιιι δεν θελω αλλο τεστ τωρα! μακαρι να μετρησω καθυστερηση και τοτε αν βρω self clear αφου ειναι πιο ευαισθητο ισως κανω αλλιως χοριακη! περιμενω τη μαμουλη οταν μπει να μας ξαναπει τη θεωρια χαχαχαχαχ γιατι μας τα σβησαν και δεν μπορω να την διαβασω παλι

squishaki μου τι κανεις;;;

τη θεωρια με το θρμομετρο τη διαβασα κι εγω αυτο το μηνα στο ιντερνετ κι ελεγε οτι εαν εχεις πανω απο 37.3 εισαι εγκυος.εγω το εκανα τρεις φορες.τη μια ητανε 37.3,37.8,37.6 αλλα δεν μπορω να σου πω εαν ειναι εγκυρο γιατι κι εγω μονο αυτο το μηνα το εκανα απο απογνωση η μανα!!!!!!!!!!!!:oops::oops::oops:

εγω λεω καλυτερα να κανεις την παρασκευη μια χοριακη για να εισαι σιγουρη.εγω παντως εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο 3 μερες πριν την αναμενομενη οποτε μην αποκλειεις τιποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια μου! τι κανετε????ακομα αφαντη ειναι, για να δουμε θα ρθει σημερα;

Μαμουλη μου αν ειμαι εγκυος θα διαψευτει η θεωρια αν οχι εχουμε στοιχεια υπερ της :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου! τι κανετε????ακομα αφαντη ειναι, για να δουμε θα ρθει σημερα;

Μαμουλη μου αν ειμαι εγκυος θα διαψευτει η θεωρια αν οχι εχουμε στοιχεια υπερ της :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Μέτρησες θερμοκρασία σήμερα;;; :)

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε... Σίριαλ η ακατανόμαστη!!! ;)

αβυσσος η ψυχη της κοντης!!! πηρα και ο αντρας μου τωρα τηλ και λεει αυριο να κανεις το τεστ που θα παρεις με πρωινα ουρα! και του λεω αν δεν ρθει δεν νομιζω να κρατηθω! ε θα παρω διπλο νομιζω :mrgreen:


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αβυσσος η ψυχη της κοντης!!! πηρα και ο αντρας μου τωρα τηλ και λεει αυριο να κανεις το τεστ που θα παρεις με πρωινα ουρα! και του λεω αν δεν ρθει δεν νομιζω να κρατηθω! ε θα παρω διπλο νομιζω :mrgreen:

Κανε το τουλάχιστον να ξέρεις τι σου γίνεται. Λέμε τώρα... Είναι πολύ ψυχοφθόρα η αναμονή. Απλά προσπάθησε μην πιεις πολλά υγρά πριν και μην πας τουαλέτα όσο περισσότερο μπορείς. Το λέω γιατί εγώ όσες φορές έκανα τεστ μου ερχόταν κάθε μισάωρο να πάω απο την αγωνία! Χαρά χα περιμένουμε νέα!

Link to comment
Share on other sites

Κανε το τουλάχιστον να ξέρεις τι σου γίνεται. Λέμε τώρα... Είναι πολύ ψυχοφθόρα η αναμονή. Απλά προσπάθησε μην πιεις πολλά υγρά πριν και μην πας τουαλέτα όσο περισσότερο μπορείς. Το λέω γιατί εγώ όσες φορές έκανα τεστ μου ερχόταν κάθε μισάωρο να πάω απο την αγωνία! Χαρά χα περιμένουμε νέα!

δεν εχω πιει νερο ακομα!!! μονο ενα ποτηρι γαλα!!!! ουτε προκειται να πιω! αχαχαχαχααχχ


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω πιει νερο ακομα!!! μονο ενα ποτηρι γαλα!!!! ουτε προκειται να πιω! αχαχαχαχααχχ

αχαχαα ε καλά δεν είπαμε να σκάσεις κιόλας! χαχαχχα! Πάρε self clear! Είναι λίγο πιο ακριβό , αλλά είναι πιο ευαίσθητο!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...