Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Πόσες πιθανότητες έχω να έμεινα έγκυος


Lila30

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Masy

    Masy 473 δημοσιεύσεις

  • squishy

    squishy 286 δημοσιεύσεις

  • stelaa

    stelaa 143 δημοσιεύσεις

  • rodo83

    rodo83 105 δημοσιεύσεις

τι μου κάνετε!!!! squishy μακάρι να έκαναν λάθος τα τεστάκια κορίτσι μου!!!

μπορείς να το κάνεις αύριο το πρωι το τεστ που έμεινε αλλά όπως κ να χει αν δεν έρθει μέχρι παρασκευή πας βουρ για χοριακή!!!

masy μου τί κάνεις?? άντε να σου έρθει να ξεκινήσεις πάλι!!!!!!!!

μαμούλη πως είσαι κοπέλα μου?? πώς νιώθεις που θα πας για πρώτο υπέρηχο αύριο?

Link to comment
Share on other sites

τι μου κάνετε!!!! squishy μακάρι να έκαναν λάθος τα τεστάκια κορίτσι μου!!!

μπορείς να το κάνεις αύριο το πρωι το τεστ που έμεινε αλλά όπως κ να χει αν δεν έρθει μέχρι παρασκευή πας βουρ για χοριακή!!!

masy μου τί κάνεις?? άντε να σου έρθει να ξεκινήσεις πάλι!!!!!!!!

μαμούλη πως είσαι κοπέλα μου?? πώς νιώθεις που θα πας για πρώτο υπέρηχο αύριο?

Γεια σου Στελάκι! Άρχισε να με ενοχλεί η κοιλιά. Άντε να μου έρθει να τελειώνω. Εσύ πως είσαι; :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Στελάκι! Άρχισε να με ενοχλεί η κοιλιά. Άντε να μου έρθει να τελειώνω. Εσύ πως είσαι; :)

άντε να έρθει για να έρθουν γρήγορα κ οι γόνιμες!!!

εγώ μια από τα ίδια.. αρκετά τραβήματα στην κοιλιά αλλά τίποτε άλλο.. ούτε το στήθος πρήστηκε ούτε τίποτα.... προσπαθώ να κάνω υπομονή να περάσουν οι μέρες... αλλά όσο πλησιάζουν τόσο αγχώνομαι νομίζω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

άντε να έρθει για να έρθουν γρήγορα κ οι γόνιμες!!!

εγώ μια από τα ίδια.. αρκετά τραβήματα στην κοιλιά αλλά τίποτε άλλο.. ούτε το στήθος πρήστηκε ούτε τίποτα.... προσπαθώ να κάνω υπομονή να περάσουν οι μέρες... αλλά όσο πλησιάζουν τόσο αγχώνομαι νομίζω!!!!!

βαθιες ανασες στελιτσα μου !!!!!! μακαρι μακαρι να ειναι λογω σπορακιου τα τσιμπηματακια!!!!

παρασκευη αν δεν ερθει θα παω για χοριακη και θα θελω συμπαρασταση γιατι φοβαμαι τις βελονες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μασυυυυ και εγω θελω να ρθει να τελειωνουμεεεε, γιατι ετσι οπως καθυστερει παει εχασα τις επομενες γονιμες μερες αχαχαχαχαχαχαχ


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βαθιες ανασες στελιτσα μου !!!!!! μακαρι μακαρι να ειναι λογω σπορακιου τα τσιμπηματακια!!!!

παρασκευη αν δεν ερθει θα παω για χοριακη και θα θελω συμπαρασταση γιατι φοβαμαι τις βελονες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μασυυυυ και εγω θελω να ρθει να τελειωνουμεεεε, γιατι ετσι οπως καθυστερει παει εχασα τις επομενες γονιμες μερες αχαχαχαχαχαχαχ

Χα χα χα! Κάτσε γιατί πλησιάζει Πάσχα και μπορεί να είναι kinder έκπληξη! :)

Link to comment
Share on other sites

βαθιες ανασες στελιτσα μου !!!!!! μακαρι μακαρι να ειναι λογω σπορακιου τα τσιμπηματακια!!!!

παρασκευη αν δεν ερθει θα παω για χοριακη και θα θελω συμπαρασταση γιατι φοβαμαι τις βελονες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μασυυυυ και εγω θελω να ρθει να τελειωνουμεεεε, γιατι ετσι οπως καθυστερει παει εχασα τις επομενες γονιμες

Άντε καλά! Στη Στελα ήθελα να απαντήσω... Παει το εχασα

Link to comment
Share on other sites

άντε να έρθει για να έρθουν γρήγορα κ οι γόνιμες!!!

εγώ μια από τα ίδια.. αρκετά τραβήματα στην κοιλιά αλλά τίποτε άλλο.. ούτε το στήθος πρήστηκε ούτε τίποτα.... προσπαθώ να κάνω υπομονή να περάσουν οι μέρες... αλλά όσο πλησιάζουν τόσο αγχώνομαι νομίζω!!!!!

Άντε να δούμε κοριτσάκι μου! Μέχρι Κυριακή θα περιμένεις για τεστακι; :)

Link to comment
Share on other sites

βαθιες ανασες στελιτσα μου !!!!!! μακαρι μακαρι να ειναι λογω σπορακιου τα τσιμπηματακια!!!!

παρασκευη αν δεν ερθει θα παω για χοριακη και θα θελω συμπαρασταση γιατι φοβαμαι τις βελονες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μασυυυυ και εγω θελω να ρθει να τελειωνουμεεεε, γιατι ετσι οπως καθυστερει παει εχασα τις επομενες γονιμες μερες αχαχαχαχαχαχαχ

από συμπαράσταση θα έχεις μπόλικη κορίτσι μου!!!! εμείς γιατί είμαστε εδώ νομίζεις??!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Χα χα χα! Κάτσε γιατί πλησιάζει Πάσχα και μπορεί να είναι kinder έκπληξη! :)

αχαχαχαχαχαχ!!!!!

στελιτσα μου και μασυ μου ευχαριστω πολυυυυ!!!! ευτυχως εχω και εσας κοριτσια μου και δεν τρελενομαι!!! χχχχχχχχχ


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια τι μου κανετε;;;

squishy μου μην απογοητευεσαι εγω στο γιο μου ειχα 2 τεστ αρνητικα και τελικα ημουνα εγκυος απλα εκανα αργα ωορρηξια και αργησε η συλληψη,αφου δεν εκανες τεστ ωορρηξιας δεν μπορεις να εισαι και 100% σιγουρη,ακομη ελπιζουμε λοιπον!!!!!!

στελλακι μου ελπιζουμε να ειναι θετικα τα τραβηγματακια σου αντε γιτι εχω πολυ αγωνια βρε κοριτσια και με σας μην με αφηνετε μονη μου!!!!

μασυ μου αντε να ερθουν οι γονιμες και βουρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!

εγω εχω πολυ αγωνια για αυριο να δω το σπορακι μου και ολα να ειναι καλα!μου φαινεται απιστευτο κοριτσια μεχρι να το δω δεν μπορω να το συνειδητοποιησω

μου αρχησαν και οι αναγουλες και η κοπωση και οι υπνηλιες και δενεχω και χρονο για γεκουραση αστα να πανε!δεν πειραζει ομως χαλαλι του να ειναι μονο γερο.σημερα ειχα στην αγκαλια μου ενα μωρακι 3 μηνων και δεν το πιστευα οτι σε λιγο καιρο θα εχω κι εγω ενα τετοιο!!!!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια τι μου κανετε;;;

squishy μου μην απογοητευεσαι εγω στο γιο μου ειχα 2 τεστ αρνητικα και τελικα ημουνα εγκυος απλα εκανα αργα ωορρηξια και αργησε η συλληψη,αφου δεν εκανες τεστ ωορρηξιας δεν μπορεις να εισαι και 100% σιγουρη,ακομη ελπιζουμε λοιπον!!!!!!

στελλακι μου ελπιζουμε να ειναι θετικα τα τραβηγματακια σου αντε γιτι εχω πολυ αγωνια βρε κοριτσια και με σας μην με αφηνετε μονη μου!!!!

μασυ μου αντε να ερθουν οι γονιμες και βουρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!

εγω εχω πολυ αγωνια για αυριο να δω το σπορακι μου και ολα να ειναι καλα!μου φαινεται απιστευτο κοριτσια μεχρι να το δω δεν μπορω να το συνειδητοποιησω

μου αρχησαν και οι αναγουλες και η κοπωση και οι υπνηλιες και δενεχω και χρονο για γεκουραση αστα να πανε!δεν πειραζει ομως χαλαλι του να ειναι μονο γερο.σημερα ειχα στην αγκαλια μου ενα μωρακι 3 μηνων και δεν το πιστευα οτι σε λιγο καιρο θα εχω κι εγω ενα τετοιο!!!!!!!:P:p

Όπως είπες κοριτσάκι μου χαλάλι όσα περνάμε για να μείνουμε έγκυες και κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης! Μόνο γερά και καλότυχα είναι! Να του δώσεις τα φιλία μας αύριο που θα τα πείτε πρώτη φορά πρόσωπο με πρόσωπο και να μας φέρεις πολλή μπεμπεδόσκονη!!! :)

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχ!!!!!

στελιτσα μου και μασυ μου ευχαριστω πολυυυυ!!!! ευτυχως εχω και εσας κοριτσια μου και δεν τρελενομαι!!! χχχχχχχχχ

Τι ευχαριστείς κοριτσάκι μου; Κι εσύ μας στέκεσαι! Όσο για τις βελόνες μισό λεπτό είναι! Κλείσει μάτια πάρε βαθειά ανάσα και τέλειωσε! Χα χα! :)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αν δείτε κανένα κουλό να γράφω τα βράδυα μην παρεξηγειτε και να μου το λέτε να το διορθώνω, γιατί γράφω απο το iPad και διορθώνει αυτόματα μόνο του και πολλές φορές δεν το βλέπω και γράφω κουλαμάρες!

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπες κοριτσάκι μου χαλάλι όσα περνάμε για να μείνουμε έγκυες και κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης! Μόνο γερά και καλότυχα είναι! Να του δώσεις τα φιλία μας αύριο που θα τα πείτε πρώτη φορά πρόσωπο με πρόσωπο και να μας φέρεις πολλή μπεμπεδόσκονη!!! :)

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!οσο για τη μπεμπεδοσκονη σας στελνω καθε μερα γιατι μπορει να μου ηρθε εμενα το σπορακι μου αλλα δεν ερθει και σε σας δεν θα ησυχασω;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...