Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Πόσες πιθανότητες έχω να έμεινα έγκυος


Lila30

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Masy

    Masy 473 δημοσιεύσεις

  • squishy

    squishy 286 δημοσιεύσεις

  • stelaa

    stelaa 143 δημοσιεύσεις

  • rodo83

    rodo83 105 δημοσιεύσεις

καλα ειμαι αγαπη, αλλα ποναωωωω! ολο παω τουαλετα και τπτ, αν ειναι ας ρθει να χαπακωθω να τελειωνουμε!

Κάνε κοριτσάκι μου λίγη υπομονή ακόμη μήπως και άλλαξε γνώμη και δεν κάνει την εμφάνισή της η καταραμένη!!! Είχαν περάσει τουλάχιστον 4 ώρες απο την ώρα που σηκώθηκες το βράδυ; Γιατί λένε ότι δεν πρέπει να έχεις πάει τουαλέτα για τουλάχιστον 4 ώρες, επειδή δεν έχεις καθυστέρηση ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

πηγα στις 11μιση μετα ξυπνησα στις 3μιση και ξαναπηγα αλλα ηπια και 2μιση ποτηρια νερο και ξυπνησα το πρωι στις 9, αρα απο την τελευταια φορα περασαν 5μιση ωρες!

Ναι αλλά με 2,5 ποτήρια; Πολύ είναι.Επίσης αν διαβάσεις στις οδηγίες λέει ότι δεν πρέπει να πίνουμε πολλά υγρά πριν το τεστ. Δεν σου λέω ότι δεν ίσχύει, απλά σου λέω ότι μπορεί και να μην ήταν έγκυρο, γιατί δεν έχεις καθυστέρηση και ήπιες πολύ νερό!!! Σου εύχομαι να μην ανίχνευσε τη χοριακή το τεστ κοριτσάκι μου, αλλιώς όπως είπες, θα μου κάνεις παρέα :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αλλά με 2,5 ποτήρια; Πολύ είναι.Επίσης αν διαβάσεις στις οδηγίες λέει ότι δεν πρέπει να πίνουμε πολλά υγρά πριν το τεστ. Δεν σου λέω ότι δεν ίσχύει, απλά σου λέω ότι μπορεί και να μην ήταν έγκυρο, γιατί δεν έχεις καθυστέρηση και ήπιες πολύ νερό!!! Σου εύχομαι να μην ανίχνευσε τη χοριακή το τεστ κοριτσάκι μου, αλλιώς όπως είπες, θα μου κάνεις παρέα :(

δειψουσαααα αχαχαχαχαχαχαχ δεν πινω νερο ολη μερα και τη νυχτα οργιαζω αχαχααχαχ

δεν το εγραφε αυτο πανω η οδηγια του clear blue πφφφφφ

νομιζω αν μετρησω απο αυριο καθυστερηση πεμπτη ή παρασκευη αν δεν ρθει θα ακουσω τη συμβουλη σου: χοριακη!


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

δειψουσαααα αχαχαχαχαχαχαχ δεν πινω νερο ολη μερα και τη νυχτα οργιαζω αχαχααχαχ

δεν το εγραφε αυτο πανω η οδηγια του clear blue πφφφφφ

νομιζω αν μετρησω απο αυριο καθυστερηση πεμπτη ή παρασκευη αν δεν ρθει θα ακουσω τη συμβουλη σου: χοριακη!

λαθος το γραφε αλλα με ψηλα γραμματα και πρωι οπως τα κοιταξα σιγα μην το εβλεπα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

δειψουσαααα αχαχαχαχαχαχαχ δεν πινω νερο ολη μερα και τη νυχτα οργιαζω αχαχααχαχ

δεν το εγραφε αυτο πανω η οδηγια του clear blue πφφφφφ

νομιζω αν μετρησω απο αυριο καθυστερηση πεμπτη ή παρασκευη αν δεν ρθει θα ακουσω τη συμβουλη σου: χοριακη!

χαχαχα! Δεν το πρόσεξες! Το λέει. Εκεί που λέει πότε να ξεκινήσετε το τεστ (στην αρχή). Λέει ότι πρέπει να αποφεύγεται η υπερβολική κατανάλωση υγρών! Και αν είναι να ξανακάνεις τεστ πάρε το self clear, γιατί είναι πιο ευαίσθητο (10 μονάδες και πάνω) ενώ το clear blue (25 και πάνω). :)

Link to comment
Share on other sites

χαχχα έφταιγε η τσίμπλα στο μάτι!!! :):):)

αχαχαχαχχα δεν πειραζει, ετσι και ειναι λαθος το αρνητικο θα κανουμε παρτυ καλε!!!! και λεω ψες που δειψουσα πολυ δλδ η ωρα 3μιση, πιες και σε κανενα 5ωρο θα ξυπνησεις θα περασει :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

παντως και πρωινη θερμοκρασια ανεβασμενη ακομα 36,5 και εκανα και τη μετρηση που μας ελεγε η μαμουλη νομιζω, απο το κολπο και ηταν 37,1 (μην μου θυμωσετε ηθελα να δω αν ειναι επαληθευμενη η θεωρια :oops::oops::oops:)


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχαχαχαχχα δεν πειραζει, ετσι και ειναι λαθος το αρνητικο θα κανουμε παρτυ καλε!!!! και λεω ψες που δειψουσα πολυ δλδ η ωρα 3μιση, πιες και σε κανενα 5ωρο θα ξυπνησεις θα περασει :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

παντως και πρωινη θερμοκρασια ανεβασμενη ακομα 36,5 και εκανα και τη μετρηση που μας ελεγε η μαμουλη νομιζω, απο το κολπο και ηταν 37,1 (μην μου θυμωσετε ηθελα να δω αν ειναι επαληθευμενη η θεωρια :oops::oops::oops:)

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Καλέ γιατί να σου θυμώσουμε; Επειδή έβαλες θερμόμετρο;;;; χαχαχα! Εγώ απο την αγωνία μου θα είχα κάνει και άλλο τεστ!!! Για να μην πω κι άλλα!!! χαχαχα!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Καλέ γιατί να σου θυμώσουμε; Επειδή έβαλες θερμόμετρο;;;; χαχαχα! Εγώ απο την αγωνία μου θα είχα κάνει και άλλο τεστ!!! Για να μην πω κι άλλα!!! χαχαχα!!!:):):)

οχιιιι δεν θελω αλλο τεστ τωρα! μακαρι να μετρησω καθυστερηση και τοτε αν βρω self clear αφου ειναι πιο ευαισθητο ισως κανω αλλιως χοριακη! περιμενω τη μαμουλη οταν μπει να μας ξαναπει τη θεωρια χαχαχαχαχ γιατι μας τα σβησαν και δεν μπορω να την διαβασω παλι


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

οχιιιι δεν θελω αλλο τεστ τωρα! μακαρι να μετρησω καθυστερηση και τοτε αν βρω self clear αφου ειναι πιο ευαισθητο ισως κανω αλλιως χοριακη! περιμενω τη μαμουλη οταν μπει να μας ξαναπει τη θεωρια χαχαχαχαχ γιατι μας τα σβησαν και δεν μπορω να την διαβασω παλι

Ποια θεωρία αυτό με τη θερμοκρασία κόλπου που πρέπει να είναι και καλά ακριβώς 37; Ξέρω γω λίγο περίεργο μου φαίνεται απο την άποψη ότι μιλάμε για μηχάνημα (θερμόμετρο). Λίγο να αποκλίνει μπορεί να δείξει λίγο πάνω ή λίγο κάτω. Τώρα τι να πω; Δεν το ξέρω και δε μπορώ να πω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ποια θεωρία αυτό με τη θερμοκρασία κόλπου που πρέπει να είναι και καλά ακριβώς 37; Ξέρω γω λίγο περίεργο μου φαίνεται απο την άποψη ότι μιλάμε για μηχάνημα (θερμόμετρο). Λίγο να αποκλίνει μπορεί να δείξει λίγο πάνω ή λίγο κάτω. Τώρα τι να πω; Δεν το ξέρω και δε μπορώ να πω. ;)

37,0???? το 37,1 δεν μας κανει????:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γελαω μονη μου!!! ε ρε τι τραβαει η υποψηφια μανα!


dpo-1415944800z7z28z14.png

I3asp3.png

66878b6d95.png

Link to comment
Share on other sites

37,0???? το 37,1 δεν μας κανει????:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γελαω μονη μου!!! ε ρε τι τραβαει η υποψηφια μανα!

Έτσι θυμάμαι!!! Τώρα δεν παίρνω και όρκο! Απλά μου έκανε εντύπωση το 37 ακριβώς! χαχαχχα Απο υγρά πως πας; Κανένα ασυνήθιστο σύμπτωμα; Όχι ότι σημαίνουν κάτι, αλλά λέμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...