Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      4 minutes ago, Lila ki said:

       

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      Για αυτό σου έβγαιναν τόσο άχνα τα τεστ …όλα καλα θα πάνε … πίστεψε το…. 

      • Ευχή 1

βοηθηστε τον μικρο κωνσταντινο


Recommended Posts

καλημερα σας...

ο Κωνσταντινος μας δοξα το θεο ανταποκρινετε αψογα μεχρι στιγμης στην θεραπεια του...η γιατρος του χτες τον εφτυνε κια δεν πιστευε στα ματια της για το ποσο καλα ειναι ο μικρος μας...

σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια.

πριν λιγες μερες πηραν απο τον κωνσταντινο δειγμα μυελου για μια εξεταση.τα αποτελεσματα τα μαθαμε χθες και ειναι που ευχαριστα.το παιδακι μας παει πολυ πολυ καλα.

δεν ειναι υπεροχα νεα!!!

μπραβο κωνσταντινε μαχητη!!!!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.

πριν λιγες μερες πηραν απο τον κωνσταντινο δειγμα μυελου για μια εξεταση.τα αποτελεσματα τα μαθαμε χθες και ειναι που ευχαριστα.το παιδακι μας παει πολυ πολυ καλα.

δεν ειναι υπεροχα νεα!!!

μπραβο κωνσταντινε μαχητη!!!!!!

μπραβο καρδουλα! κρατα γερα!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια.

πριν λιγες μερες πηραν απο τον κωνσταντινο δειγμα μυελου για μια εξεταση.τα αποτελεσματα τα μαθαμε χθες και ειναι που ευχαριστα.το παιδακι μας παει πολυ πολυ καλα.

δεν ειναι υπεροχα νεα!!!

μπραβο κωνσταντινε μαχητη!!!!!!

Μπράβο στο αγοράκι μας!!

Ετσι ευχάριστα να είναι πάντα τα νέα και μακάρι αυτή να είναι η τελευταία μπορα που περνάει!!!

Κουράγιο στον μικρό μαχητή και στους γονείς του!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ελατε ολοι!!!σημερα εχουμε γιορτη.

η εξεταση του μυελου εδειξε ενα ωραιοτατο μηνενικο.το παιδι εχει αρχισει να το ξεπερναει.

ειμαι τοσο χαρουμενη με την χαρα και την ευτυχια αυτων των ανθρωπων!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕ!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

βικουλα μπραβο ξεκινησες ηδη τη γιορτη...να σαι καλα...

ναι ναι σημερα ειμαστε πολυ χαρουμενοι ολοι μας...η εξεταση αυτη ηταν πολυ κρισιμη και απ οτι φαινεται δεν τον εχει ξεχασει ο θεουλης τον κωνσταντινο μας...

με τις προσευχες ολων εγινε το θαυμα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

βικουλα μπραβο ξεκινησες ηδη τη γιορτη...να σαι καλα...

ναι ναι σημερα ειμαστε πολυ χαρουμενοι ολοι μας...η εξεταση αυτη ηταν πολυ κρισιμη και απ οτι φαινεται δεν τον εχει ξεχασει ο θεουλης τον κωνσταντινο μας...

με τις προσευχες ολων εγινε το θαυμα...

καλε πανηγυριζω σου λεω

μεγαλη χαρα μας εδωσε!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άντε να ακούσουμε και κάτι καλό μετά από τόσες στεναχώριες. Περαστικά στον Κωνσταντίνο σας και μακάρι να ακούσουν κι άλλοι γονείς τέτοια νέα.

ευχαριστουμε πολυ...εγω και η οικογενεια ευχομαστε τα καλυτερα νεα σε ολους τους γονεις που τα παιδια τους αντιμετωπιζουν το οποιοδηποτε προβλημα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ενα μικρο κοριτσακι, μολις 3,5 ετων, απο την δραμα(ειναι παιδι της κολλητης μιας φιλης μου) νοσηλευεται στο αχεπα θεσσαλονικης με λευχαιμια.

χρειαζεται αμεσα αιμοπεταλια Α+.

το ονομα του παιδιου ειναι ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ας δειξουμε για ακομη μια φορα την ανθρωπια μας και να κανουμε οτι μπορουμε για να το βοηθησουμε.

οποιος θελει μπορει να επικοινωνησει μαζι μου προσωπικα.

ευχαριστω παρα πολυ!

ευχομαι σε ολους μας ΥΓΕΙΑ


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...