Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σημερα εχουμε εμεις γενεθλια.Σαν ψεμα μου φαινεται,το παλικαρακι μου ειναι ηδη 4!!Πω πω βρε κοριτσια πολυ μεγαλωσαν.Να ζησουν τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!

Dimista,Χρονια Πολλα στον συνονοματο μας.

Νina-Nana,να χαιρεσαι την Ελενιτσα.

Νομιζω οτι και ο Βασιλακης εχει σημεεα γενεθλια(μου διαφευγει το ψευδωνυμο της μαμας).

Χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!:P Να χαίρεστε το παλικάρι σας!!!!!!!!!!!!

Ο Βασιλάκης νομίζω είναι της Arma. H Ελενα της Tzamin , σήμερα είναι ?


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Dimista, Χρόνια πολλά στον Κωνσταντίνο !!!!!

Nina-Nana, Χρόνια πολλά , να χαίρεστε την Ελένη-Αφροδίτη σας !!!!!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

....ολα τα αλλα που του εκαναν βγηκαν αψογα.

Dimista,κριμα που αρρωστησε ο μικρος και δεν χαρηκε την ξαδελφουλα του.Ειναι αυτο που λεμε"οταν οι ανθρωποι κανουν σχεδια,ο Θεος γελαει".ετσι κι εσεις,κανατε σχεδια τι θα κανατε οταν θα ερχονταν και τελικα κ μικρος αρρωστησε.

Κitty,μπηκα στο parents και διαβασα τι εγινε με τη δασκαλα.Τι να πω!απαραδεκτη δασκαλα αλκα και το αλκο το παιδακι,κwλοπαιδο!

Το έβαλα κι εδώ να το δείτε. Θα μάθω , ακριβώς ,τι έγινε....

Καλά το άλλο....άσε ....θα σου πω από κοντά , κάποια στιγμή


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!

Ποιο είναι το επόμενο παιδάκι που έχει γενέθλια?Δεν θυμάμαι ημερομηνίες από δω κ πέρα.Είχαμε το πινακάκι που βοηθούσε.Δυστυχώς δεν τα έχω συγκρατήσει.:oops:

Καλό απόγευμα!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Κόριτσια καλημέρα και Χριστός Ανέστη, εύχομαι να περάσατε τέλεια αυτές τις ημέρες.

επίσης να τα εκατοστήσουν όλα τα παιδάκια που είχαν/έχουν γεννέθλια, τα δικά μας αργούν λίγο (6/5).

Εμείς περάσαμε οικογενειακά αυτές τις ημέρες εντός πόλης αλλά κάναμε βολτούλες για παιχνίδι.

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας.

καλή συνέχεια!!!!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια... Ακόμα περιμένω. Δεν πολυκοιμάμαι τα βράδια και σερφάρω ατελείωτα.

Βιβή καλή αρχή στην νέα σου δουλειά. Στο φάρμακο δεν είσαι? Μπορεί να μην θυμάμαι και καλά..

Δεν έχω νέα, εκτός του ότι χρειάζομαι γερανό για να αλλάξω πλευρό. Σήμερα θα ξαναδώ τον γιατρό να δούμε τί γίνεται.

Φιλιά κορίτσια

Kαλημέρα Τζαμίν!Να τα εκατοστήσει η Έλενα!Τι κάνει ο μπέμπης?Εσύ καλά είσαι?Ελπίζω όποτε μπορείς να το ανοίγεις το Ίντερνετ.

Καλό μεσημέρι!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Κόριτσια καλημέρα και Χριστός Ανέστη' date=' εύχομαι να περάσατε τέλεια αυτές τις ημέρες.

επίσης να τα εκατοστήσουν όλα τα παιδάκια που είχαν/έχουν γεννέθλια, τα δικά μας αργούν λίγο (6/5).

Εμείς περάσαμε οικογενειακά αυτές τις ημέρες εντός πόλης αλλά κάναμε βολτούλες για παιχνίδι.

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας.

καλή συνέχεια!!!!!![/quote']

Αληθώς ο Κύριος με υγεία!

Εμείς πήγαμε Σπάρτη για 3 μέρες αλλά παρόλο λίγο ωραία ήταν!Έκανε κ καλές μέρες!Ευχαριστούμε που μας θύμισες τα γενέθλια της Λίλας.

Για την Μένια δεν θυμάμαι.Τα γενέθλια της Έλενας δεν θυμόμουνα αλλά κοίταζα συνέχεια το τικεράκι της Τζαμίν για να δω πότε θα γράψει 4.Μπράβο που περάσατε ωραία!Κ του χρόνου!Καλό μεσημέρι!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλησπερα κοριτσια.τι κανετε;εμεις αναπαυομαστε.σημερα ο μικρος κι εγω καναμε κοπανα!!!Ο μικρος απο το σχολειο κι εγω απο τη δουλεια.Μου χρωστανε καποια ρεπο και σημερα εβαλα ενα.Ο αντρας δουλευε 17.30 οποτε το πρωι ξυπνησαμε,ηπιαμε καφεδακι και φυγαμε για mc arthur glen.περασαμε πολυ πολυ ωραια.φαγαμε εκει στο βενετη,κατσαμε διπλα στο συντριβανι και ηπιαμε καφε και ο μικρος εκανε πατινι,βολτα στα μαγαζια και μετα στην παιδικη χαρα.γυρισαμε πτωμα το μεσημερι αλλα το ευχαριστηθηκαμε.το απογευμα ηρθε η νονα του μικρου και τα ειπαμε λιγακι.εσεις;για 3μερο Πρωτομαγιας σχεδιαζετε κατι;εμεις εδω Αθηνα.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμάς! Καλό μήνα σε όλες και να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!

Και εμείς Αθήνα και με τις τελευταίες ιωσούλες (ελπίζω!) που μας ταλαιπωρούν... ο μικρός έχει πυρετό 38,5 και η Μένια είχε την Πέμπτη το βράδυ. Οπότε όλα τα σχέδιά μας αναβλήθηκαν και τροποποιήθηκαν!

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σας και από εδώ. Το πάρτυ μας στέφθηκε από μεγάλη επιτυχία. Το κάναμε στο κέντρο δραστηριοτήτων που πηγαίναμε πέρυσι με τη Μένια και άρεσε πολύ στους καλεσμένους μας μικρούς και μεγάλους!

Αύριο ελπίζω να είμαστε λίγο καλύτερα γιατί θέλω να πάω για ψώνια. Αν δεν το κάνω αύριο δεν ξέω πότε θα μπορέσω...αυτή την εβδομάδα θα λείπει ο άντρας μου και την επόμενη φεύγω εγώ για ταξίδι με τη δουλειά (ευτυχώς μόνο 3 ημέρες) αλλά μετά πάνε οι εκπτώσεις!

Πολλά φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Κόριτσια καλημέρα και Χριστός Ανέστη' date=' εύχομαι να περάσατε τέλεια αυτές τις ημέρες.

επίσης να τα εκατοστήσουν όλα τα παιδάκια που είχαν/έχουν γεννέθλια, τα δικά μας αργούν λίγο (6/5).

Εμείς περάσαμε οικογενειακά αυτές τις ημέρες εντός πόλης αλλά κάναμε βολτούλες για παιχνίδι.

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας.

καλή συνέχεια!!!!!![/quote']

Kαλησπέρα Lila's mom !Να τα εκατοστήσει η Λίλα !Πάντα υγεία,χαρά κ ευτυχία!

Έκανε γενέθλια στον σταθμό?

Καλό απόγευμα!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...