Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Κορυδαλλος


Recommended Posts

Με το καλό να γεννήσεις το αγοράκι σου, όλα να πάνε καλά και καλά κουράγια...Έχεις γυναικολόγο στη Νίκαια?Γιατί η δικιά μου (τώρα) είναι στη Νίκαια... Έχω μια κόρη σχεδόν 2,5 χρονών. Εσύ ετοιμάζεις γαμπρούς βλέπω...Μπράβο, μπράβο...Άντε, γιατί έχουμε έλλειψη από άντρες... :cool:

Οχι ο δικος μου ογιατρος ειναι στην Πανομου και ειναι στο Λητω ο παιδιατρος μου ειναι στον Κορυδαλλο στην Ταξιαρχων.

Οσο για τα κουραγια πιστευω οτι εχω μπολικα θα δειξει ομως.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • χαρα25

    χαρα25 20 δημοσιεύσεις

  • gogga

    gogga 19 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 15 δημοσιεύσεις

  • marigo

    marigo 14 δημοσιεύσεις

Δεν ειμαι αχαριστη (οχι πολυ τουλαχιστον), να ειναι γερα ολα τα παιδακια του κοσμου και ολοι οι γονεις, αλλα πως αλλαζει η ζωη της γυναικας; Ποσο αλλαξει ο τροπος ζωης μας, η συνηθειες μας, οι ευθυνες μας, τα αγχο μας...ολοι αυτη η μεταβαση, ο χορος των ορμονων, η κουραση, η αγαπη σε ενα πλασμα που χωρις να το εχουμε αντικρυσει και η εμμονη που παθαινουμε απο την στιγμη που το παιρνουμε αγκαλια. Ισως για αυτο να αξιζει να γινω λιγο "κακια πεθερα". Μπορει να μουρμουραμε λιγο για την κλεισουρα και ολες τις υποχρεωσεις που εχουμε αλλα πιστευω οτι η πληροτητα που μας χαριζουν αυτα τα πλασματακια τα κανουν ολα τα αλλα να φαινονται μικρα...


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Οταν πηγα εγω γυμνασιο ο Μακρυγιαννης .........

O ίδιος ο Μακρυγιάννης????? Αυτός με το άγαλμα στην ομώνυμη οδό???? Χιχιχιχιχιχι (άντε πρωι πρωί με έκανες και σκιάχτηκα με τον Αγ. Κοσμά στο άλλο τόπικ)

Γεια σας κοριτσια εγω ειμαι απο Νικαια έχω έναν πιτσιρικο 3,5 ετων και περιμενω σε 25 μερες το δευτερο αγορακι μου οποτε απο κλεισουρα σε λιγες μερες δεν θα μπορειτε να μου παραβγειτε

Κοίτα να δεις που θα έχουμε και γεννητούρια!!!!!!!!!!!! Και Χριστουγεννιάτικα μάλιστα!!!!!! Με το καλό κοπέλα μου!!!!!

Αντε πότε θα βρεθούμε??? Να φέρει και η Τζές τους λουκουμάδες??:tongue:


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Και μιλφεϊγ απο τον Παπαϊωαννου καλο ειναι νομιζω ;)

Σορυ για τον Κοσμα τον Αιτωλο, αλλα πιστεψε με θα ηθελα και εγω να διαψευστουν καποιες απο τις προφητειες...ο καιρος θα δειξει. :confused:


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Gogga μου, όπως τα λες ο καιρός θα δείξει.. Τεσπα!!!!

Ναι ναι!!!!!!! Παπαίωάννου!!!!!!!! Μιλφέιγ!!!!! Σουδάκια!!!!!!! Χαχαχαχα, δεν την κάνουμε εκεί την συνάντηση????


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εγω για κατι τετοιες υποθεσεις, δεχομαι να γινω πειραματοζωο. Το θεμα ειναι να μας δεχτουνε. Εξαλλου προκειται για το καλο ολων των κατοικων της Δυτικης Αττικης.


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ναι συμφωνώ για το καλό όλων μας!!:tongue:

Προτείνω εντός σκ να πάμε να τους κάνουμε την πρόταση.

Σκέφτομαι να ξεκινήσουμε την πρότασή μας ως εξής "Για το καλό των παιδιών της Νίκαιας-Κορυδαλλού και λοιπών περιοχών......

Είμαι σίγουρη ότι θα δεχτούνε!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

εμενα απο αμφιαλη με θελετε στη παρεα σας????

Αααααααααααααααααα και άλλη εγκυούλα στην παρέα!!!!!!!!!

Χαρά καλως ήρθες!!!!!!!!!!!! Και βέβαια σε θέλουμε!!!!!!!

Ο άντρας μου έμενε αμφιάλη κοντά στο αστυνομικό τμήμα


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας δεχτηκαμε! Αντε με το καλο να γεννησετε τα φουσκωκοιλιτσακια και προς ανοιξη μερια να παρουμε τα παιδακια μας, τα ταπερακια μας και ολα τα σχετικα, να κλεισουμε ενα πουλμαν και να παμε μια εκδρομουλα και δυο και τρις....Να καταπολεμισουμε την κλεισουρα του χειμωνα, βρε αδελφε.


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...