Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα!Μόλις γύρισα από την κλινική,σε δύο ώρες θα ξέρω το αποτέλεσμα.Εσυ πως είσαι ?

      Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

Αφαντος


Candy1980

Recommended Posts

Εχω κουραστει,εχω πραγματικα κουραστει κ αν δε τα πω καπου θα σκασω!!!!ειμαι εγκυος και πανω στην εγκυμοσυνη χωρισαμε λογω ασυμφωνιας χαρακτηρας.προσπαθησα ολους αυτους τους μηνες να ειμαι δυνατη για το παιδι μου αλλα ο πατερας του ειναι αφαντος.πηγα σημερα με τη μανα μου για τη κουνια του παιδιου και μ επιασε το παραπονο κ ελεγα γιατι να μην ειναι κ ΑΥΤΟΣΣΣ εδω μαζι μου...????γιατι να τα περναω ολα μονη μου.???νταξει εμεις χωρισαμε το παιδι τι φταιει?????????γιατι μου τις χαλαει τετοιες σημαντικες στιγμες.εχω κουραστει να υποφερω..κουραστηκα να μαι θλιμμενη κουραστηκα να λεω δεν πειραζει..θελω να τον πλακωσω για οσα με κανει να υποφερω:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καταλαβα...οποτε παρτο αποφαση οτι θα εισαι μονη σου

οσο δεν το παιρνεις,τοσο θα τρωγεσαι κ ια χαλιεσαι

προσπαθησε σιγασιγα να το κανεις στο μυαλο σου,να σκεφτεσαι οτι θα χαρεις εσυ ολες τις στιγμες κ δεν θα τις χαρισεις σε κανεναν!

διατροφη,ναι μπορεις να διεκδικησεις

κατ ταλλα,επιστρατευσε αλλες βοηθειες,γονεις,φιλους...

ειναι σιγουρο οτι χωρισατε,εννοω τελειωτικο?δε παιζει επανασυνδεση?

εσυ θα το ηθελες?

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι ειναι τελειωτικο το εχω καταλαβει δεν εχω μπρος πισω αλλα να χθες με πιασε το παραπονο που πηγα με τη μανα μου για κουνιες ενω θα επρεπε να ειναι αυτος..εχω εξαντληθει στο να προσπαθω να ειμαι συνεχεια θετικη για μενα και το παιδι..εγω τον χωρισα...απλα στερουμαι πραγματα που δε θα πρεπε..δεν ειναι οτι δεν τον εχω στο πλευρο μου ως συζηγο αλλα ως πατερας ειναι παντελως απων...:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου ! Μου κινησε το ενδιαφερον η ιστορια σου γιατι απ'τη δικη μου ζωη παντα ελειπε ο πατερας μου. Φανταζομαι οτι για να φτασεις σε σημειο να χωρισεις ειχες φτασει στα ορια σου προφανος ομως και ο ιδιος πονταρε στο οτι θα λυγισεις τετοιες στιγμες και θα γινει αισθητη η απουσια του. Επειδη ξερω ακριβος πως θα αισθανεται το παιδι σου σε λιγα χρονια καλο θα ηταν νακανετε μια συζητηση για το καλο του παιδιου γιατι κατι μου λεει οτι δεν ειναι οτι δεν θελει το παιδι απλα σε τημωρει που τον χωρισες και θελει να σε φτασει σε σημειο απελπισιας να τον παρακαλεσεις να γυρισει μην του κανεις αυτη τη χαρη απεδειξε του οτι αυτος ειναι που πρεπει να παρακαλεσει και οτι τα καταφερνεις μια χαρα. Και τελος ειααι αξια θαυμασμου για την αποφαση σου μπραβο κοριτσι μου και αν δεν καταλαβει αυτος που πρεπει τηναξια σας σιγουρα θα βρεθει κκαποιος να αγαπησει και εσενα και το παιδι σου. Εισαι αξια για την αποφαση σου και σου αξιζει αγαπη οχι πονος. Με εναν πονο κοπελα μου.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοπελααα μου... ααφου εσυ τον χωρισες γτ τωρα σε πιανει το παραπονο και δεν ειναι μζι σου για την κουνια?Ασε που ακομαα δεν ειναι απων γτ δεν εχει γεννηθει το παιδι του οποτε δεν ξερεις πως θα ειναι απο εδω και περα!Εγω παντως χωρις βεβαια να γνωριζω καλα την ιστορια σου .. σε ααντιθεση με την προηγουμενη κοπελα δεν σε θεωρω αξια θαυμασμου.. απλα αξια της μοιρα σου και δυστηχως και το παιδι που κουβαλας.Εμεινες εγκυος ενω το πηγαινατε για χωρισμο!Με ποια λογικη δηλ το εκανες ολο αυτο?

Ευχομαι να εχει υγεια το μωρακι σου και να ζησει σε οσο πιο υγειες περιβαλλον γινεται!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιαυτο λοιπον φιλε μου Ικαρε.. ποτε μην κρινεις απο την εμφανιση!

Γιατι μια γυναικα - ειδικά ελληνιδα βαφει τα μαλλια της ξανθά;

Να το πω εγω - ή εχεις το θαρρος να το πεις εσυ Μαελα μου;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μια γυναικα - ειδικά ελληνιδα βαφει τα μαλλια της ξανθά;

Να το πω εγω - ή εχεις το θαρρος να το πεις εσυ Μαελα μου;

Αχ βρε Ικαρε.. εχουμε ενα χρονο να μιλησουμε και εχεις ξεχαασει!

Ειμαι γνησια φυσικη ξανθια!Δεν εχω βαψει ποτε τα μαλλια μου!Ειμαι απο τις τυχερες που στα 35 μου δεν εχω ξοδεψει ποτε λεφτα για ανταυγειες κλπ και δεν ξερω και τπτ απο αυτα.Και προς καλη μου τυχη το μαλλι μου το πηρε και ο γιος μου!Ξανθος και γαλανοματης!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι γνησια φυσικη ξανθια!

Εισαι γνησια Ελληνιδα, απο Ελληνες γονεις και γεννήθηκες φυσικη ξανθιά;

Μηπως πρεπει να ψάξεις λιγο το γενεαλογικο σου δεντρο;

Εκτός...εκτος αν η μαμα σου δεν εκατσε και τοσο φρονιμα .....και σας πουλησε παραμύθι - μην βάλω και φωτιες - λεω τωρα... :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εισαι γνησια Ελληνιδα, απο Ελληνες γονεις και γεννήθηκες φυσικη ξανθιά;

Μηπως πρεπει να ψάξεις λιγο το γενεαλογικο σου δεντρο;

Εκτός...εκτος αν η μαμα σου δεν εκατσε και τοσο φρονιμα .....και σας πουλησε παραμύθι - μην βάλω και φωτιες - λεω τωρα... :rolleyes::rolleyes:

Κι ομως ειμαι γνησια Ελληνιδα!Και μαλιστα απο ενα νησι των κυκλαδων και οι 2 μου γονεις!Η μια γιαγια κοκκινομαλλα.. η αλλη ξανθια.Ειχαμε πολλους ξανθους στο σοι.Γιατι ομως σου φαινεται τοσο παραξενο εσενα μιας και που μας λες οτι εισι διαβσμενος?Δεν ξερεις οτι στην αρχαια Ελλαδα υπηρχαν αρκετοι ξανθοι και γαλανοματηδες?Δεν ξερεις οτι το ξανθο μαλλι προσδοιοριζε το καλλος και την θεοτητα?Οι Ελληνες θυμασαι ποτε πηραν τοσο σκουραα χαρακτηριστηκα? Επισης δεν ξερεις οτι δεν εχει να κανει τοσο με εθνος αλλα με φυλες χρακτηριστικων και πιο συγκεκριμενα τα ξανθια μαλλια και τα γαλανα ματια δημιουργηθηκαν μετα απο μεταλλαξη στην περιοχη της κεντρικης Ευρωπης πριν απο 15.000 χρονια πριν καν ερθουν οι πελασγοι στον Ελλαδικο χωρο?

Και για την ιστορια... ο Τελευταιος Ξανθος και γαλανοματης αανθρωπος θα γεννηθει το 2053.. συνεπως ειναι ειδος προς εξαφανιση!(αρα να με προσεχετε παρακαλω!)


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

(αρα να με προσεχετε παρακαλω!)

Που το πηγες που το εφερες - με αυτάρεσκη δηλωση εκλεισες το κειμενο σου!

ΜΠορει να υπηρχανε στην Αρχαια Ελλαδα ξανθοι - εξαλλου και ο Μεγ. Αλέξανδρος ετσι απεικονιζεται -

- ομως ακριβως επειδή ειχαμε ανάμειξη με την γειτονα χωρα 5 σχεδον αιώνων -

- σπανιως βγαινει ξανθουλικο μωρακι.

Anyway, σε ευχαριστούμε για το σύντομο μάθημα Ιστοριας

Υ.Γ.1:

Η απορία παραμενει - εσυ άραγε σαν γυναικα που το μυαλο σου κατεβαζει πολλα τι ερμηνεια δινει;

Γιατι μια Ελληνιδα πηγαινει και ξοδευεται για να βαφτει ξανθιά;

Υ.Γ.2:

Κάποτε απαντουσες στα νηματα μου - αν δεν με απατά η μνήμη εγραφες μαλιστα: "Ενδιαφερουσα θεματα, κατι διαφορετικο, εδω μαλιστα".

Πότε αρχισες να 'βαριεσαι' τα νηματα μου; Μαλιστα παρότρυνες και τις υπολοιπες να μην ασχολουνται;

ΜΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ μια φορα εγραψα οτι κάνεις λαθος!

Εγραψα κάτι 'εναντιον' σου!

Εκει ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕΣ - αραγε στις Κυκλάδες δεν εχετε ξύδι; - και απο τότε με σνομπαρεις - ΑΣΧΕΤΑ αν βεβαια στα κρυφά και εσυ θα διαβάζεις!

ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΚΛΗΡΟΚΑΡΔΙΑ!

"Προτιμοτερο να με δεις να κανω Πεζοδρομιο - ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ, δεν εχω προβλημα - σιγα, ισα ισα , μπορει να περασω και ωραια, που ξερεις; - ΠΑΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ σε νημα δικο σου - ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΚΑΛΑ - μεχρι και ΥΑΙΝΑ γινομαι αν χρειαστει"!

Μονο οταν λεει η Εκκλησια να "μετανοησουμε" - εκει στραβωνουμε!

Οτι οι ιδιοι στην ζωη μας ειμαστε ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΟΙ - αυτο δεν το βλεπουμε;

"Ειπα οχι και τελος - δεν μετανοω ποτέ"!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...