Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ


rafailitsa

Recommended Posts

φιλη μου δεν αξιζει να χαλιεσαι για κανεναν! ειδικα για κομπλεξικους ανθρωπους γιατι αυτο μου βγαζουν με αυτα που μας ειπες... λαθος ανθρωπους διαλεξες για κουμπαρια θα συμφωνησω με τα κοριτσια πιο πανω! οσοι θελουν να χαρουν τις χαρες σου οι πορτες ειναι ανοιχτες οοοολοι οι υπολοιποι μακρυα! μονο συνχιση κ στεναχωρια μπορουν να σου προσφερουν!

Ασε Κατερινα μου.....κ που να τους δεις απο κοντα ....να σου σηκωνεται η τρια ....ελπιζω για τους επομενους μηνες να μην χρειαστει να τους ξανασυναντησω ...... δυστυχώς ειναι " φιλοι " του αντρα μου....ας τους εχει καλα ο Θεος ....απλαμακρυα απο μας ..... :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ πόσο σε καταλαβαίνω κοπέλα μου....!!!!!!!! έχω χάσει εγώ "κολλητές" όταν γέννησα κ περνούσα πολύ δύσκολες καταστάσεις.......!!!!!!! ο κόσμος δεν χαίρεται πια με τις χαρές του άλλου. μην στεναχωριέσαι, απλά πάρτο σαν ένα ακόμη μάθημα της ζωής, μην τους αποκαλείς καν κουμπάρους γενικότερα κ φρόντισε να είσαι καλά με τον αντρούλη σου κ το νέο μέλος που έρχεται!!!!!!!!!!!! πλέον ούτε

"φίλοι" του άντρα σου είναι, απλά συγχωριανοί κ γνωστοί του είναι.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ πόσο σε καταλαβαίνω κοπέλα μου....!!!!!!!! έχω χάσει εγώ "κολλητές" όταν γέννησα κ περνούσα πολύ δύσκολες καταστάσεις.......!!!!!!! ο κόσμος δεν χαίρεται πια με τις χαρές του άλλου. μην στεναχωριέσαι, απλά πάρτο σαν ένα ακόμη μάθημα της ζωής, μην τους αποκαλείς καν κουμπάρους γενικότερα κ φρόντισε να είσαι καλά με τον αντρούλη σου κ το νέο μέλος που έρχεται!!!!!!!!!!!! πλέον ούτε

"φίλοι" του άντρα σου είναι, απλά συγχωριανοί κ γνωστοί του είναι.

Κι εγω εχω παρατηρηση οτι πολλοι αποφευγουν να μου μιλανε που μαθανε οτι ειμαι εγκυος .....γτ ρε παιδι μου ??? Αμαρτια απο το Θεο να χανεις ατομα για αυτο το λογο ......τι να πω ....... το κακο ειναι οτι ολοι μου οι φιλοι κ συγγενεις ειναι Θεσσαλονικη κ ερχονται στιγμες που δεν εχω αννθρωπο να μιλησω εδω περα ......ελπιζω να βελτιωθειη κατασταση με το καιρο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κουκλα μου αργησα αλλα ειδα κ τη συνεχεια. Η εγκυμοσυνη για καθε γυναικα ειναι μια περιοδοςωευλογημενη που πρεπει να ζεις τηβ καθε στιγμη και να η χαιρεσια γιατι οπως νιωθως εσυ νιωθει κ το μωρο σου. Να εισαι λοιπον ηρεμη ψυχραιμη κσι αγαπημενη με τον συζυγο σου και γραψε κανονικα κακους ανθρωπους -γιατι περθ κακων ανθρωπων προκειται. Αφου κ ο αντρας σου καταλαβαινει οτι ειναι ασχημη η συμπεριφορα τους ολα καλα μην προβληματιζεσαι γαι τιποτα.


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εχω παρατηρηση οτι πολλοι αποφευγουν να μου μιλανε που μαθανε οτι ειμαι εγκυος .....γτ ρε παιδι μου ??? Αμαρτια απο το Θεο να χανεις ατομα για αυτο το λογο ......τι να πω ....... το κακο ειναι οτι ολοι μου οι φιλοι κ συγγενεις ειναι Θεσσαλονικη κ ερχονται στιγμες που δεν εχω αννθρωπο να μιλησω εδω περα ......ελπιζω να βελτιωθειη κατασταση με το καιρο !!!!

σε καταλαβαίνω απόλυτα..... κ εγώ μιλούσα μόνο στο τηλ κ στα ντουβάρια. κάνε υπομονή, θα έρθει το παιδάκι σου κ θα γεμίσει η ζωή σου με χαρές!!!!!!!!! :D


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε καταλαβαίνω απόλυτα..... κ εγώ μιλούσα μόνο στο τηλ κ στα ντουβάρια. κάνε υπομονή, θα έρθει το παιδάκι σου κ θα γεμίσει η ζωή σου με χαρές!!!!!!!!! :D

:) χαχαχα οπως τα λες .......μονο που μιλαω και στην τηλεοραση πολλες φορες !!!!!αυτο σκεφτομαι κ εγω. .....οτι θα χω το παιδι μου.....κ θα χω ΟΛΟ. τον κοσμο. :P....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

τι ατομα υπάρχουν στο κόσμο!?!?!?

Αντε εκείνη δεν σε "πάει", και ο σύζυγος την ίδια στάση έχει απέναντί σου? Στον σύζυγό σου ευχήθηκαν? του τηλεφωνούν? τον χαιρετάνε?

Ο φίλος σου στην χαρά σου θα φανεί, γιατί στην στεναχώρια όλοι μπορούν να συμπονέσουν.

Σε φίλη μου της στέλνω μήνυμα ότι γέννησα και μου απαντάει το έμαθα απο την κοινή μας φίλη.... οεο?

Όσο ζούμε θα μας συμβαίνουν κουφά!!!


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

τι ατομα υπάρχουν στο κόσμο!?!?!?

Αντε εκείνη δεν σε "πάει", και ο σύζυγος την ίδια στάση έχει απέναντί σου? Στον σύζυγό σου ευχήθηκαν? του τηλεφωνούν? τον χαιρετάνε?

Ο φίλος σου στην χαρά σου θα φανεί, γιατί στην στεναχώρια όλοι μπορούν να συμπονέσουν.

Σε φίλη μου της στέλνω μήνυμα ότι γέννησα και μου απαντάει το έμαθα απο την κοινή μας φίλη.... οεο?

Όσο ζούμε θα μας συμβαίνουν κουφά!!!

Επειδη ειναι "φιλοι" του αντρα μου....στον αντρα μου μιλανε .....ρωτανε αν και δεν το κανουν απο ενδιαφερον!!! Ουτε ευχηθηκαν ουτε τιποτα ....εχω να τους δω και πολυ καιρο .......κ ο αντρας μου εχει ξεκοψει.....πολυ σπανια μιλανε πια !!!! Οσο για την " φιλη " σου δεν μπορουσε να στειλει ενα ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ. η ηθελε αδεια απο σενα ???? δυστυχως οι μισο και παραπανω βγαζουν κακια κ φθονο .....και δυστυχως η αρνητικότητα τους κανει ζημια ορισμενες φορες!!!!

Link to comment
Share on other sites

μελλουσες μανουλες χαρειτε την περιοδο της εγκυμοσυνης σας ειναι μοναδικη μην βασανιζεσται με τις κακιες και τις μικροτητες καποιων ανθρωπων..δεν σας θελουν μια δεν τους θελετε δεκα...τα μωρακια σας να ειναι καλα και εσεις καλυτερα γιατι και μεσα στην κοιλιτσα αυτα καταλαβαινουν...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βασανιζομαι εγω .....αλλα οι ορμονες μου....που δεν σηκωνουν πολλα πολλα .....απλα αν πηγαινες σε ενα χωριο που δεν ηξερες κανεναν και αντιμετωπιζες τετοιες συμπεριφορες ....πιστευω κ σενα οι ορμονες σου θα βασανιζοντουσαν !!!!! Και εννοείται πως δεν ασχολουμε με αυτους ολοι μερα ... τους εχω γραψει στα τετοια μου...απλα το εκανα θεμα τον 15αυγουστο γιατι με ειχε ενοχλήσει η συμπεριφορα τους μπροστα στον αντρα μου .....that's all !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οσο για την " φιλη " σου δεν μπορουσε να στειλει ενα ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ. η ηθελε αδεια απο σενα ????!

Πολλή καλό.....

Ευτυχώς που δεν γίνετε η νονά σας να λέτε.

Άπλά να μην φτάσετε στο σημείο να μην πηγαίνετε στο χωριό εξαιτίας τους.


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...