Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

καμμια μαμα απο ιλιον-πετρουπολη?


Recommended Posts

Καλοσωρισες Ελένη!!! Και βεβαια σε θελουμε στη παρεα μας!!

Μπορεί να σας πετύχουμε κι εμείς λέμε να πάμε βολτίτσα! :D

ι...

Λοιπον να κρατας ενα κοκκινο τριανταφυλλο για να σε γνωρισω...χαχαχαχα

Ουτε ξερω πια απο τις δυο μερες θα παω! Οποια εχει καλο καιρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια,

μένω Κόκκινο Μύλο, μπορώ να μπω στην παρέα σας;

Έχω δυο γιους, ο ένας είναι σχεδόν 3 και ο άλλος 10 μηνών

Ελενίτσα καλώς ήρθες και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!

Και βέβαια σε θέλουμε, έχεις και παρέα το Χριστινάκι που είναι από τα μέρη σου!

Λοιπον να κρατας ενα κοκκινο τριανταφυλλο για να σε γνωρισω...χαχαχαχα

Ουτε ξερω πια απο τις δυο μερες θα παω! Οποια εχει καλο καιρο!

Εμείς τελικά μάλλον Κυριακή θα πάμε αν πάμε, γιατί το Σάββατο έχω ρεκτιφιέ... Θα έρθει η αδελφή μου για βάψιμο-κόψιμο μαλλιών... :D:D:D


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

καλώς σας βρήκα twinky και sofia. Βλέπω κάνετε σχέδια για το σαββατοκύριακο. Εγώ λέω να πάω την Κυριακή (αν φυσικά δεν βρέχει) στο καρουζέλ του Συντάγματος (ελπίζω να είναι εκεί βέβαια και όχι κάπου αλλού)


l3tpp2.png 12Erp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Τι καλημέρα που μεσημέριασε δηλαδή... Σήμερα ο μπέμπης ξύπνησε στις 10!!!! (φτου μη τον ματιάσω!) Βέβαια είχε κοιμηθεί στις 2, αλλά εντάξει μια χαρά είναι!


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα.

Εχθές περάσαμε από το περιστέρι και είδαμε το καρουζέλ ήταν πολύ όμορφα. Λέμε και εμείς να πάμε το μικρό εκεί.

Αχ πως μου αρέσουν τα Χριστούγεννα:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Μαράκι!!

Κι εμείς περάσαμε από το Περιστέρι χτες αλλά τελικά δεν μπορέσαμε να σταματήσουμε. Απέναντι από το καρουζέλ που έχει έναν πύργο τι είναι? Φέτος το βάλανε πρώτη φορά? Γιατί δεν το θυμάμαι... Πάντως τέλεια ήταν και γινότανε χαμός!!!


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε εμείς τελικά στο Περιστέρι. Πολύ το χάρηκα! Βέβαια η μπέμπα μου ειναι μικρή και δεν μπορουσαμε να κανουμε κατι απο αυτα που ειχε! Δεν πειράζει όμως. Απέναντι απο το καρουζελ, ο πυργος που λες Σοφάκι, είναι μια μεγαλη τσουλήθρα. Τελεια!! όντως πέρυσι αυτό δεν υπήρχε...Για λίγο μεγαλύτερα παιδια ειναι τελεια όλα!!

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε εμείς τελικά στο Περιστέρι. Πολύ το χάρηκα! Βέβαια η μπέμπα μου ειναι μικρή και δεν μπορουσαμε να κανουμε κατι απο αυτα που ειχε! Δεν πειράζει όμως. Απέναντι απο το καρουζελ, ο πυργος που λες Σοφάκι, είναι μια μεγαλη τσουλήθρα. Τελεια!! όντως πέρυσι αυτό δεν υπήρχε...Για λίγο μεγαλύτερα παιδια ειναι τελεια όλα!!

Τσουλήθρα??????? Για πόσο μεγαλύτερα παιδάκια είναι? Εμάς θα μας αφήσουν???? :rolleyes::rolleyes::rolleyes::lol::lol::lol:

Τέλεια, του χρόνου θα τα ευχαριστηθούν τα παιδάκια μας ;)


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Τσουλήθρα??????? Για πόσο μεγαλύτερα παιδάκια είναι? Εμάς θα μας αφήσουν???? :rolleyes::rolleyes::rolleyes::lol::lol::lol:

Τέλεια, του χρόνου θα τα ευχαριστηθούν τα παιδάκια μας ;)

Μπα...δεν νομιζω να αφηνουν τοσο μικρα. Καθεσαι σε ενα χαλακι και τσουλας και στην ακρη υπαρχει καποιος να σε συγκρατει οταν φτανεις, γιατι απο τη φορα μπορει να βρεθεις και απέναντι στο καρουζελ!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

εμείς πήγαμε τελικά στο Ζάπειο την Κυριακή. Καλά ήταν, γινόταν όμως ένας ψιλοχαμός. Περπάτησα όλο το παρκο το καρουζέλ δεν το βρήκα πουθενά όμως.


l3tpp2.png 12Erp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπα...δεν νομιζω να αφηνουν τοσο μικρα. Καθεσαι σε ενα χαλακι και τσουλας και στην ακρη υπαρχει καποιος να σε συγκρατει οταν φτανεις, γιατι απο τη φορα μπορει να βρεθεις και απέναντι στο καρουζελ!!! :) :) :)

Δεν εννοούσα τον μπέμπη, αλλά εμένα... χεχεχεεχεχεχ

Καλημέρα κορίτσια,

εμείς πήγαμε τελικά στο Ζάπειο την Κυριακή. Καλά ήταν, γινόταν όμως ένας ψιλοχαμός. Περπάτησα όλο το παρκο το καρουζέλ δεν το βρήκα πουθενά όμως.

Ναι, όπου και να πας τέτοιες μέρες γίνεται Ο χαμός! Δεν ρώτησες κανέναν εκεί να σου πει που είναι???


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

ρώτησα η κακομοίρα. Τα ξωτικά μου έλεγαν να πάω προς το σπίτι του Αη Βασίλη. Πέρασα όλα τα σπιτάκια (της γης, των καλικατζάρων κλπ) και μιλάμε για περπάτημα τώρα με το τακουνάκι και 2 καροτσάκια, δεν κατάφερα να βρω ποτέ του Αή Βασίλη και φυσικά το καρουζέλ. Γι' αυτό και εγώ θα πάω στο καρουζέλ που βρίσκεται στο Αιγάλεω και ελπίζω να αφήσουν και μένα μέσα να μου φύγει ο καημός


l3tpp2.png 12Erp2.png
Link to comment
Share on other sites

ρώτησα η κακομοίρα. Τα ξωτικά μου έλεγαν να πάω προς το σπίτι του Αη Βασίλη. Πέρασα όλα τα σπιτάκια (της γης, των καλικατζάρων κλπ) και μιλάμε για περπάτημα τώρα με το τακουνάκι και 2 καροτσάκια, δεν κατάφερα να βρω ποτέ του Αή Βασίλη και φυσικά το καρουζέλ. Γι' αυτό και εγώ θα πάω στο καρουζέλ που βρίσκεται στο Αιγάλεω και ελπίζω να αφήσουν και μένα μέσα να μου φύγει ο καημός

Μα κι εσύ τα ξωτικά βρήκες να ρωτήσεις βρε κορίτσι μου??? Αφού φημίζονται για τη σκανδαλιά τους, τι περίμενες, να σου πούν αλήθεια???? :tongue::tongue::tongue:


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...