Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

καμμια μαμα απο ιλιον-πετρουπολη?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια!!!Μενω κ εγω Ιλιον συνορα με Πετρουπολη ..Για την ακριβεια στην Παλατιανη !Περιμενω το πρωτο μου παιδακι σε καποιες μερες και αναρωτιομουν μηπως θα μπορουσατε να με βοηθησετε σε κατι ..?

Εχετε παιδιατρο εδω κοντα στην περιοχη μας κ αν ναι μπορειτε να μου πειτε εντυπωσεις κ γνωμες??

καλημερα γειτονισες!

σοφια και εγω παλατιανη μενω!!! με το καλο το παιδακι σου!

η παιδιατρος μου εινια στον γερακα στο πατρικο μου κοντα! που θα γεννησεις? στο ιασω παρακολουθουσε την μικρη μια παιδιατρος που ηταν στο περιστερι, μηπως σου συστησει το μαιευτηριο καποια!

γεια σου χαρα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!!!Μενω κ εγω Ιλιον συνορα με Πετρουπολη ..Για την ακριβεια στην Παλατιανη !Περιμενω το πρωτο μου παιδακι σε καποιες μερες και αναρωτιομουν μηπως θα μπορουσατε να με βοηθησετε σε κατι ..?

Εχετε παιδιατρο εδω κοντα στην περιοχη μας κ αν ναι μπορειτε να μου πειτε εντυπωσεις κ γνωμες??

μαλλον κοντα μενουμε στη σπαρτης εγω εσυ που στη παλατιανη?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
νεα και εγω στην παρεα σας.μενω στο ιλιον και περιμενω τα διδυμακια μου τον σεπτεμβρη.

με το καλο να ερθουν τα μωρακια σου.....σε ποια οδο εισαι? εμεις στη Σπαρτης:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
Έχετε να μου προτείνετε παιδίατρο δεδομένου οτι η δική μας πήρε σύνταξη;

Εμεις εχουμε παιδιατρο τον Καρακωστα,ειναι στο Περιστερι κ ερχεται κ σπιτι αν θες .εχει κ ιατρειο .Ειναι κ στο ικα (εοππυ) περιστεριου , εκει παω κ γραφω τα εμβολια.Αν θες τα στοιχεια του πες μου να σου στειλω πμ.


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να μου προτείνετε παιδίατρο δεδομένου οτι η δική μας πήρε σύνταξη;

Την κυρία Βιργινία είχατε προφανώς...

Κι εμείς αυτή είχαμε αλλά τώρα είμαστε επίσης στο ψάξιμο. Στεναχωρέθηκα που σταμάτησε μωρέ γιατί είχε τον τρόπο της, η μικρή μου που είναι πολύ περίεργη μ'αυτήν καθόταν και δεν έβγαζε κιχ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...