Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

καμμια μαμα απο ιλιον-πετρουπολη?


Recommended Posts

Kαλημερα!!!Καινουργια στην παρεα!Μενω Πετρουπολη,ειμαι 34 κ εχω μια κορη 6 ετων.Διαβαζω εδω κ 2 χρονια περιπου το parents κ ανακαλυψα προσφατα κ το parents cafe.Ειπα να γινω μελος εδω!!Ελπιζω να τα πουμε συντομα!Φιλια σε ολες σας!:D

Ζούμπι καλώς ήρθες κορίτσι μου!!!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!

Δεν ξέρω κάτι για τα συμπτώματά σου, αλλά σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά να σου έρθει κι ένα δεύτερο παιδάκι σύντομα!!! Κι εμείς έχουμε ήδη βάλει μπρος για το δεύτερο! :-D

Πες μας νέα σου όπως και να 'χει!

Καλησπέρα! Με λένε Κατερίνα και έχω ένα κοριτσάκι 3 ετών και ένα μπέμπη 2 μηνών.Τώρα μένω Καματερό αλλά έμενα Πετρούπολη για χρόνια.Είπα και εγώ να γίνω μέλος της παρέας του parents cafe και να τα λέμε λιγάκι.Φιλία πολλά και να χαίρεστε τα παιδάκια σας.

Κατερινάκι καλώς ήρθες κι εσύ και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!!!!

καλημέρα κορίτσια!!!!!

εγώ μένω στην παλατιαννή.αλλά χαμηλά,κοντά στη θηβών!!

Ευαγγελία, καλώς ήρθες!!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ) ΚΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 4 ΕΤΩΝ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ..... ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ.... ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΒΑΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ...ΖΟΥΜΠΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΣΟΥ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ (ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ) ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΧΕ ΠΡΗΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ (ΤΑ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑ) ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΧΡΙ 4 ΜΗΝΩΝ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ...

Μάτα, καλώς ήρθες και να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!! Σου ευχομαι κι εσένα σύντομα να έχεις δεύτερο μωράκι, μιας και πέρασες τέτοιες δυσκολίες!!!

Κορίτσια αφού έχουμε μαζευτεί αρκετές μη χανόμαστε!!!! Άντε να μπαίνουμε να τα λέμε πιο συχνά!!!!! :D


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επίσης κορίτσια, αυτές τις μέρες τρέχαμε για παιδικό σταθμό... Θα καταλήξουμε μάλλον στο "Αγωγή και Φροντίδα" έχει καμιά σας ακούσει κάτι για τον συγκεκριμένο???


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια μου καλημερα σε ολες σας!!!!!

Τελικα το ενστικτο μου αποδειχτηκε αλανθαστο!!!

Ειμαι εγγυος στην 5η βδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηρθε το μωρο μας τελικα εντελως φυσιολογικα!!!!!Το πιστευετε;;;ενα βημα πριν την εξωσωματικη!!!!!

Εχουμε τρελλαθει!Καλα ο αντρας μου εχει φυγει!!!!!:tongue:

Αυτο που προσευχομαστε τωρα ειναι να πανε ολα καλα!!!!!!Στη κορη μου δεν εχω πει ακομα τιποτα,λεω οταν μπω στον 3ο να της το πω.

Τελικα εισαστε παρα πολυ γουρλουδες!!!!Με το που μπηκα κ εγραψα στο parent's.....τσααααακ.....μου'ρθε το σπορακι μου!!!!!

Ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν κ "ταλαιπωρουνται" οπως εγω πριν λιγο καιρο,να τις επισκεφτει ο πελαργος συντομα....με οποιο τροπο θελει!!!!!Και σε αυτες που κοντευουν,με το καλο κ με ενα πονο!

Σας φιλω ολες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια μου καλημερα σε ολες σας!!!!!

Τελικα το ενστικτο μου αποδειχτηκε αλανθαστο!!!

Ειμαι εγγυος στην 5η βδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηρθε το μωρο μας τελικα εντελως φυσιολογικα!!!!!Το πιστευετε;;;ενα βημα πριν την εξωσωματικη!!!!!

Εχουμε τρελλαθει!Καλα ο αντρας μου εχει φυγει!!!!!:tongue:

Αυτο που προσευχομαστε τωρα ειναι να πανε ολα καλα!!!!!!Στη κορη μου δεν εχω πει ακομα τιποτα,λεω οταν μπω στον 3ο να της το πω.

Τελικα εισαστε παρα πολυ γουρλουδες!!!!Με το που μπηκα κ εγραψα στο parent's.....τσααααακ.....μου'ρθε το σπορακι μου!!!!!

Ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν κ "ταλαιπωρουνται" οπως εγω πριν λιγο καιρο,να τις επισκεφτει ο πελαργος συντομα....με οποιο τροπο θελει!!!!!Και σε αυτες που κοντευουν,με το καλο κ με ενα πονο!

Σας φιλω ολες!!!!!!

Ζούμπι τα καλύτερα νέα μας είπες!!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά, να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και το μωράκι σου να είναι γερό και δυνατό!!!!!

Άντε, να παίρνουμε σειρά κι εμείς σιγά σιγά!!!!!! :rolleyes:


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια μου καλημερα σε ολες σας!!!!!

Τελικα το ενστικτο μου αποδειχτηκε αλανθαστο!!!

Ειμαι εγγυος στην 5η βδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηρθε το μωρο μας τελικα εντελως φυσιολογικα!!!!!Το πιστευετε;;;ενα βημα πριν την εξωσωματικη!!!!!

Εχουμε τρελλαθει!Καλα ο αντρας μου εχει φυγει!!!!!:tongue:

Αυτο που προσευχομαστε τωρα ειναι να πανε ολα καλα!!!!!!Στη κορη μου δεν εχω πει ακομα τιποτα,λεω οταν μπω στον 3ο να της το πω.

Τελικα εισαστε παρα πολυ γουρλουδες!!!!Με το που μπηκα κ εγραψα στο parent's.....τσααααακ.....μου'ρθε το σπορακι μου!!!!!

Ευχομαι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν κ "ταλαιπωρουνται" οπως εγω πριν λιγο καιρο,να τις επισκεφτει ο πελαργος συντομα....με οποιο τροπο θελει!!!!!Και σε αυτες που κοντευουν,με το καλο κ με ενα πονο!

Σας φιλω ολες!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ Κ.ΛΠ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ Κ.ΛΠ.

Καλησπέρα κορίτσια!

ΜΑΤΑ!!! Ελπίζω να είχες καλά αποτελέσματα!!!! Όλα καλά?


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημερα κοριτσια!!!! Και εγω Ιλιον μεριά!!!!

Καλώς μας ήρθες κι εσύ!!!! :D

Μαμάδες, δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα τα μηνύματα...

Υποψήφιες Μανούλες απο ίλιον, χωράνε εδώ?????????......:oops:

Και βέβαια ΜΑΝΟΥ(λα), όλες οι μανούλες χωράνε!!!! :D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ. ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ

ΜΑΤΑ μου λυπάμαι, ελπίζω να έχεις καλά αποτελέσματα γρήγορα!!!!


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ....το αφησαμε το καφε μας. Μηπως να επανασυνδεθουμε σιγα σιγα;;;

Τωρα που καλοκαιριασε μπορει να βρεθουμε και σε καμια παιδικη χαρα!!!

Που είσαι βρε κοριτσάκι? :tongue:

Τι έγινε, βαπτιστήκατε? Εμείς ναι, το προηγούμενο Σάββατο!

Βλέπω χρονίσατε, να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!

birthday_sparkle.gif

Ναι ρε κορίτσια, άντε, όταν ξανανοίξει ο καιρός να βρεθούμε! :D


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Που είσαι βρε κοριτσάκι? :tongue:

Τι έγινε, βαπτιστήκατε? Εμείς ναι, το προηγούμενο Σάββατο!

Βλέπω χρονίσατε, να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!

birthday_sparkle.gif

Ναι ρε κορίτσια, άντε, όταν ξανανοίξει ο καιρός να βρεθούμε! :D

Βαπτιστήκαμε, χρονίσαμε, περπατησαμε...ολα μαζι τα καναμε

να σας ζησει και σας ο μικρος!

Link to comment
Share on other sites

Βαπτιστήκαμε, χρονίσαμε, περπατησαμε...ολα μαζι τα καναμε

να σας ζησει και σας ο μικρος!

Ωωωωωωω τέλεια!!!!!

Εμείς ακόμα μπουσουλάμε... Έσκασε μύτη και το τρίτο δοντάκι... Τώρα πως τα πάς με το περπάτημα? Συνέχεια από πίσω ε??? :tongue:

Κι εσάς να σας ζήσει!!!!! Και το όνομά σας??? Εμάς Θάνος!

καλημερα και απο εμενα μεγαλωσα περιστερι αλλα πλεον μενω ιλιον-ραδιοφωνια....

Καλησπέρα, καλωσήρθες και να χαίρεσαι το μωράκι σου!!!! :D


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...