Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eternity είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

      Καλησπέρα! Καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορά σου. Η πρόσφατη προσωπική μου εμπειρία είναι άμεσα συνεδεμένη με την οιστραδιόλη. Δύο εμβρυομεταφορές ακυρώσαμε γιατί ήταν ανεβασμένη η τιμή, 87 και 110. Τελικά ξεκίνησα arvecap για καταστολή γιατί δεν πήγαινε άλλο. Τώρα ήρθε η ώρα και θα προχωρήσω με ακριβώς την ίδια τιμή που έχεις κι εσύ, 67!! Ο γιατρός που με παρακολουθεί στη μονάδα μου είπε ότι το επιθυμητό είναι μέχρι 60, ωστόσο δεν είδαμε κύστη σε υπέρηχο οπότε έκρινε ότι το 67 είναι οκ. Εμπιστεύσου τον γιατρό σου και τις οδηγίες του. Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά ❤

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Αχ αφτα τα δοντια κορίτσια αχ!!!!!!εμένα μια γκρινιαζει μια της περνάει εδώ και5 μήνες τώρα!!και ακόμα δεν έχουμε βγάλει ούτε ένα δοντι χιχιχι πριν 2 μέρες έπιασα με το δάχτυλο μου ένα δοντακι επιτέλους αλλα δεν φενετε άκομα.θα πάρει καιρο μεχρι να εμφανιστεί;γιατί σκοπεβω να κάνω πάρτυ μόλις το δούμε χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέραααα!!! (λέμε τώρα γιατί μεσημέριασε!!!)

Του Αγίου Ανδρέα σήμερα, μεγάλη η χάρη του!!!!

Χρόνια πολλά στον Αντρίκο μας, όπως τον λέει η μαμά του!!!!

Μαρούσκα να τον χαίρεσαι!!! Να χαίρεσαι όλη την οικογένεια κορίτσι μου!

%CE%86%CE%B3%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CE%91%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%AD%CE%B1%CF%82.jpg

Για δείτε και εδώ τον βίο του Αγίου

Κατερίνα, κουράγιο και υπομονή με τα δοντάκια....Αν το έπιασες σε καμιά βδομάδα θα κάνει κανονικότατα την εμφάνισή του! Οπότε ετοιμάσου για πάρτυ;

Δεν μας είπες! Που μένεις; Αθήνα;

Λοιπόν, ο Πέπε έφαγε αυγο για πρώτη φορά χθες και τρελλάθηκε! Του άρεσε πάρα πολύ. Άργησα λίγο η σκύλα μάνα να του δώσω αλλά είμαι πολύ συντηρητίκλα σε κάτι τέτοια...Για να είμαι ειλικρινής είχα πει ότι θα του έδινα μετά τον χρόνο αλλά τελικά του έδωσα μόνο τον κρόκο χθες....

Κατά τα άλλα αλωνίζει όλο το σπίτι, πιάνεται, σηκώνεται και φέρνει τον καναπέ και το σύνθετο πέρα δώθε...:rolleyes:.

έχει μια υπέρμετρη λατρεία για τις παντόφλες-σκυλάκια του αδερφού του και τις ροζαλί γατούλες της αδερφής του και όλο του τις παίρνουμε από τα χέρια και κλαίει....:-):smile::-):-D

Επίσης πρόσφατα, ως άλλος Τόμας Έντισον ανακάλυψε πώς αναβοσβήνει το φως και μας έχει τρελλάνει!!! Τσακ τσακ με τον διακόπτη...:tongue::tongue:

Τόνια, Τόνια είσαι εδώ;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ πολύ πολύ!!Ο Άγιος Ανδρέας, ο προστάτης του μωρού μου, κορίτσια μου, γιόρταζε σήμερα!Αυτός που τον πρόσεξε σαν φύλακας άγγελός του στη δύσκολη στιγμή!Άγιε μου, ευχαριστώ που μου προσέχεις το αγόρι μου... Βίκυ μου, ευχαριστώ για την παραπομπή... <3


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!Πίνω το ελληνικούλι μου, κοιτάζω το τζάκι μου και απολαμβάνω τη μοναξιά μου μιας κι ο πιτσιρίκος κοιμάται... Σήμερα πάμε παιδίατρο για εμβόλιο... Κάτι μου είχε πει για αλλαγές στο σύστημα των ραντεβού και των πληρωμών από σήμερα, για να δούμε! Αυτό μου έλειπε τώρα... Βίκυ, άμα είσαι εσύ σκύλα μάνα, θα πέσει ο ουρανός να μας πλακώσει, κοπέλα μου!Το ότι ακολουθείς το ένστικτό σου δε σε κάνει σκύλα, σε κάνει μάνα! Τα φιλιά μου στον Τόμας (όχι το τρενάκι, τον Έντισον, ντε!););););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

WELCOME BACK στις παλιες καλες φιλες και καλως ορισατε οι νεες τονια και κατερινα...να χαιρεστε τα παιδακια σας

εμεις καταφεραμε τελικα να διαβασουμε και να συνδεθουμε...για να δουμε θα μας επιτρεψει ο διακομιστης να ποσταρουμε κιολας οτι γραψαμε?

λοιπον ειμαστε με ολιγες μυξουλες ακομα κι ενα εκζεματακι στο αριστερο μαγουλακι...τι ειν τουτο δεν ξερω...περιμενω εσας να μου απαντησετε

α να ευχηθω και απο δω χρονια πολλα στα εορταζοντα μωρα μας...να μας ζησετε να σας χαιρομαστε καινα σας καμαρωνουμε παντα!!!

επισης σιδερενια τα νεα δοντακια σας!!!πρωτα δευτερα τεταρτα εκτα...εμεις σας φαγαμε στην στροφη...τον αλλο μηνα θα παμε για πα'ι'δακια μουαχαχαχαχαχα

11 τα δοντια μας και παμε για το 12ο!!!τα λιωμενα τελος...το μηλο μονο περναω απτον τριφτη γιατι σκιαζομαι!

αυτααααα προς το παρον, σας φιλω σας αγαπω και κοριτσια...ας κανονισουμε κανα καφεδακι...η βικυ πρεπει να σας τραβηξει?ααααααααα θα θυμωσω!!πες βικυ!!!

στολισαμε ειπα?δεν ειπα...κορυφη δεν βαλαμε ομως γιατι στολισαμε εις διπλουν και αυριο εις τριπλουν με τον μπαμπα!δλδ δεντρο και λαμπακια με μπαμπα και χριστουγεννιατικη μουσικη...ο καρχαριακιας στο παρκο να λυκνιζεται...η μαμα να φοραει το αγιοβασιλιατικο καπελο και να κανει σαν μωρο απτην χαρα της και να αναπολει τα περσινα χριστουγεννα που κοιταζε συζυγο και τη μανουλα της να στολιζουν αφου εκεινη δεν μπορουσε να κουνηθει απτην κοιλαρα χαχαχαχα και σε δευτερη φαση με γιαγια τις μπαλες και η τριτη φαση θα ερθει αυριο...κορυφη χαλακι στην πορτα και κρεμασταρια!!!χαχαχαα

αντε γεια τωρα γιατι κουτουλαω!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ζητωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!

χαρηκα τωρα!:)

νικη που ειστε κοριτσακια μου εσεις?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Γύρισες μανάρι μου?Καλώς μας ξαναμπήκες!!!Αχ, ναι, περσινά Χριστούγεννα με την κοιλούμπα, καλά ήταν!Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια το θέλουν και τα επόμενα Χριστούγεννα να τα βρούνε με το μωράκι τους και την κοιλούμπα τους αγκαλιά!Και κοιλούμπα με νινί εννοώ μέσα, όχι κοιλούμπα από τα μελομακάρονα εεεεε! Είπα να μπω πολύυυυυ πρωί πριν σκωθούν αλλά ο Γρηγόρης μου την είχε στημένη!Αυτά τα παιδιά ή στις 7.30 θα τα ξυπνήησω με το ζόρι ή από τις 6 θα σηκωθούν μόνα τους!!!Τώρα τρώει δημηητριακά κι έτσι μπήκα.Τα νέα του μικρού να γράψω κι εδώ, είμαστε 71 εκατοστούλια και 8 κιλά ακριβώς και διεκδικούμε και παίρνουμε τον τίτλο του κοντού-λεπτού ψαλμού αλληλούια του καφέ μας, χαχαχαχαχα!Ε ναι, ξύπνησε κι ο Φάνης, έφυγααααααα!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!:P:p:p

Επιτέλους ρε Αννούλα!!!!

Στολίσατε μανάρι μου, ε; Άντε και του χρόνου!!!!

Μαρούσκα, λυπάμαι αλλά το ποστ μου δεν μπορώ να το αποσύρω τώρα, μιας και έχουν περάσει 24 ώρες....Μα γιατί σου βγάζει τέτοιο μήνυμα, ρε παιδί; Εμένα δεν μου το βγάζει! Μπας και είναι αντίχριστος ο υπολογιστής σου; Αχαχαχαχα! Πλάκα κάνω!:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γύρισες μανάρι μου?Καλώς μας ξαναμπήκες!!!Αχ, ναι, περσινά Χριστούγεννα με την κοιλούμπα, καλά ήταν!Εύχομαι σε όσα κοριτσάκια το θέλουν και τα επόμενα Χριστούγεννα να τα βρούνε με το μωράκι τους και την κοιλούμπα τους αγκαλιά!Και κοιλούμπα με νινί εννοώ μέσα, όχι κοιλούμπα από τα μελομακάρονα εεεεε! Είπα να μπω πολύυυυυ πρωί πριν σκωθούν αλλά ο Γρηγόρης μου την είχε στημένη!Αυτά τα παιδιά ή στις 7.30 θα τα ξυπνήησω με το ζόρι ή από τις 6 θα σηκωθούν μόνα τους!!!Τώρα τρώει δημηητριακά κι έτσι μπήκα.Τα νέα του μικρού να γράψω κι εδώ, είμαστε 71 εκατοστούλια και 8 κιλά ακριβώς και διεκδικούμε και παίρνουμε τον τίτλο του κοντού-λεπτού ψαλμού αλληλούια του καφέ μας, χαχαχαχαχα!Ε ναι, ξύπνησε κι ο Φάνης, έφυγααααααα!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

καλως σας βρηκαααααααα

αχ ναι κοιταζω φωτογραφιες ετοιμη να σκασω και αναπολω που ηθελα να γεννησω και τωρα θελω να γινω παλι τουμπανο χαχαχα

και με καρχαρια να αλωνιζει!!!μαρουσκακι με κολλησες μαζοχισμο μου φενεται!!!ααα εισαι κακια επιρροη!!!:)

Καλημερούδια!!!:P:p:p

Επιτέλους ρε Αννούλα!!!!

Στολίσατε μανάρι μου, ε; Άντε και του χρόνου!!!!

Μαρούσκα, λυπάμαι αλλά το ποστ μου δεν μπορώ να το αποσύρω τώρα, μιας και έχουν περάσει 24 ώρες....Μα γιατί σου βγάζει τέτοιο μήνυμα, ρε παιδί; Εμένα δεν μου το βγάζει! Μπας και είναι αντίχριστος ο υπολογιστής σου; Αχαχαχαχα! Πλάκα κάνω!:tongue:

επιτελους δεν λες τιποτα βικακι!

και του χρονου με υγεια!!!

τι μνμ της βγαζει ρε κοριτσια?πωπω και μετα λεω αλλον περιεργο χαχαχα

καλο μεσημερι να εχετε και μαρουσκα για κοιτα μηπως συνδεσες λαθος το καλωδιο της καμερας ;) θελω να δω αντρικοοοοοοοοοοοοοο!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!Κατερίνα, έχουμε μωράκια βιαστικά που γεννήθηκαν το Δεκέμβριο, μωράκια Ιανουαρίου και Φεβρουαρίου!:P:p:p:p:p

ΑΝΝΟΥΛΙ, χθες ήθελα να τραβήξω βιντεάκι να δεις πώς παίζαμε με τα παιδιά αλλά δε με άφησε ο τύραννος γιατί πρωταγωνιστούσε κι αυτός!Την κάμερα την έφτιαξε οπότε θα σας δούμε και θα μας δείτε..Χαχα, είχε πλάκα χθες, ο καημένος ο καρχαριάκιας χαιρόταν με μια φωνή από το υπερπέραν που στρίγκλιζε που τον είδε, χαχα!:tongue::tongue:

Κορίτσια, είμαι πολύ χαρούμενη γιατί είχε ο άντρας μου τη φαεινή ιδέα σήμερα να πάμε Σαλόνικα που έχει στο χώρο της ΔΕΘ εκδηλώσεις!Είσοδος 3 ευρώ για μεγάλους και 2 τα μικρά, σύνολο 10 ευρώ καλά δεν είναι?;)Βέβαια χθες του γκρίνιαζα γιατί 9 η ώρα μόλις κοιμήθηκε το τρίο μπελκάντο εγώ έπρεπε να φτιάξω κιμά για να φάμε όταν γυρίσουμε, αλλά το ξεπέρασα!Άκυρο το ψαράκι για σήμερα, Ανδρέα, αύριο προβλέπεται σαρδελίτσα τρελή!:P:p:p:p Και ναι, πάλι κοιμηθήκαμε ''χάλια'' χιχιχιχιχι!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

Ένα θα σας πώ Κατερίνα-Μαμά 10-0 ( στο περίπου γιατί έχασα το μέτρημα) η γκρίνια δεν παλεύεται με τίποτα....μέχρι να βγάλει η μικρή δόντια εγώ θα καταντήσω μισότρελη...

Το αστείο είναι ότι μόλις με δεί στο πισί αφηνιάζει πιάνεται από τα πόδια μου και αρχίζει την μίρλα...απαπα πολύ γκρινιάρα γυναίκα μου έχει βγεί και που θα βρώ άντρα να την παντρέψω?????:tongue:

ΜΑΡΟΥΣΚΑ ΕΑΝ ΑΝΤΙΛΗΦΘΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕΣ ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ....

Κατερίνα μου είμαστε και τρείς κοπέλες με βιαστικά μωράκια που βγήκαν τον Δεκέμβριο. Εντωμεταξύ συνέχεια μπερδεύομαι έτσι όπως έχουν αλλάξει την θέση του καφέ και πάω να μπώ στο Ιανουάριος-Δεκέμβριος του 10.


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααα, εγω αν δεν βγουν τα φαντασματα δεν εμφανιζομαι μουαχαχαχα!!!

ειμαστε καλα!ειμαστε?χμμμμ εγω ενα καθιστο πτωμα :cool: ο μπαμπας με νευρα γιατι τις τελευταιες μερες τον παιδευει ο τζουνιορ οταν λειπω και ο μικρος μες την μιρλα...του δινεις να φαει, στριβει το κεφαλι, στο καπακι κλαιει γιατι δεν του δινεις..τζενακι ειπες κατι????? κι εχω και τους τρελους στην δουλεια να λενε το μακρυ τους και το κοντο τους...

ελενα σορρυ αγαπη αλλα δεν ειχαμπαταρια και μετα δουλευα, παντως για αυριο δεν νομιζω να μπορεσουμε να ερθουμε διοτι θα παμε να χαιρετησουμε εναν θειο που φευγει για το χωριο, οποτε θα δω ποτε βολευει και εσενα και τον καλο μου να μας φερει!

τελος παντων εσεις ολοι καλα?μια υπεροχη κυριακη να εχουμε, ελπιζω ο μικρος να ξυπνησει νωρις να παμε εκκλησια!

σας αγαπαμεεεεεεεεεεε!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!Κατερίνα, έχουμε μωράκια βιαστικά που γεννήθηκαν το Δεκέμβριο, μωράκια Ιανουαρίου και Φεβρουαρίου!:P:p:p:p:p

ΑΝΝΟΥΛΙ, χθες ήθελα να τραβήξω βιντεάκι να δεις πώς παίζαμε με τα παιδιά αλλά δε με άφησε ο τύραννος γιατί πρωταγωνιστούσε κι αυτός!Την κάμερα την έφτιαξε οπότε θα σας δούμε και θα μας δείτε..Χαχα, είχε πλάκα χθες, ο καημένος ο καρχαριάκιας χαιρόταν με μια φωνή από το υπερπέραν που στρίγκλιζε που τον είδε, χαχα!:tongue::tongue:

Κορίτσια, είμαι πολύ χαρούμενη γιατί είχε ο άντρας μου τη φαεινή ιδέα σήμερα να πάμε Σαλόνικα που έχει στο χώρο της ΔΕΘ εκδηλώσεις!Είσοδος 3 ευρώ για μεγάλους και 2 τα μικρά, σύνολο 10 ευρώ καλά δεν είναι?;)Βέβαια χθες του γκρίνιαζα γιατί 9 η ώρα μόλις κοιμήθηκε το τρίο μπελκάντο εγώ έπρεπε να φτιάξω κιμά για να φάμε όταν γυρίσουμε, αλλά το ξεπέρασα!Άκυρο το ψαράκι για σήμερα, Ανδρέα, αύριο προβλέπεται σαρδελίτσα τρελή!:P:p:p:p Και ναι, πάλι κοιμηθήκαμε ''χάλια'' χιχιχιχιχι!

αντε και ανυπομονω να δω αντρικο live!!!σημερα η μαμα μου εφερε το cd των ζουζουνιων bamba...ρε κοριτσια κοντεψα να τα κανω πανω μου απτα γελια μολις το εβαλα να παιζει...ο γερασιμος ξεβιδωθηκε στο χοροπηδητο χαχχαχαχα πολυ του αρεσε, θα τραβηξω κι εγω βιντεακι, μαλλον αυριο

μαρουσκακι τελικα ριβαρατε σαλονικα η οχι?

Γειά σας!

Ένα θα σας πώ Κατερίνα-Μαμά 10-0 ( στο περίπου γιατί έχασα το μέτρημα) η γκρίνια δεν παλεύεται με τίποτα....μέχρι να βγάλει η μικρή δόντια εγώ θα καταντήσω μισότρελη...

Το αστείο είναι ότι μόλις με δεί στο πισί αφηνιάζει πιάνεται από τα πόδια μου και αρχίζει την μίρλα...απαπα πολύ γκρινιάρα γυναίκα μου έχει βγεί και που θα βρώ άντρα να την παντρέψω?????:tongue:

ΜΑΡΟΥΣΚΑ ΕΑΝ ΑΝΤΙΛΗΦΘΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕΣ ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ....

Κατερίνα μου είμαστε και τρείς κοπέλες με βιαστικά μωράκια που βγήκαν τον Δεκέμβριο. Εντωμεταξύ συνέχεια μπερδεύομαι έτσι όπως έχουν αλλάξει την θέση του καφέ και πάω να μπώ στο Ιανουάριος-Δεκέμβριος του 10.

τζενακιιιιιιιιιιιιι το μισοτρελη μου αρεσε πολυ χαχχαχαχαχα πες τρελη να εισαι μεσα χαχαχχαα

αν θα της βρεις αντρα?ναι εσενα θα ρωτησει η καρδερινα μας!!!βρε θα στον φερει τον κρεμανταλα και θα τον κανει και οτι θελει και θα της λεει και ευχαριστω!!!χαχαχα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Aχ, κοιμήθηκαν, πάει κι αυτή η μέρα:P:p:p Μας ξεπάτωσαν χθες... Τζενάκι, ναι ήρθαμε Σαλόνικα, πήγαμε στην Κάισσα για επιτραπέζιο και μετά στη ΔΕΘ όπου δεν έχουν ετοιμάσει και πολλά πολλά ακόμη, αλλά καλά ήταν!Δε σε πήρα γιατί δεν ήξερα τι θα κάναμε, στην αρχή είχαμε πει θα φύγουμε νωρίς, μετά τα παιδιά καθόντουσαν και είπαμε θα φύγουμε αργότερα και μετά δεν καθόντουσαν και φύγαμε, είπες τίποτα για γκρίνια???Εγώ την έχω επί τρία!Είπαμε κι εμείς θα βγούνε λίγο από το σπίτι, θα είμαστε καλά το απόγευμα αφού θα έχουν ξεδώσει λίγο..Εσύ είσαι που το λες?Ζήσαμε ένα δράμα το απόγευμα...Τεσπα, σήμερα στόλισαν το δέντρο με τη γιαγιά τους αφού η μαμά τους δεν είναι παραδοσιακή μάνα και γυναίκα και μετά...ας αφήσω το μετά, τώρα κοιμήθηκαν λέμε... Εσύ μαρή από κάτω μου, στηθήκαμε 4 νοματαίοι να σας περιμένουμε στο skype κι εσείς φύγατε επίσκεψη, φτου σας:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλό υπόλοιπο Κυριακής κορίτσια!Πάω για μελέτη!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Α βρε Άννα με τα ωραία σου, μου φτιάχνεις το κέφι λέμε έτσι όπως τα γράφεις!!!! Θέλω να δω Γερασιμάκη να χοροπηδάει λέμε!!!!

Κατερίνα (αφρικάνα) γράψε μας κι άλλα για το μπεμπάκι σου και για σένα...

Α, επιτέλους στολίσαμε κι είμαι πολύ χαρούμενη κι ακούμε χριστουγεννιάτικα τραγουδάκια όλη μέρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...