Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

καλημερα!

τζακι τσαγακι κ φιλεναδες! κλαψ θελω κ τον αντρα μου...:(

τεσπα

Χρονια πολλα Κατερινακι μας Τζενη μου να την χαιρεστε!

Ηλιαννα πως εισαι?στο εστειλα αιτημα κ στο φατσοβιβλιο...

αυριο εχουμε να παμε σε γενεθλια κ σε γιορτη αλλα νωρις νωρις κατα τις 11 θα εχω γυρισει γιατι εχω ραντεβου διαδυκτιακο??!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλως ηρθες Τονια στην παρεα μας! Κι αλλη αγορομανα,ε; πες μας για σενα! Εγω ειμαι η μαμα του Λασκαρη Ιωαννη ο οποιος ειναι ευρεως γνωστος ως Πεπελινος ή Πεπε! :-) εχω αλλα 2 παιδακια,3τεκνη δηλαδη! ΜΑΡΑΚΙ μου!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ! Μαρουσκα καλα να περασετε!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια γλυκιά γλυκιά καλημέρα από μένα!!!

Γιούπι έχω επιτέλους και πάλι υπολογιστή!!!!!!!:-D

Κορίτσια μου σας πεθύμησα πολύ πολύ...

Τι μου κάνετε?Τα μπεμπάκια σας???Άν και για να είμαι ειλικρινής τα μάθαινα τα νέα σας έχω τους κατασκόπους μου :cool: Επίσης ο κατάσκοπος μου με ενημέρωσε ότι είχαμε μια καινούργια είσοδο στο καφέ μας, καλως ήρθες Ηλιάνα με το καλό να κρατήσεις και το δεύτερο παιδάκι σου αγκαλιά!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!Το μωρό μου μεγάλωσε και έχει και γιορτούλα...Άν και μου βγήκε το λάδι αλλά χαλάλι της!:-)

Εμείς είμαστε καλά εγώ ακόμη προσπαθώ να συνέλθω από τον διήμερο εορτασμό της Κατερίνας γιατί βλέπετε δεν μπορούν να έρθουν όλοι μαζί την ίδια μέρα, πονάω σχεδόν παντού από την κούραση...Πλέον είμαι και επίσημα άνεργη εγγεγραμμένη στο μητρώο ανέργων και το παίζει νοικοκυρούλα χαρωπή όλη μέρα φτιάχνω γλυκά και πλέκω έχω γίνει μια νέα Μάρθα Στιούαρτ!

Το Κατερινάκι μεγαλώνει...μεγαλώνει όμως τόσο γρήγορα που κάθε φορά που κάνει κάτι καινούργιο κλαίω από συγκίνηση και στεναχώρια ταυτόχρονα που μεγαλώνει τόσο γρήγορα...Ξεκίνησε και κάνει κάποια βηματάκια από το τραπεζάκι στον καναπέ μόνο αλλά δεν την βλέπω να περπατάει γρήγορα γιατί βαριέται προτιμά το όρθιο μπουσούλημα που είναι και πιό ασφαλές και γρήγορο!Τώρα πλέον έχουμε 7 δόντια εκ των οποίων τα δύο τα βγάλαμε μαζεμένα το Σάββατο και επίσης από το Σάββατο έχει μάθει να χτυπάει παλαμάκια και μας έχει ζαλίσει από τότε θέλει συνέχεια να της λέμε μπράβο-ζήτω και να βαράμε παλαμάκια, είναι το καινούργιο μας παιχνίδι!


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεραααα

Τζεννακι μας καλως μας ηρθες ξανα!!!7 δοντια το κατερινακι ε ????θα μας φαει ολους η ζουζουνα!!!με το περπατημα μια απο τα ιδια ειναι με τον πολωνο...αλλα και μας δεν τον βλεπω να αποχωριζεται γρηγορα το μπουσουλημα ..

Εμεις οολοι καλα!!επιτελους μετα απο ενα μηνα συνεχων ιωσεων!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε??εμεις μια χαρα ο Αγγελουκος μου μεγαλωνει περπαταει πλεον και μου παιρνει τα μυαλα καθε μερα,εγω τρεχω με την δουλεια και δεν προλαβαινω και πολλα πραγματα ο σπορακος μου μεγαλωνει εχουμε φτασει αισιως τα 820γραμμαρια..Στολισαμε και ολας χτες το δεντρακι μας και ετοιμαζομαστε για τα γενεθλια μας που θα γινουν σε 2βδομαδες,ευχομαι να ειστε ολες καλα πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites

Βρε βρε σαν τα χιόνια το Τζενάκι μας!:P

Kαλωσήρθες και πάλι! Μας έλλειψες!!!

Μεγαλώνει το Κατερινάκι, ε;:P:p:p

Ηλιάννα γεια σου και σένα!

Τόνια Τόνια, είσαι εδώ;:rolleyes:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες είμαι η Κατερίνα η αφρικανα,και λέω αφρικανα γιατί μεγάλωσα στην κένυα.έχω μια κορούλα 10 μισο μηνων και θα ήθελα να μοιραστώ μαζι σας όλες μας της εμπειρίες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες είμαι η Κατερίνα η αφρικανα,και λέω αφρικανα γιατί μεγάλωσα στην κένυα.έχω μια κορούλα 10 μισο μηνων και θα ήθελα να μοιραστώ μαζι σας όλες μας της εμπειρίες.

Ωωω! Για ξεκινα λοιπον! Ειμαστε ολο αυτια!:-) για μας λιγο πολυ τα ξερεις!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς τα νέα κοριτσάκια του καφέ και τα μπεμπάκια τους! Είμαι η Ηλιάνα κι είμαι κι εγώ σχετικά καινούργια αλλά τα περισσότερα κορίτσια με έμαθαν. Γράψτε περισσότερα να σας γνωρίσουμε.....

Γεια σου Ηλιάννα με τους άντρες σου. Έτσι να μπαίνεις να γράφεις γιατί από σένα παίρνω περισσότερο κουράγιο μιας κι είμαστε στην ίδια κατάσταση!

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα

Να καλωσορισω τα νεα μελη...με το καλο να μας λετε και εσεις τα κατορθωματα απο τα ζουζουνια σας...

Εμεις ειμαστε καλα...σημερα επιτελους σπιτι αν και το βραδυ δεν πολυκοιμηθηκα μιας και το αγορι μας βγαζει δοντια και εχει γκρινιτσες (εχουμε 4)

Ηλιαννα μου μια χαρα πατε!!!περπατησε ο Αγγελος μπραβο το αγορι !!!

Ηλιαννα2 κεφατη σε διαβαζω και ετσι να συνεχισεις ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλως ήρθες Κατερίνα, ναί είσαι στο σωστό μέρος!Από την Κένυα ε?περιμένουμε λεπτομέρειες για σένα!

Εμείς έχουμε από χτές το απόγευμα αρκετή γκρίνια μάλλον λόγω δοντιών αλλά που θα πάει θα περάσει κι αυτό...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω υπολογιστή, ω ναι ω ναι ω ναι!!!Καλωσορίζω κι εγώ την Τόνια και την Κατερίνα μας!!Να χαίρεστε τα μωράκια σας περιμένουμε τα νέα σας!:P:p:p

Είμαστε καλά, ο Ανδρέας κοιμάται καλά εδώ και 2 βράδια, αλλά ας μη γράψω πόσο καλά να μην το γρουσουζέψω...Έφυγα, πάω να παίξω μήλα!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...