Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Απουσιολογος παρουσα!Κοριτσια,αρχισα να ασχολουμαι λιγο με τα οικονομικα του σπιτιου και μακαρι να μην το εκανα,χαλια μαυρα.Ποσο δυσκολα θα κανει χριστουγεννα ο κοσμος φετος;ηλιαννα,τα λατρευω τα χριστουγεννα σαν παιδι κι εγω.ο μεγαλος απο τωρα ρωτα για τον Αη-Βασιλη.καλα,τα μικρα μας θα τρελαθουν με τα δεντρα κοριτσια!ανυπομονω!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λιτσακι,να χαιρεστε τη χιονατη σας,το Μαρακι μας το ομορφο,νυφουλα να τη δειτε!Φανταζομαι τι ετοιμασες για σημερα,μιαμ μιαμ!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα

Λιτσακι μου να χαιρεσαι την κορουλα σου!!να ειναι γερη και τυχερη...

Εμας τελικα δεν μας εκατσε να βγουμε οποτε τωρα καλο καλοκαιρι!!!!!τα μικρα μας κλασσικα αρρωστα και ο αλεξανδρακος ειναι ο καημενος ψιλοχαλια...

Ματς μουτς!!!δεντρο λεω να στολισω μετα του αγιου νικολαου...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

me petaje eεξωωωωωω ............ ξαναμπηκα ομως!

δεν εχω διαβασεθ νεα σας! μου λειψατε σκατουλες!!!!!!11

Ηλιαννα καλωσηρθες κ επισημα!!! με το καλο!

Λιτσακι μου να χαιρεσε την κορακλα σου!

εμεις ολα πολυ καλυτερα ........

ο μικρος γκρινια παει για το 6ο δοντι η Εφη ηταν κρυωμενη ιωση μαλλον εγω τρεχω απο το πρωι μεχρι το βραδυ αλλα βλεπω τα πραγματα πιο αισιοδοξα ;)

εχω ξαναστειλει αιτημα για την ομαδα στο φατσοβιβλιο...

Link to comment
Share on other sites

α κ δεντρο θα στολισυμε την Κυριακη !! παντα μετα τα γενεθλια του αντρα μου το κανουμε... φετος πολυ δυσκολες οι γιορτες θα ειναι για ολους.... κ οικονομικα... ποιος θα μου ελεγε περσι οτι φετος θα κανω γιορτες χωρις τον αντρα μου.........

Link to comment
Share on other sites

Βρε, βρε βρε καλώς το Μαράκι μας!!!!:P

Σαν τα χιόνια και μας μας έλλειψες κοπελιά!!!!!

Σας είπα; Ο Πέπε λέει 'κακά' αφού τα κάνει βέβαια!!!!!:rolleyes:

Μπορεί μαμά να μην έχει πει ακόμα αλλά κακά μια χαρά λέει!!!! Αχχαχαχαχα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον Πέπε έστω κι αν τα λέει αφού τα κάνει!!!

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα Μαράκι!

Άτιμο συνάχι μ΄έχεις εξουθενώσει... Φταρνίζομαι και τραντάζομαι ολόκληρη και μετά αρχίζουν κάτι σουβλιές χαμηλά στην κοιλιά μια δεξιά μια αριστερά.... Ευτυχώς καθόλου πυρετός!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και αφού ησύχασε το σπίτι ας μπω κι εγώ λιγάκι....:P

Ηλιάνα μου, χαίρομαι που είδες τις δημιουργίες μου και σου αρέσανε!!!!:P Κρατήσου ζεστά με τσαγάκια και κουβερτούλα!!!! Ελπίζω το μπεμπόνι εκεί μέσα να μην τραντάζεται πολύ! Άσε που άμα πάρεις τον Λευτεράκι αγκαλιά έτσι ζεστός και χαδιάρης που είναι θα σε ζεστάνει!!!!!:tongue: Σαν γατούλης ζεστός είναι, θυμάμαι από τότε που τον πήρα αγκαλίτσα στην συνάντησή μας!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Μαράκι μου....κι εγώ σήμερα δεν έχω πολλά κέφια.....στενοχωρέθηκα μωρέ γι' αυτό που σας έγραψα....:(

Σας είπα ότι έσκασε το πάνω αριστερά του Λάσκαρη, ε;:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!ΤΖΕΝΗ,να χαιρομαστε την ομορφη πριγκηπεσσα μας!Γερη να ειναι να σας τρελαινει! Ετοιμαζω προικια για σκ στα Γρεβενα,στο σοι του αντρουλη μου!Θα μαζευτουνε εφτα παιδια,το σωσε χαχα!Πεπε,κακα αγορι μου;Βρε μαμα,σε ολα αντισυμβατικος ο υιος χαχαχα!Σ' αγαπω Πεπελινε μου!ΗΛΙΑΝΝΑΚΙ,στα ζεστα εσυ κι απολαυσε το στολισμα!Μακαρι να μου το εκαναν κι εμενα!Λατρευω τις γιορτες,αλλα τις βολτες με τα παιδια στη στολισμενη πολη,τα οικογενειακα τραπεζια οχι το στολισμα χαχα!ΜΑΡΑΚΙ,καλως ξαναρθες μωρο μου!Τα αλλα κολιτσια που ειστε;καλε κερναμε καφε,ελατε!ΓΙΝΑΜΕ 10 ΜΗΝΩΝ!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...