Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλημέρα!

Πω, πω πόσες είμαστε συγχρόνως μέσα....καιρό είχε να γίνει αυτό!

Ηλιάνα, ευχάριστα τα νέα για την αυχενική, με το καλό κοπέλα μου! Τώρα θέλει λίγο προσοχή...πόσο είναι ο τράχηλος; Υπάρχει περίπτωση να κάνεις περίδεση; Αχ, να μην έχεις κανέναν ρε παιδί μου για βοήθεια....πρόσεχε...ο σύζυγος; εργάζεται; μπορεί να βοηθήσει καθόλου;

Νικάκι μας έλλειψες! Η Μαριαντούλα σε ζορίζει, ε;

Μαρουσκάκι και μένα ο Λάσκαρης όλο από τα δικά μας μασουλάει....τρώει πλέον κανονικότατα κομματάκια ψωμιού, φρούτου και ό.τι άλλο.

Και ότι έλεγα που έχει χαθεί η Τζένη....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ούτε οταν περιμενα ποτε θα γεννησω δεν εγραφα τετοια ωρα. Ο μικρος για νιοστη νυχτα,δοκιμαζει τις αντοχες μου.Εκτος απο τα νι συν ενα ξυπνηματα,και στις 11 και τωρα καθεται ξυπνιος.Να πω ελεος?Δε λεω γιατι δεν υπαρχει!!Εννιαμισι μηνων με τερτιπια νεογεννητου;;Ποση υπομονη να κανει μια μανουλα;Εχω αλλα δυο παιδια,δουλειες σπιτιου και αυριο θα θελει και να παιζω μαζι του,με τι κουραγιο ρε κοριτσια;;;


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε ολες τις μανουλες και τα ζουζουνακια μας!!!! Θα κανω αντιγραφη απο το αλλο γιατι βαριεμαι να τα ξαναγραψω....:lol::lol:

Κοριτσια εγω δεν προλαβαινω ουτε το λαπ τοπ να ανοιξω!!!! Το αγριμακι μου μαλλον ετοιμαζει το 5ο δοντακι και μας εχει τρελανει!! Καταρχην δεν πεφτει απο τα χερια μου, κατα δευτερον δεν τρωει τιποτα και ειναι ολο γκρινια συνεχως..... Πριν λιγο εκανε και εμετο ρε γμτ!!!! Μπορει να της επεσε βαρυ το φαγακι γιατι της εβαλα λιγο σπανακι στο κατοπουλο με κολοκυθακι,πατατα και καροτο ή απλα μπορει να εχει ψιλοκρυωσει παλι!!!!!! Θα δειξει!!!!

Απο το πρωι στις 9 που ξυπνησε κοιμηθηκε μονο τωρα βρε κοριτσια και εκει που εβλεπα τον ζεστο μου καναπε με το καπουτσινακι μου να με περιμενει λεω ΟΧΙ θα παω να δω τα νεα των φιλεναδων μου!!!!! Δεν την παλευω βρε κοριτσια !!!! Και ο γιος μου ειναι μεγαλος φαντασου να ειχα 2-3 μικρα!!!! Πως τα καταφερνετε εσεις απορω?? Μπραβο σας!!!! Σας φιλω... Δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω.....


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites

Eιπα θα τον κοιμισω και θα βγω με τον βασδελο για ποτο μιας και εχει γενεθλια ο καλος μου... Π@π@ρι@! Λυσαξε να κλαιει μια ωρα και τελικα τον κοιμισε ο καλος μου...συμβιβαστηκα,ειπα θα δουμε μια ταινια μπροστα στο τζακι...παω να βαλω την ταινια κλαμα απο κατω...ΕΛΕΟΣ! Και τωρα θηλαζω για να ξανακοιμηθει...γι'αυτο σας λεω...ολες τα ιδια τραβαμε αλλες πιο πολυ,αλλες λιγοτερο...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!ΒΙΚΥ,να χαιρεστε τον πατερ-φαμιλια σας!! Αυτο που περιγραφεις με το Λασκαρη,φαντασου να το ζεις καθε βραδυ 5-6 φορες ελαχιστο!Ποτο βραδυ χωρις παιδια?Τι ειναι αυτο??Να ξερεις,το καταλαβε οτι πηγες να του το σκασεις γι αυτό σου εκανε νερα!δεν κανω πλακα,πολλες φορες οταν αγχωθω γιατι πρεπει καπου να παω η κατι να κανω εχει ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ.Χθες θηλασε μονο δυο φορες και ξυπνησα αναζωογονημενη!ΛΙΤΣΑΚΙ,ελπιζω το εμετουλι να ηταν τυχαιο κι οχι ενδειξη ασθενειας.Φιλια στην Ταρζανουλα σου!Καλημερα σε ολες τις τσουπριτσες!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!ΒΙΚΥ,να χαιρεστε τον πατερ-φαμιλια σας!! Αυτο που περιγραφεις με το Λασκαρη,φαντασου να το ζεις καθε βραδυ 5-6 φορες ελαχιστο!Ποτο βραδυ χωρις παιδια?Τι ειναι αυτο??Να ξερεις,το καταλαβε οτι πηγες να του το σκασεις γι αυτό σου εκανε νερα!δεν κανω πλακα,πολλες φορες οταν αγχωθω γιατι πρεπει καπου να παω η κατι να κανω εχει ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ.Χθες θηλασε μονο δυο φορες και ξυπνησα αναζωογονημενη!ΛΙΤΣΑΚΙ,ελπιζω το εμετουλι να ηταν τυχαιο κι οχι ενδειξη ασθενειας.Φιλια στην Ταρζανουλα σου!Καλημερα σε ολες τις τσουπριτσες!

Λοιπόν...

χθες ήταν το κάτι άλλο...ούτε κι εγώ θυμάμαι πόσες φορές ξύπνησε....μπορεί 7 ή 8, δεν θυμάμαι ακριβώς...Σε σκεφτόμουν και έπαιρνα κουράγιο...έχει κάτι μύξες, ελπίζω να μην εξελιχθεί σε κάτι χειρότερο....του έκανα και πλύσεις....

Ευτυχώς που είναι εδώ οι δικοί μου και το πρωί στις 7 τον έδωσα και κοιμήθηκα μέχρι τις 10!!!! Ρε παιδί μου....άλλος άνθρωπος ξύπνησα....είχα μήνες να νιώσω έτσι....

Φυσικά από το πρωί τώρα κατάφερα να τον κοιμίσω αφού το πάλευα 1 ώρα....

Όσο για το ποτό ....ε, είπαμε κι εμείς μια και έχουμε εδώ τους παππούδες να το εκμεταλλευτούμε αλλά μας περιποιήθηκε για τα καλά ο Πέπε....και φυσικά ούτε ταινία είδαμε....

Δεν βαριέσαι....χαλαρώσαμε τουλάχιστον για κανα μισάωρο στο τζάκι....:)

Ελπίζω ο Ανδρέας να είναι πολύ καλύτερα σήμερα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι που εζησες τη νυχτα του Αγ.Βαρθολομαιου,απο την αλλη χαιρομαι που τουλαχιστον ειχες βοηθεια και ξεκουραστηκες!Φαντασου να μην εχεις κανεναν το πρωι και να εχεις να ετοιμασεις και δυο παιδια για σχολειο οποτε αναγκαστικα σηκωνεσαι!Επισης φαντασου η νυχτα να μην ειναι μια,αλλα βδομαδες ... Καταλαβες τωρα ε!Πραγματικα ευχομαι να ηταν τυχαιο!Καλο βραδυ Λασκαρακη!Ο δικος μου κοιμηθηκε οκτωμισι μετα απο μισαωρο κλαμα κι ακομη ησ.. Ωχ,δεν προλαβα να το γραψω!Γκρινιαξε για ενα δευτερολεπτο,τωρα ησυχια,ιδωμεν!Καλο βραδυ σε ολα τα μωρουδια!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ελπίζω να έχετε μια καλύτερα νύχτα με τα νινάκια σας. Εμείς συνήθως τα βράδια καλά, αλλά γιατί όταν κοιμάται την ημέρα μετά ξυπνά με σπαρακτικά κλάματα, οεο? Δόντια δεν είναι, εξακολουθούμε να έχουμε τα έξι μας (2 κάτω και 4 πάνω).

Άννα αυτό τον καιρό δεν πηγαίνω δουλειά, είμαι στο εξάμηνο μητρότητας του ΟΑΕΔ, μόνο στη θεωρία γιατί λεφτά δεν έχω δει. Πολύ θα χαρώ να βρεθούμε σε κάποιο ρεπό σου. Δεν ξέρω που μένεις ,ελπίζω να σε βολεύει κάποιο μεγάλο εμπορικό στα βόρεια. Και όποιο άλλο κοριτσάκι μπορεί να έρθει!!!!

Καλό βράδυ σε όλες........... και τα μπεμπάκια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια !!!!

διαβασω κουραση και αυπνια ..προσθεστε και εμενα στο κλαμπ Please με την διαφορα οτι εγω δουλευω κιολας ενα 9 ωρο !!!!ειχαμε να κοιμηθουμε αρκετες μερες λογω βηχα του χρηστου και μετεπειτα του Αλεξανδρου και το πρωι 6.30 πρεπει να ετοιμασω παιδι για σχολειο και να φυγω τρεχοντας για δουλεια(με 3 συγκοινωνιες!! και στην αλλη ακρη της αττικης) και στο γραφειο πια κανω δουλεια 2 ατομων μιας και απολυσαν μια κοπελα..υπνος τι ειναι αυτο???εχω να κοιμηθω πανω απο 3 ωρες απο τοτε που ημουν εγκυος στον μικρο ...αλλα δεν ξερω την εχω δει αλλιως τελευταια και ειμαι στον κοσμο του γκουφι....το σαββατοκυριακο θελουν να κατεβουν τα πεθερικα μου να δουν τα παιδια και πριν προλαβουν να ερθουν ηδη εχουμε σκεφτει να παμε για ενα καφεδακι τα 2 μας!!!εχουμε να παμε απο τον Αυγουστο...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια ελπίζω να έχετε μια καλύτερα νύχτα με τα νινάκια σας. Εμείς συνήθως τα βράδια καλά, αλλά γιατί όταν κοιμάται την ημέρα μετά ξυπνά με σπαρακτικά κλάματα, οεο? Δόντια δεν είναι, εξακολουθούμε να έχουμε τα έξι μας (2 κάτω και 4 πάνω).

Ηλιάνα μου, και μένα ξυπνά με κλάματα ο Λάσκαρης! Μόνο τώρα τελευταία είναι κανα 2-3 μέρες που όταν ξυπνά σηκώνεται όρθιος στο κρεβάτι και περιμένει....μερικές φορές κλαίει και όρθιος!

Εμείς πάλι μόνο 2 δόντια έχουμε....

Ο Πέπε σήμερα έκανε ένα 37,3....για να δούμε πώς θα πάει και σήμερα....πάντως χθες κοιμήθηκε μια χαρά, μόνο 2 φορές ξύπνησε....

εχουμε σκεφτει να παμε για ενα καφεδακι τα 2 μας!!!εχουμε να παμε απο τον Αυγουστο...

Κάτσε Ιωάννα γιατί έτσι όπως το έγραψες κάτι μου ήρθε....εμείς πριν βγούμε τα δυο μας (τώρα που είναι εδώ οι γονείς μου) είχαμε ξεχάσει πότε ήταν η τελευταία φορά που το κάναμε αυτό....αλλά χθες βγήκαμε για κρασάκι και σήμερα για ζεστή σοκολάτα!:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κανεις μα κανεις !Θελω πισω το λαπτοπ μου,το κινητο δεν παλευεται αλλο!Θελω να σας μιλω και να βλεπω τα μπεμπονια,με ακους ρε μαστοραααα; Αχ λειπουν τα μεγαλα και ξαναγινα πρωτομανα!Ο μικρος μυξα και γκρινια,εφυγα :(


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια! Που είστε όλες καλέ? Που είναι η απουσιολόγος? Σας σκέφτομαι όλες και όλα τα νινάκια!!! Θέλω να έρθουν τα Χριστούγεννα! Θέλω να στολίσω δέντρο. Ε, καλά δε θα το στολίσω εγώ, τρόπος του λέγειν. Πέρισυ το έστησε ο σύζυγος και το στόλισαν δύο φίλες μου. Ελπίζω να γίνει το ίδιο και φέτος!!!! Λέω σε 10 μέρες να το ευχαριστηθώ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...