Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα και από το βορρά!!!:)

Με ήλιο μεν αλλά το κρύο...κρύο!!!

Κορίτσια, εσείς που θα πάρετε δανεικά καρότσια, ριλάξ κλπ ξέρετε αν πλένονται-καθαρίζονται; Kαι μένα μου πρότειναν ένα ριλάξ αλλά επειδή είναι 2 χρόνια στο πατάρι αναρωτιέμαι δεν πρέπει να το καθαρίσω κάπως;

Eπίσης, ξαναρώτησα βέβαια, τα αυτοαποστειρώμενα μπιμπερό έχουν πέσει στην αντίληψη σας;


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χειμωνιατικα κοιλουμπινια καλησπερα περα ως περα!!!ολα καλα;εδω μια χαρα,καθε σκ ειναι ονειρο για μενα!!

Φαιη μου εννοειται οτι οτι παρεις απο αλλους χρειαζεται ιδιαιτερο και προεκτικο καθαρισμα,νομιζω οτι ολα αυτα τα υφασματα αφαιρουνται και πλενονται,για αυτοαππστειρωμενα μπιμπερο δεν εχω ιδεα

Καλο υπολοιπο κυριακης,αχχχχχ μα αργησει να περασει.


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Χειμωνιατικα κοιλουμπινια καλησπερα περα ως περα!!!ολα καλα;εδω μια χαρα,καθε σκ ειναι ονειρο για μενα!!

Φαιη μου εννοειται οτι οτι παρεις απο αλλους χρειαζεται ιδιαιτερο και προεκτικο καθαρισμα,νομιζω οτι ολα αυτα τα υφασματα αφαιρουνται και πλενονται,για αυτοαππστειρωμενα μπιμπερο δεν εχω ιδεα

Καλο υπολοιπο κυριακης,αχχχχχ μα αργησει να περασει.

fysalidokoilompinaki μου καλή κυριακή να έχεις μαζί με τα κοριτσάκια σου τα όμορφα! :)


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα και από το βορρά!!!:)

Με ήλιο μεν αλλά το κρύο...κρύο!!!

Κορίτσια, εσείς που θα πάρετε δανεικά καρότσια, ριλάξ κλπ ξέρετε αν πλένονται-καθαρίζονται; Kαι μένα μου πρότειναν ένα ριλάξ αλλά επειδή είναι 2 χρόνια στο πατάρι αναρωτιέμαι δεν πρέπει να το καθαρίσω κάπως;

Eπίσης, ξαναρώτησα βέβαια, τα αυτοαποστειρώμενα μπιμπερό έχουν πέσει στην αντίληψη σας;

Φαίη όλα πλένονται. Τα καρότσια βγαίνουν όλα τα υφάσματα και μπαίνουν στο πλυντήριο και τα ριλάξ το ίδιο. Για τα μπιμπερό που λες δεν έχω ιδέα. Εσύ τα έχεις δει κάπου?


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από το βορρά!!!:)

Με ήλιο μεν αλλά το κρύο...κρύο!!!

Κορίτσια, εσείς που θα πάρετε δανεικά καρότσια, ριλάξ κλπ ξέρετε αν πλένονται-καθαρίζονται; Kαι μένα μου πρότειναν ένα ριλάξ αλλά επειδή είναι 2 χρόνια στο πατάρι αναρωτιέμαι δεν πρέπει να το καθαρίσω κάπως;

Eπίσης, ξαναρώτησα βέβαια, τα αυτοαποστειρώμενα μπιμπερό έχουν πέσει στην αντίληψη σας;

Που τα βρήκες τα αυτοαποστειρώμενα μπιμπερό βάλε μας να δούμε την ιστοσελίδα.


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Φαίη όλα πλένονται. Τα καρότσια βγαίνουν όλα τα υφάσματα και μπαίνουν στο πλυντήριο και τα ριλάξ το ίδιο. Για τα μπιμπερό που λες δεν έχω ιδέα. Εσύ τα έχεις δει κάπου?

γειά σου Ρούνα!!!Ναι είδα στη σελίδα της MΑM ότι έχει τέτοια μπιμπερό και μου φάνηκαν καλή ιδέα γιατί έτσι γλιτώνεις τον αποστειρωτή.Βέβαια εγώ θα τον εφοδιαστώ από φίλη αλλά το αναφέρω μήπως κάποιες κοπέλες γλιτώσουν έτσι τα 70 ευρω που κοστίζει.Επίσης θα ήθελα να σας πώ ότι όσες εφοδιαστούν καλαθούνες/κούνιες είναι καλύτερα να πάρουμε καινούρια στρωματάκια!


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ γεια σας κοριτσάκια φουσκωτά κι από μένα!!!

Εμείς πήγαμε σήμερα σε κάτι φίλους στο Ν. Ψυχικό σε ένα πολύ ωραίο μαγαζί για θαλασσινά και τσιπουράκια....πως κρατήθηκα δεν ξέρω!


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ γεια σας κοριτσάκια φουσκωτά κι από μένα!!!

Εμείς πήγαμε σήμερα σε κάτι φίλους στο Ν. Ψυχικό σε ένα πολύ ωραίο μαγαζί για θαλασσινά και τσιπουράκια....πως κρατήθηκα δεν ξέρω!

αχ μπράβο Kellitsa!!!έτσι φορτώσατε μπαταρίες για τη νέα εβδομάδα...μήπως ήσασταν στην Πιπεριά;πολύ μου αρέσει!!!:)

εμείς σήμερα με φασολάδα γιορτάσαμε την Κυριακή...παρότι ήθελα μακαρόνια με κιμά ο αντρούλης μου λιγουρεύτηκε φασόλια.Καλέ έχουν και οι μπαμπάδες λιγούρες τελικά...


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ μπράβο Kellitsa!!!έτσι φορτώσατε μπαταρίες για τη νέα εβδομάδα...μήπως ήσασταν στην Πιπεριά;πολύ μου αρέσει!!!:)

εμείς σήμερα με φασολάδα γιορτάσαμε την Κυριακή...παρότι ήθελα μακαρόνια με κιμά ο αντρούλης μου λιγουρεύτηκε φασόλια.Καλέ έχουν και οι μπαμπάδες λιγούρες τελικά...

Χοχλιδάκια το λέγανε το μαγαζί. Αλλά το είδα κι αυτό που λες...την Πιπεριά. Πολύ κοντά μας.

Αν έχουν οι άντρες λιγούρες λέειιιιιιιιιιι....εμένα όχι μόνο λιγούρες έχει, αλλά και τα υπόλοιπα συμπτώματα...αναγούλες, νεύρα, τυμπανισμό :tongue:

Συμπονετική εγκυμοσύνη λέγεται...το'χω ψάξει!!!:P


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνω κάτι γέλια... είμαστε σπίτι με μια φίλη μας που τη φιλοξενούμε από σήμερα για λίγες μέρες κι ο άντρας μου έχει γίνει κουρούμπελο!!!

Κοντεύω να γεννήσω σας λέω ... χαχαχα


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνω κάτι γέλια... είμαστε σπίτι με μια φίλη μας που τη φιλοξενούμε από σήμερα για λίγες μέρες κι ο άντρας μου έχει γίνει κουρούμπελο!!!

Κοντεύω να γεννήσω σας λέω ... χαχαχα

γελωτοθεραπεία;;; το μπεμπέ ανταποκρίνεται;;; κλωτσάει; :D


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...