Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Φουσκες ουυυυ ουυυυυυ

Susana συγχαρητηριαααααα !! Ειδες?? τελευταια κ καλυτερηηηη !!! Μια χαρα το μωρακι !!! Συγχαρητηρια κ παλι !!

Kellitsa χαχαχα κ εγω το σκεφτομαι !!! Κ δεν φανταζεσαι τι εκπληξη μου κανε απο την πεοηγουμενη εβδομαδα που μπορουσα σ αυτη που με πιασε τυφλα λογω παχουλοκομψης γκαστροκοιλιας !!!!

Λοιπον κορες πηγα σε μια φιλη κ το τι φορμακι μου δωσε δεν λεγετε !!!! Μια σακουλα ποτε δεν σε ξεχνω (jumbo) !!

Μια ωραιοτατη καλαθουνα κ ενα παρκο !! Οποτε αρχιζω να το σκεφτομαι για το τριλοτζι που λεγαμε !!

neo geo, τυχερή κι εσύ!!!έτσι κι εγώ παίρνω ό,τι έχουν ευχαρίστηση κουμπάρες/φίλες/ξαδέρφες ώστε αυτά που θ' αγοράσω να είναι αυτά που πραγματικά θέλω και μου αρέσουν.Με γειά σου!!!:)


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια και εγώ βρήκα τέλεια πράγματα! Θα μου τα δώσει η φίλη της μαμάς μου απο τον εγγονό της. Έχουμε και λέμε: καρίτσι 3 σε 1, καλαθούνα, αποστειρωτή, πάρκο, ριλάξ - κούνια, κάθισμα αυτοκινήτου, μπιμπερό dr brown (χωρίς θηλές), ηλεκτρικό θήλαστρο και μάρσιπο. Με λίγα λόγια νομίζω τα βρήκα όλα...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

neo geo, τυχερή κι εσύ!!!έτσι κι εγώ παίρνω ό,τι έχουν ευχαρίστηση κουμπάρες/φίλες/ξαδέρφες ώστε αυτά που θ' αγοράσω να είναι αυτά που πραγματικά θέλω και μου αρέσουν.Με γειά σου!!!:)

Ευχαριστω πολυ κοριτσι !! Τυχερη δεν λες τιποτα !! κ μερικα εχουν κ ταμπελακια επανω !!! Πρεπει να δω τωρα τι κανει για τους δικους μας μηνες !!! :):)


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω καλα την εχω απο πραγματα κοριτσι - κοριτσι οποτε ήμαστε κομπλε. Δεν κολλάνε πολυ οι εποχες (περισσότερο το επομενο νουμερο) αλλα δε πειράζει τα δωρα θα γινουν ρουχα. Ευτυχως δε θα πανε χαμενα τοσα λεφτα που ειχα δωσει (δεν με ειχε πιασει η κρίση ακομα). Σημερα πήγαμε mathercare και διαλεξε η κορη μου το πρωτο ρουχαλακι για την αδελφούλα της.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρούνα και NeoGeo είστε πολύ τυχερές για τα πραγματάκια!!!!ότι μπορούμε να το γλιτώσουμε καλό είναι!!!και μένα μου έδωσε η κουμπάρα μου πολλά πράγματα μιας και έχει μια κορούλα 5 μηνών!καλαθούνα,κάθισμα αυτοκινήτου(2 κιόλας)και ότι είχε απο ρούχα!!!!και κάποια ρούχα εγκυμοσύνης!!!


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για την ώρα έχω μόνο προσφορά για ριλάξ, για αποστειρωτή μπιμπερό και ίσως κάτι ρουχαλάκια. Θα δούμε... Δεν τα έχω πάρει ακόμα.

Μωρέ κι αυτά καλά είναι!!! :)


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

ετσι οπως ειναι τα πραγματα πλεον οτι μας δινουν καλο ειναι ! Αν ξερεις κ το ατομο οτι ειναι καθαρο τοτε εισαι κομπλε !!

Μπιμπερο μου δωσε επισης της chicco και λεω να αλλαξω πιπιλα !!


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοιλιτσες!!!dimrous fysalida kai suasana μπραβο με το καλο να κρατησετε στα χερια σας τα υγειεστατα μωρακια σας!!!!

stroumafki μην σε παιρνει απο κατω και μην σκεφτεσαι αρνητικα δεν κανει καλο θα δεις ολα καλα θα πανε καλα με λιγο προσοχη και υπακουοντας τις οδηγιες του γιατρου δεν θα εχεις κανενα προβλημα!!!

και εγω κοριτσια βρηκα καροτσι inglesina και τσαντα μεταφορας αποστηρωτη θερμο για τα μπουκαλια ρηλαξ αφηγραντηρα δωματιου εσωτερικα φανελακια ολα marazil kai hra παπλοματακι και κουβερτουλα ολοκαινουργια!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ax τι καλά βρε κορίτσια που θα πάρετε πραγματάκια!!!Εμένα στο γιό μου μου κάτι μου είχαν δώσει αλλά είχα ψωνίσει τόσα που ούτε τα δικά του δεν φόρεσε καλά καλά!Είχα και πολλά δώρα!Τώρα αν και η εποχή είναι αντίθετη κάπως θα τα βολεψουμε είχα αρκετα φορμάκια βαμβακερά με πατουσάκια κάτι θα πάρουμε οπότε θα καλυφτούμε...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...