Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Να βάλεις σερβιετακι!!!

σιγουρα κανει??? εδω λενε οτι ειναι κακο ακομα και οταν δεν εισαι εγκυος!! μπορει πολυ ευκολα να κολλησεις μυκητες καθως αναποφευκτα προκαλειται τριβη..το φοβαμαι και το εχω καταργησει χρονια


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

σας διάβασα λίγο κορίτσια...είστε στην ωραιότερη φάση τώρα...αααααααααααχ τι ωραία αισθήματα που έχεις στην εγκυμοσύνη. Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας...

στην εγκυμοσύνη καλό είναι να αποφεύγονται τα σερβιετάκια και τα στρινγκ. Σόρρυ κιόλας αν επεμβαίνω έτσι στην συζήτηση σας! :-)


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα κανει??? εδω λενε οτι ειναι κακο ακομα και οταν δεν εισαι εγκυος!! μπορει πολυ ευκολα να κολλησεις μυκητες καθως αναποφευκτα προκαλειται τριβη..το φοβαμαι και το εχω καταργησει χρονια

Δεν ξέρω αν κάνει ή όχι (αν και δεν έχω ακούσει αρνητικά σχόλια) αλλά δεν γίνεται χωρίς αυτά. Πέρα απο την ακράτεια κατά διαστήματα έχουμε και υγρά, άρα δεν γίνεται χωρίς σερβιετάκια....

Εγώ τα χρησιμοποιώ πάντα...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

σας διάβασα λίγο κορίτσια...είστε στην ωραιότερη φάση τώρα...αααααααααααχ τι ωραία αισθήματα που έχεις στην εγκυμοσύνη. Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας...

στην εγκυμοσύνη καλό είναι να αποφεύγονται τα σερβιετάκια και τα στρινγκ. Σόρρυ κιόλας αν επεμβαίνω έτσι στην συζήτηση σας! :-)

Να σε ρωτήσω κατι πως εβαλες το τικερακι?:confused::confused::confused:


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαρλεδάκι γιατι δεν κανει; Και τι κάνουμε με τα υγρά και την ευαίσθητη κυστη;

Αληθεια το τικεράκι πως το εβαλες;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ουτε εγω φοραω σερβιετακι φοβαμαι τους μυκητες! Πηγαίνω τρεχοντας τουαλετα και σκουπίζομαι καλα- καλα και καμια φορα παω απλως και σκουπίζομαι για να στεγνωσω τη περιοχή!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ουτε εγω φοραω σερβιετακι φοβαμαι τους μυκητες! Πηγαίνω τρεχοντας τουαλετα και σκουπίζομαι καλα- καλα και καμια φορα παω απλως και σκουπίζομαι για να στεγνωσω τη περιοχή!

georgia απο αυριο δηλ. σπιτι, τελος δουλεια??? που μενεις?


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://www.parentscafe.gr/showpost.php?p=3922&postcount=13

διαβάστε εδώ για το τικεράκι

τα σερβιετάκια και τα στριγνκ είναι πηγή για μύκητες...ο γυναικολόγος μου όταν έμεινα έγκυος μου είπε να τα κόψω και τα δυο και το έκανα...μην το ρισκάρετε...δεν είναι ανάγκη τώρα να κολλήσετε κάτι.


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σαρλεδάκι γιατι δεν κανει; Και τι κάνουμε με τα υγρά και την ευαίσθητη κυστη;

Αληθεια το τικεράκι πως το εβαλες;

θα πλένεσαι αρκετές φορές την ημέρα και θα αλλάζεις εσώρουχο...άλλαζα μέχρι και 5 βράκακια τι μέρα κάποιες φορές και παραπάνω!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

georgia απο αυριο δηλ. σπιτι, τελος δουλεια??? που μενεις?

Ναι τελος δουλεια από αυριο δοξα το θεο θα τους επνιγα εδω μεσα αν καθομουν μια μερα ακόμα!

Καλα παίζει ο γιατρος του ΙΚΑ να μου αλλαξει ΠΗΤ και να χρωσταω μέρες βεβαια αλλα θα τις κανω γαργάρα αντε να ναι 2 με 3 , το λεω γιατι ο γιατρος μου μου είπε 5/02 και μια φορα που πηγα σε ενα μ.....α για την αδεια που επαιρνα στην αρχή μου εδινε 8/02 !!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

s emena ayto me tin akratia den simvenei sixna kai oxi oli tin imera ....

eytixos eimai spiti kai alazo esorouxakia syxna kai na niotho stegni !!!!

an douleva omos... to servietaki tha itan i moni lisi !!!!

emena o giatros mou den mou exei pei tipota gia servietakia kai string....genika omos den kolao eykola mikites ....to leo ayto giati kapote eixa rotisei ton ginekologo mou an einai lathos pou xrisimopio tabon ....kai mou apantise:genika kalo einai na apofevgete alla afou esy eisai ok tosa xronia boreis na to sinexiseis!!!

pistevo oti aytes i simvoules einai gia ginekes me kapia parapano evesthisia


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...