Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάρες καλημερούδια!!!!!!!!!

Kardoula χρόνια πολλά έστω και με μία μέρα καθυστέρηση! Να είσαι πολύχρονη, υγιής και με το καλό το μωράκι σου!!!

Inka, έφτασε η μεγάλη μέρα θα δεις τη μπεμπούλα σου!!! Περιμένουμε νέα σου!!!

Φιλιά σε όλες!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια

Σέρνομαι σήμερα, έχω ξυπνήσει από τις 4:30 και τώρα είμαι πτώμα...

Μέτρησα από τις 4:30 μέχρι τις 6:30 περίπου δύο φορές να πετρώνει η κοιλιά και να με πονάει μέση και κοιλιά ταυτόχρονα για πολύ λίγο. Αυτό ειναι η σύσπαση??


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Ινκα μου σε ευχαριστώ

Με τη δική σου παρότρυνση πήρα την μαία και μου είπε να μην ανησυχώ είναι φυσιολογικό στις εβδομάδες που είμαι. Να ανησυχούσα αν γινόταν κάθε 2'...


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααααααα!!!

Σημερα Δεν θα αφήσω τιποτα και κανεναν μ.... να μου χαλασει την διάθεση!!!

Το μωρο μου ειναι υγιεστατο, 1.050 gr και ενα κουκλι!!! Ειδα πατουσακια κοριτσια !!ΟΝΕΙΡΟΟΟ!!!

Τι στοματακι τι χειλακια τι μπουτακια τσουμπωτα...παει το εχασα...

Οντως εχει παρει θεση με το κεφαλακι προς τα κάτω γι'αυτο και νιωθω κλοτσιες στο στομαχι!!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!!

Καρδουλα χρονια πολλα και απο εδω!! Με υγεία, αγάπη, χαρά και τον γιόκα σου αγκαλιά!!!!

Υδροοάκι συγχαρητήρια!!! Τελεια τα νεα!!! με το καλό να ερθει!!!

Κοριτσια δεν εχω λογια για το ικα, τι να πω; Απο την στιγμή που δεν υπάρχει ελεγχος απο το κρατος καλά κάνουν!!! Εμεις ως πολιτες φταιμε που το ανεχόμαστε τοσα χρόνια!!!

nutella καλως ήρθεςς!!! με το καλο!!!

Ιωάννα περαστικά στο ζουζουνι σου!!!

Κατερινάκι ειναι οι φυσιολογικές ζηλιτσες αυτές!! Πρόσεχε μονο γιατι οταν γεννηθει η μικρη σου δεν θα μπορεις να τα κανεις αυτα με το γιοκα σου και αυτος μπορει να θεωρήσει πως φταιει η αδελφουλα του γι'αυτο. Στο λεω γιατι ακριβως ετσι την πατησε μια φιλη μου και αντιμετώπισε και αντιμετωπίζει πολλα προβλήματα δυστηχώς!!!

Υπομονή μανουλες.. ποσο; 2,5-3,5 μήνες μας εμειναν!!!!

mammycool δυο λευκές; μια είχα δει στον κατάλογο, μεσα του μήνα που θα παμε Αθηνα θα πάμε να τις δουμε για να αποφασίσουμε τι θα μπει τελικά στο πατρικο μου!!! Ευτυχως στο πατρικο του ανδρα μου εχει η αδελφη του την κουνια της μικρης της οποτε βολευόμαστε εκει!!!

Η κοιλιτσα μου ειναι και εμενα σκληρη, αλλα δεν ειναι τοσο πετρωμένη οσο ειναι στις συσπάσεις.. οι οποιες εχουν ελαχιστοποιηθει, αντε να εχω μια την ημέρα και αν!!!

Η μικρη μου ειναι νυχτοπουλι, κοιμάται την ημερα, ξυπναει το βραδυ!!!

Κοριτσια τηλεφωνώ στο Ελληνικο κέντρο θηλασμου, αλλα δεν απαντάει κανεις!!! Ενας τηλεφωνητής μου βγαίνει που μου δινει τηλέφωνα σε αλλες περιοχές, αλλα οχι στην Εύβοια!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή μανουλες.. ποσο; 2,5-3,5 μήνες μας εμειναν!!!!

OYOYOYOYOY Θα τσιμπησουμε και τα Χριστουγεννοπρωτοχρονιατικα κιλάκια και μετά θα γεννήσουμε!!!

Γεωργία μου όταν θα τρώω τα μελομακάρουνα θα σε σκέφτομαι!!!:-(


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μη μιλάτε για χριστουγεννοπρωτοχρωνιάτικα κιλάκια γιατί εγώ έχω αρχίσει ήδη να τσιμπάω μελομακάρονα (εκτός όλων των άλλων γλυκών)....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια και το υδροχοάκι ειπε για πατουσακια!!!

Αυτα τα εχετε δει;

http://www.mothercare.com/richContent/B002NQU56S

Ειναι λιγο ακριβουτσικά αλλα ειναι τέλεια!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

inka , περιμενουμε νεα σου!

Κορίτσια αν δε θα φαω μελομακαρονο τα Χριστουγεννα θα σκασω! μακαρι να μην εχω τπτ στην αλλη καμπύλη!

Υδροχοακι ετσι σε θελω σκεψου τα πατουσάκια και τπτ άλλο! Μη πηγαίνει και στραφι τόση γιόγκα ρε παιδί μου!Εγω αυριο τελευταία μερα δουλεια επίτελους!

Πολλα φιλια σε όλες!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!!!!!!!!!!

Αργησα να μπω αλλα τα κατάφερα τελικά!

Υδροχοάκι τέλειο το μωράκι ε΄; κορίτσια τώρα μεγαλώνουν πολύ γρήγορα.

Ινκα αντε περιμένουμε να μας πεις και εσυ τα νέα της μπέμπας!

Καρδούλα χρονια πολλά για χθές δεν ειχα συνδεθει για αυτό σου τα λέω σήμερα .....

Ο καιρός σε μας σήμερα είναι χάλια πολύ βροχή...δεν μπορείς να βγεις μια βόλτα , ασε που παραμονεύει και η γρίπη των χοίρων (τα κρούσματα αυξήθηκαν ήδη πολύ). Πάντως όλοι λένε οτι οι έγκυες πρέπει να εμβολιαστούν οπωσδήποτε , ο γιατρός μου όμως δεν συμφωνεί ,εσείς κορίτσια θα εμβολιαστείτε;


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...