Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα μανουλες και μπεμπάκια!!!

εμεις ακόμα έχουμε μυξούλες αλλά ευτυχως δεν έχει κάτι άλλο τρωει όλο το φαι της και είναι μες το κέφι!!!

Γειά σου βρε Joanna μας :tongue: Μπράβο, μπράβο :D


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Joanna13,σιδερένιο να ναι το πρώτο σας δοντάκι!Εμείς έχουμε ήδη δύο κάτω και τώρα βλέπω ότι ετοιμάζονται τα δύο πάνω..Έχουν πολύ πλάκα πάντως τα δοντάκια τους!!Αλλά είναι πολύ κοφτερά:))Σήμερα που πήγε να με φιλήσει-δαγκώσει με καταπόνεσε:))

Κοριτσάκια μου νομίζω ότι φταίει κι αυτός ο καιρός με τη βροχή..δεν είναι και το καλύτερο για τα ζουζούνια μας!

Σας φιλώ και σας καληνυχτώ!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, πως είστε? Εμείς συναχωθήκαμε :-(:-( κ είμαστε λίγο γκρινιαρούλες...:-( Να προσέχετε με αυτό τον καιρό γιατί είναι ο χειρότερος!!

Στείλτε κάνα νέο!:tongue:


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε?

Εγώ είμαι πολύ κουρασμένη απο τις 6 στο πόδι:( ευτυχως το κοριτσάκι μου έχει ηρεμήσει απο τη στιγμή που έβγαλε το δοντάκι της και επιτέλους ξανακοιμάται το βράδυ!!!


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια μου, πως είστε? Εμείς συναχωθήκαμε :-(:-( κ είμαστε λίγο γκρινιαρούλες...:-( Να προσέχετε με αυτό τον καιρό γιατί είναι ο χειρότερος!!

Στείλτε κάνα νέο!:tongue:

Περαστικούλια σας!!!Πραγματικά αυτός ο καιρός είναι ο χειρότερος εμείς έχουμε κόψει τις πολλές βόλτες.

Joanna13,σιδερένιο να ναι το πρώτο σας δοντάκι!Εμείς έχουμε ήδη δύο κάτω και τώρα βλέπω ότι ετοιμάζονται τα δύο πάνω..Έχουν πολύ πλάκα πάντως τα δοντάκια τους!!Αλλά είναι πολύ κοφτερά:))Σήμερα που πήγε να με φιλήσει-δαγκώσει με καταπόνεσε:))

Κοριτσάκια μου νομίζω ότι φταίει κι αυτός ο καιρός με τη βροχή..δεν είναι και το καλύτερο για τα ζουζούνια μας!

Σας φιλώ και σας καληνυχτώ!!:lol:

Σ'ευχαριστώ makrina μου έχεις δίκιο για τα δόντια πολύ κοφτερά το καταλαβα για τα καλά όταν θηλασε:D


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε?

Εγώ είμαι πολύ κουρασμένη απο τις 6 στο πόδι:( ευτυχως το κοριτσάκι μου έχει ηρεμήσει απο τη στιγμή που έβγαλε το δοντάκι της και επιτέλους ξανακοιμάται το βράδυ!!!

Ξεκουράστηκες? Κι εμείς μια απ'τα ίδια κ σερνόμαστε... Εντωμεταξύ όποτε κοιμάται η μικρή εγώ κάτι κάνω κ τζίφος η δουλειά... Αχ που'ναι τα 12ωρα που χτύπαγα!!!:rolleyes:

Γειά σας μανούλες!!!:tongue:

Swity????????? όλα καλά?

Χαθήκατε μανούλες!!!:shock:


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ξεκουράστηκες? Κι εμείς μια απ'τα ίδια κ σερνόμαστε... Εντωμεταξύ όποτε κοιμάται η μικρή εγώ κάτι κάνω κ τζίφος η δουλειά... Αχ που'ναι τα 12ωρα που χτύπαγα!!!:rolleyes:

καλησπέρα!!!

Πιστεύω αυριο να καταφέρω να ξεκουραστώ αν και έχω τόσες δουλειες στο σπίτι....

Σήμερα κάναμε εμβόλιο και το κοριτσάκι μου πλάνταξε στο κλάμα:(

κατα τα αλλα όλα καλά φτασαμε αισίως τα 8600:D επισης τη ρώτησα αν μπορώ να τις δινω απογευματινη κρεμα για δυο φορες την εβδομάδα που θα γυρίζω αργα σπίτι και θα την κρατάει η πεθερά μου και μου είπε οτι μπορώ και μου πρότεινε τις βιολογικές κρέμες τις frezylac τις ξέρετε είναι καλές?


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες .

Πήγαμε και εμείς χθες στον παιδιατρο και είμαστε και εμείς χοντρούλες 8650 . Αν και είναι και ψιλή , οπότε δεν της φαίνεται .

Εμένα τρώει την κοτοχορτόσουπα , αλλα την φρουτόκρεμα την έκοψε . Μου είπε η παιδίατρος να επιμείνω . Και ισως φταίνε τα δοντάκια . (εχουμε βγάλει ενα και ειναι έτοιμα αλλα δυο)

Απο βιολογικά Ιωάννα θα σου πρότεινα να κοιτάξεις τα HIPP και τα HOLLE . Εγω της δίνω καμιά φορά το ρυζάλευρο της HIPP . Σύμφωνα με την παιδίατρο πρέπει να κάνουμε 3 γευματα στερεών , αλλα επειδή η μικρούλα μου εγινε δυσκοίλια απο τοτε που ξεκινήσαμε τις στερεές , της δίνω σπάνια ρυζάλευρο .

Εσείς πόσα γεύματα κάνετε ?

Επίσης το εμβόλιο του μηνιγγιτιδόκοκκου πότε θα το κάνετε ?


Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε που χαθήκατε όλες?

εμεις είχαμε ίωση το κοριτσάκι μου είχε πυρετο από την δευτέρα μέχρι και εχθές ταλαιπωρήθηκε πολύ το παιδάκι μου ευτυχως σήμερα είναι πολυ καλύτερα!!!


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...