Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα κορίτσια και ευχαριστώ για τις ευχές σας,να χαιρέστε και σεις τα ζουζούνια σας.Η βάφτιση έγινε στην παναγία της Τήνου και το τι κλάμα έριξα δεν λέγεται.ένιωσα σαν να ξαναγεννούσα.ο μικρός γέλαγε όλη την ώρα με τον παπά και όταν τον βάλαμε στην κολυμπήθρα κατουρήθηκε από τα γέλια κουνούσε τα ποδαράκια του λες και θα κολυμπούσε.με κοίταζε και είχε λυθεί.αχ το μωρο μου μας έβγαλε ασπροπρόσωπους.γκρινιάξαμε λίγο όταν ήταν να τον ντύσουμε αλλά και πάλι πολύ λίγο.στο καράβι πιο πολύ γκρίνιαξα εγώ παρά το παιδί α και το όνομά μας ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΦΡΑΙΜ και η μαμα με τον μπαμπά μας φωνάζουν ΧΡΙΣΤΕΥΦΡΑΙΜ.

χα χα χα χα πολυ καλο μπραβο σας ! μακαρι να μπορουσες να βαλεις βιντεακι να το δουμε αυτο το γελιο...με το κατ....ρο....μαζι...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ!

ξεχασα να σας πω πως απ την τριτη και για 2 βδομαδες ειμαι με πατεριτσες...δραμα η κατασταση δε μπορω να κανω τπτ μονη μου...ραγησε παλι ο αστραγαλος μου και δε θελει καθολου βαρος....

επισης να σας πω πως χθες κοιμηθηκε η Μαριελα μου μετα απο πολυ καιρο και πριν της εβαλα ξανα κρεμα για τα δοντακια, μαλλον βοηθησε μπορει και συμπτωση θα δουμε...


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 χρονια σε τροχαιο τον εσπασα και τωρα ξαναραγισε ! θελει προσοχη και εχω 2 καρφια μεσα που δε θα βγουν ποτε και τωρα με 2 παιδια και πατεριτσες ΦΑΝΤΑΣΟΥ...

φιλουδια σε ολες

πεταλουδιτσα δε βαζεις καμια φωτο απ τη βαφτιση ? φανταζομαι ολα τελεια..

αχ, λυπαμαι τα φαγητα που πεταμε δε λεει να φαει η δικια μου 2-3 κουταλιες και αυτο ητανε....υπομονη, την αλλη φορα θα της παρω γκουντις μου φαινεται...στο μπλεντερ...


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 χρονια σε τροχαιο τον εσπασα και τωρα ξαναραγισε ! θελει προσοχη και εχω 2 καρφια μεσα που δε θα βγουν ποτε και τωρα με 2 παιδια και πατεριτσες ΦΑΝΤΑΣΟΥ...

φιλουδια σε ολες

πεταλουδιτσα δε βαζεις καμια φωτο απ τη βαφτιση ? φανταζομαι ολα τελεια..

αχ, λυπαμαι τα φαγητα που πεταμε δε λεει να φαει η δικια μου 2-3 κουταλιες και αυτο ητανε....υπομονη, την αλλη φορα θα της παρω γκουντις μου φαινεται...στο μπλεντερ...

:P κι εγώ γκούντις!!!

Περαστικούλια swity!

Καλησπερούδια μανούλες! Χάθηκα γιατί έτεχα τόσες μέρες με τις ετοιμασίες. Βαπτιστήκαμε την Κυριακή κάτω από καταρρακτώδη βροχή άλλά τουλάχιστον δεν κλάψαμε πολύ! Μόνο στην κολυμπήθρα!

Περιμένω τις φωτο για να ανανεώσω το άλμπουμ! Ααααα, κ από κρέμα τζίφος. Μάλλον πρέπει να δοκιμάσω καμια άλλη γιατί το Ανθος ορύζης δεν...

Φιλιά σε όλες!:wink:


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πριν 4 χρονια σε τροχαιο τον εσπασα και τωρα ξαναραγισε ! θελει προσοχη και εχω 2 καρφια μεσα που δε θα βγουν ποτε και τωρα με 2 παιδια και πατεριτσες ΦΑΝΤΑΣΟΥ...

φιλουδια σε ολες

πεταλουδιτσα δε βαζεις καμια φωτο απ τη βαφτιση ? φανταζομαι ολα τελεια..

αχ, λυπαμαι τα φαγητα που πεταμε δε λεει να φαει η δικια μου 2-3 κουταλιες και αυτο ητανε....υπομονη, την αλλη φορα θα της παρω γκουντις μου φαινεται...στο μπλεντερ...

περαστικά κοπέλα μου,τι σου πε ο γιατρός ως πότε οι πατερίτσες;


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

κελλυμάνια να χαίρεστε το όνομα να σας ζήσει.πως την βγάλατε;

ευχαριστώ πολύ Φανούλα μου! :P

Και το όνομα αυτής... Αφροδίτη!

Ευτυχώς η γιαγιά της είχε ωραίο όνομα :mrgreen:

Πως πάτε με το φαγητό κ το γάλα?


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Κατ'αρχήν να σας ζήσουν τα νεοφώτιστα. Η δικιά μου τελευταία γεννηθηκε και μάλλον τελευταία θα βαφτιστεί κιόλας.

Swity μου περαστικά και καλό κουράγιο.

Είχα καιρό να μπω στην παρέα μας. Να σας πω την αλήθεια δεν έχω και τα κέφια μου γιατί έχω λαλήσει από την κλεισούρα. Εδώ και δύο εβδομάδες δε με θέλει καθόλου. Με είχε πιάσει η μέση μου από μια απότομη κίνηση που έκανα και δεν μπορούσα να περπατήσω σχεδόν και μετά μας έπιασε κι εμενα και την μπέμπα ενα κρυωματάκι χωρίς πυρετό αλλά είναι πολύ μπουκωμένη και βήχει και φοβάμαι να την βγάλω. Πιο πριν η μικρή είχε και διάρροια που δεν έλεγε να περάσει και της άλλαξα για λίγες μέρες το γάλα και της έδωσα ενα ειδικό γιαυτές τις περιπτώσεις το οποίο δεν το επινε με τίποτα η κακομοίρα (η αλήθεια είναι οτι βρώμαγε κιόλας). Τα'χει παίξει κι αυτή από το μέσα αλλά τί να κανουμε; Απλά είχε συνηθίσει στις βολτούλες και της κακοφαίνεται.

Θα τα ξαναπούμε. Φιλάκια σε όλες.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Να την χαίρεσαι kellymania . Πράγματι πολύ όμορφο όνομα . Ποια απο τις 2 γιαγιές είναι ?

Ειχαριστώ πολύ Κλειώ μου.

Η πεθερά μου! Ευτυχώς γιατί η άλλη επιλογή ήταν Διονυσία του πεθερού μου (μπλιαχ) ή Φρόσω της μάνας μου (ξαναμπλιαχ). Ο πατέρας μου έχει ξαναβγει άρα είναι εκτός συναγωνισμού...:tongue:

Α, κ μου ρθε αναλαμπη. Για το βιβλιο που με είχες ρωτησει, αν θυμαμαι καλά (γιατι ενα ελαφρυ αλτσχαιμερ τοχω παθει) ειναι του Σ.Παπαβέντση, παιδιάτρου κ συμβουλου γαλουχιας.

Καλησπέρα κορίτσια! Κατ'αρχήν να σας ζήσουν τα νεοφώτιστα. Η δικιά μου τελευταία γεννηθηκε και μάλλον τελευταία θα βαφτιστεί κιόλας.

Swity μου περαστικά και καλό κουράγιο.

Είχα καιρό να μπω στην παρέα μας. Να σας πω την αλήθεια δεν έχω και τα κέφια μου γιατί έχω λαλήσει από την κλεισούρα. Εδώ και δύο εβδομάδες δε με θέλει καθόλου. Με είχε πιάσει η μέση μου από μια απότομη κίνηση που έκανα και δεν μπορούσα να περπατήσω σχεδόν και μετά μας έπιασε κι εμενα και την μπέμπα ενα κρυωματάκι χωρίς πυρετό αλλά είναι πολύ μπουκωμένη και βήχει και φοβάμαι να την βγάλω. Πιο πριν η μικρή είχε και διάρροια που δεν έλεγε να περάσει και της άλλαξα για λίγες μέρες το γάλα και της έδωσα ενα ειδικό γιαυτές τις περιπτώσεις το οποίο δεν το επινε με τίποτα η κακομοίρα (η αλήθεια είναι οτι βρώμαγε κιόλας). Τα'χει παίξει κι αυτή από το μέσα αλλά τί να κανουμε; Απλά είχε συνηθίσει στις βολτούλες και της κακοφαίνεται.

Θα τα ξαναπούμε. Φιλάκια σε όλες.

Περαστικά Φωτεινούλα ναναι κ ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!:P


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!Τι μου κάνετε?Επιτέλους μαζευτήκαμε από την απουσία του καλοκαιριού!Να ζήσουν σε όλες τα βαφτισμένα μωράκια!!Βαφτιστήκαμε κι εμείς πριν 2βδομάδες και το ονομά μας,Νικόλας..του πεθερού φυσικά διότι δεν σηκώναμε κουβέντα περί τουτού..Φιλιά σε όλες!!!Swity μου περαστικά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε?

εχω καιρό να μπω αλλά έχω πολύ τρέξιμο ευτυχώς αυριο βαφτίζω τη μικρή μου και θα μπούμε ξανά στο προγραμμά μας!

Να σας ζήσουν τα νεοφώτιστα!!!

κατα τα άλλα η μικρή μου έχει ζωηρέψει πολυ ξεκινήσαμε και χορτόσουπα και μέχρις στιγμής την τρώει ευχάριστα!


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...