Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

που ειστε να πω τον πόνο μου;;;;;;;δεν τρώει καθόλου με το μπιμπερό με το που το βλέπει το κάνει πέρα μα είναι δυνατόν να μην θέλει γάλα;του δίνω κρέμα με γάλα και τρώει για να πάρει από εκεί ασβέστιο.θα με τρελάνει αυτό το παιδί να μου το θυμηθείτε θα με τρελλάνει.πήρα την παιδίατρο και μου λεει μην ανησυχείς απλά τα έβαλε με το μπουκάλι ή θα του περάσει ή όχι απλά ασβέστιο παίρνει.θα ξεκινήσουμε και γιαούρτι και όλα θα ναι καλά.τι να πω;;;;;;;;;;;;


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

που ειστε να πω τον πόνο μου;;;;;;;δεν τρώει καθόλου με το μπιμπερό με το που το βλέπει το κάνει πέρα μα είναι δυνατόν να μην θέλει γάλα;του δίνω κρέμα με γάλα και τρώει για να πάρει από εκεί ασβέστιο.θα με τρελάνει αυτό το παιδί να μου το θυμηθείτε θα με τρελλάνει.πήρα την παιδίατρο και μου λεει μην ανησυχείς απλά τα έβαλε με το μπουκάλι ή θα του περάσει ή όχι απλά ασβέστιο παίρνει.θα ξεκινήσουμε και γιαούρτι και όλα θα ναι καλά.τι να πω;;;;;;;;;;;;

Φανούλα δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας! Διάβασα σε ένα βιβλίο ενός παιδιάτρου πως μετά τον 6ο μήνα επειδή τα παιδιά έχουν τρομερή ενέργεια κ διάθεση εξερεύνησης μπορεί να φανεί πως έχασαν το ενδιαφέρον τους για το φαγητό (είτε στήθος είτε μπουκάλι). Αυτός υποστήριζε πως αυτό, εντείνεται, ειδικά όσο το πιτσιρίκι θέλει να "εξερευνήσει" κι άλλο τα πάντα γύρω του. Μήπως ο μικρός σου είναι ένας ανήσυχος "εξερευνητής"??:rolleyes:

Πιστεύω πως θα του περάσει, Υπομονή μανούλα!!!:tongue:

Καλημέρα μανούλες! Τι ωραία που είναι η ζωή με τα παιδάκια μας εεε?


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φανούλα δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας! Διάβασα σε ένα βιβλίο ενός παιδιάτρου πως μετά τον 6ο μήνα επειδή τα παιδιά έχουν τρομερή ενέργεια κ διάθεση εξερεύνησης μπορεί να φανεί πως έχασαν το ενδιαφέρον τους για το φαγητό (είτε στήθος είτε μπουκάλι). Αυτός υποστήριζε πως αυτό, εντείνεται, ειδικά όσο το πιτσιρίκι θέλει να "εξερευνήσει" κι άλλο τα πάντα γύρω του. Μήπως ο μικρός σου είναι ένας ανήσυχος "εξερευνητής"??:rolleyes:

Πιστεύω πως θα του περάσει, Υπομονή μανούλα!!!:tongue:

Καλημέρα μανούλες! Τι ωραία που είναι η ζωή με τα παιδάκια μας εεε?

και τι συμβουλεύει το βιβλίο να κάνω;εντάξει κουτσά στραβά θα πάρει ασβέστιο αλλά υγρά;πως;θα παθει αφυδάτωση θέλει απο το ποτηράκι του μη χ@@ω ήμαρτον τι τραβάω η ρουφιάνα.βρε θα σκάσω και ο μικρός γελάει αντε τώρα εσύ τι να πεις;απο εξερευνητής αλλο τίποτα χαχαχαχαχα τα έχει ρημάξει όλα και ακόμα δεν περπατάει φαντάσου.


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

geia sas κοριτσια..

σιγα σιγα μαζευόμαστε ε?

δεν εχω κ πολυ χρονο τελευταια κ ειχα να μπω καιρο. ασχολήθηκα κ με τη βαφτιση ΠΑΡΑ πολυ.εκανα ακομα κ τον στολισμό τησ κολυμπήθρας,εφτιαξα τα μαρτηρικα,τισ προσκλήσεις,τον στολισμο τησ εκκλησίας του μαγαζιου ετρεξα για τα ρουχα για το κουτι κ την λαμπαδα που ηταν χαλια οταν τα παρελαβα κ τα ξήλωσα κ τα εκανα απο την αρχή.

εζησα μια τρελλα.. αλλα ευτυχώς περασε κ αυτο κ τωρ ειναι απλα μια ανάμνηση.

αφου σκεφτομαι να ασχοληθώ επαγγελματικα :)))

η μικρη μου δεν μπουσουλάει ακομα αλλα με την στρατα στερεώνετε κ κανει πισω.

καλε κλειω μπραβο σασ που σηκώνεστε..κ πως ομορφυνατε ετσι φτου φτου.


eNortjK1UjIzNDMxV7IGXDASvAKk33.png
Link to comment
Share on other sites

το προβλημαμας την τελαυταια εβδομαδα ειναι οτι δεν τρωει..

μιλαμε για το φρουτο το μεσημεριανο κ το απογευματινο.

με το που πλησιαζει το κουταλι κανει σαν υστερική. ανοίγει στόμα αλλα μετα μου τα φτύνει μες στη μουρη.

δεν ξερω τι να κανω με αυτη τη κατασταση ...ειμαι στα οριαμου .ενας αγωνας ειναι το φαγητο που κερδιζετε απο τη μικρη.κ εγω εχω για παράσημο το φαγητο της παντου πανω μου


eNortjK1UjIzNDMxV7IGXDASvAKk33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

geia sas κοριτσια..

σιγα σιγα μαζευόμαστε ε?

δεν εχω κ πολυ χρονο τελευταια κ ειχα να μπω καιρο. ασχολήθηκα κ με τη βαφτιση ΠΑΡΑ πολυ.εκανα ακομα κ τον στολισμό τησ κολυμπήθρας,εφτιαξα τα μαρτηρικα,τισ προσκλήσεις,τον στολισμο τησ εκκλησίας του μαγαζιου ετρεξα για τα ρουχα για το κουτι κ την λαμπαδα που ηταν χαλια οταν τα παρελαβα κ τα ξήλωσα κ τα εκανα απο την αρχή.

εζησα μια τρελλα.. αλλα ευτυχώς περασε κ αυτο κ τωρ ειναι απλα μια ανάμνηση.

αφου σκεφτομαι να ασχοληθώ επαγγελματικα :)))

η μικρη μου δεν μπουσουλάει ακομα αλλα με την στρατα στερεώνετε κ κανει πισω.

καλε κλειω μπραβο σασ που σηκώνεστε..κ πως ομορφυνατε ετσι φτου φτου.

Nα σου ζήσει κοπέλα μου να χαίρεστε το όνομα


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

το προβλημαμας την τελαυταια εβδομαδα ειναι οτι δεν τρωει..

μιλαμε για το φρουτο το μεσημεριανο κ το απογευματινο.

με το που πλησιαζει το κουταλι κανει σαν υστερική. ανοίγει στόμα αλλα μετα μου τα φτύνει μες στη μουρη.

δεν ξερω τι να κανω με αυτη τη κατασταση ...ειμαι στα οριαμου .ενας αγωνας ειναι το φαγητο που κερδιζετε απο τη μικρη.κ εγω εχω για παράσημο το φαγητο της παντου πανω μου

εμένα το φαί το σακατεύει αλλά μην δει μπουκάλι γίνεται χαμός.


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

το προβλημαμας την τελαυταια εβδομαδα ειναι οτι δεν τρωει..

μιλαμε για το φρουτο το μεσημεριανο κ το απογευματινο.

με το που πλησιαζει το κουταλι κανει σαν υστερική. ανοίγει στόμα αλλα μετα μου τα φτύνει μες στη μουρη.

δεν ξερω τι να κανω με αυτη τη κατασταση ...ειμαι στα οριαμου .ενας αγωνας ειναι το φαγητο που κερδιζετε απο τη μικρη.κ εγω εχω για παράσημο το φαγητο της παντου πανω μου

:D:D:D:D:D:D εμενα το κανει στις πρωτες 2 κουταλιες μετα τρωει αλλα οχι πολυ στο τελος θα πιουμε και λιγο γαλα!!!

οσο για τα παρασημα γινομαστε και οι 2 σκ@@@@τα!!:D:D

τι βαφτισες τη μικρουλα σου μπραβο να σας ζησει να τη χαιροσαστε!!!

εμένα το φαί το σακατεύει αλλά μην δει μπουκάλι γίνεται χαμός.

Υπομονη Φανουλα καποια στιγμη μπορει να αλλαξει!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

και τι συμβουλεύει το βιβλίο να κάνω;εντάξει κουτσά στραβά θα πάρει ασβέστιο αλλά υγρά;πως;θα παθει αφυδάτωση θέλει απο το ποτηράκι του μη χ@@ω ήμαρτον τι τραβάω η ρουφιάνα.βρε θα σκάσω και ο μικρός γελάει αντε τώρα εσύ τι να πεις;απο εξερευνητής αλλο τίποτα χαχαχαχαχα τα έχει ρημάξει όλα και ακόμα δεν περπατάει φαντάσου.

Ούτε νερό??? Χχχμμμ, γι'αυτό δεν ξέρω να σου πω. Ο τύπος λέει μέσα πως είναι παροδική φάση πάντως. Ελπίζω να'ναι περαστικό Φανούλα μου:?


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φανούλα δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας! Διάβασα σε ένα βιβλίο ενός παιδιάτρου πως μετά τον 6ο μήνα επειδή τα παιδιά έχουν τρομερή ενέργεια κ διάθεση εξερεύνησης μπορεί να φανεί πως έχασαν το ενδιαφέρον τους για το φαγητό (είτε στήθος είτε μπουκάλι). Αυτός υποστήριζε πως αυτό, εντείνεται, ειδικά όσο το πιτσιρίκι θέλει να "εξερευνήσει" κι άλλο τα πάντα γύρω του. Μήπως ο μικρός σου είναι ένας ανήσυχος "εξερευνητής"??:rolleyes:

Πιστεύω πως θα του περάσει, Υπομονή μανούλα!!!:tongue:

Καλημέρα μανούλες! Τι ωραία που είναι η ζωή με τα παιδάκια μας εεε?

Ποιο ειναι αυτο το βιβλιο ? Ακριβως οπως τα λεει εγινε με τη δικια μου . Και το προβλημα δεν υπάρχει μονο στο φαγητό , αλλα και στον υπνο . Εχετε δει μωρο να κοιμαται διπλωμενο στα δυο ? (καθιστη που εχει πεσει το κεφαλι πανω στα ποδια , σαν σε βαθια επικυψη) Χιλιες θεσεις αλλάζει στον υπνο της και μαλλον γιαυτο μου ξυπναει και συνέχεια και με ταλαιπωρει .

Και μου φαινεται οτι αν δεν περπατήσει , δεν θα ησυχάσει . Οποτε πρέπει να κάνω κουράγιο για πολύ ακόμα .

geia sas κοριτσια..

σιγα σιγα μαζευόμαστε ε?

δεν εχω κ πολυ χρονο τελευταια κ ειχα να μπω καιρο. ασχολήθηκα κ με τη βαφτιση ΠΑΡΑ πολυ.εκανα ακομα κ τον στολισμό τησ κολυμπήθρας,εφτιαξα τα μαρτηρικα,τισ προσκλήσεις,τον στολισμο τησ εκκλησίας του μαγαζιου ετρεξα για τα ρουχα για το κουτι κ την λαμπαδα που ηταν χαλια οταν τα παρελαβα κ τα ξήλωσα κ τα εκανα απο την αρχή.

εζησα μια τρελλα.. αλλα ευτυχώς περασε κ αυτο κ τωρ ειναι απλα μια ανάμνηση.

αφου σκεφτομαι να ασχοληθώ επαγγελματικα :)))

η μικρη μου δεν μπουσουλάει ακομα αλλα με την στρατα στερεώνετε κ κανει πισω.

καλε κλειω μπραβο σασ που σηκώνεστε..κ πως ομορφυνατε ετσι φτου φτου.

Πεταλουδίτσα ειδα το δωματιο που εφτιαξες στην μικρή . Απλά τέλειο . Αλλα απο οτι διαβάζω πιάνουν γενικά τα χέρια σου .

Να σου ζήσει και η νεοφώτιστη .


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλά να κάνω πάρτυ λέω;;;;;;;;;;;;;;;;φάγαμε την απογευματινή κρέμα γύρω στις 6μιση 250 ml με 8 κουταλιές σκόνη γάλα και ρυζαλευρο και κατά τις οκτώμιση ήπιαμε 125ml γαλατάκι.ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και τώρα κοιμάται το πουλάκι μου


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

καλά κλειώ εμένα τον πηρε λίγο ο ύπνος στο κουνιστο καρεκλ'ακι του έγειρε μπροστα να πιάσει ένα σχοινάκι από το παιχνίδι και όπως ηταν δεμένος τον πήρε λίγο ο ύπνος σαν παππους.εγώ περιττό να σου πω χέστηκα πάνω μου γιατί λέω πάει λυποθημισε.τι τουρμπο μανα παναγιά μου χιχιχιχ


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσουδια μου !! πολυ χαιρομαι που σας ειδα παλι.... να χαιρεστε και τα καινουρια νεοφωτιστα ονοματακια....οντως πολυ γλυκια η ζωη με τα ζουζουνια μας !

συνεχιζουμε τις αυπνιες ασχετα με το οτι ξεθεωνομαστε ολη μερα λογω του ταλιμπαν αδερφου μας...επισης ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΤΡΩΜΕ...θελουμε μεμεδακι, μερικες φορες τρωμε και απο τα αλλα, αλλα τη σουπα φτυσιμο κανονικοτατα...σημερα ο αντρας μου της εδωσε λιωμενη πατατα με φασολακι απ το δικο μας φαγητο...τι να πεις...κρεμουλα καλυτερα αλλα παλι μικρες ποσοτητες. Συναχι ειχαμε και εμεις και λιγο πυρετο αλλα ευτυχως περασε...

για την αυπνια η παιδιατρος ειπε οτι ειναι απ τα δοντακια, μας περιμενουν 2 απο κατω.. το κακο ειναι οτι δε παιρνει πιπιλα και πως να ξανακοιμηθει??????? χαλια τα νευρα μας...πανω απο 4ωρο μαξιμουμ στη καλυτερη περιπτωση δεν εχει κοιμηθει...2ωρο 3ωρο ετσι παμε, μπορει και 1 ωρα...

αυτα σας ζαλισα φιλακια πολλα !


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...