Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Έμενε ο γιατρός μου το επιβεβαίωσε και προχθές τετάρτη 11/11 ότι έχω κοριτσάκι που ήμουν στις 18 εβδομ.+5 ημερ.αλλα μου το είχε ξαναπεί και πριν μια εβδομάδα και πριν 1 μήνα.Εξαρταται και σε τι στάση θα το βρει.Σίγουρα πάντως θα ξέρω μόλις πάρω τα αποτελέσματα της αμνιοπαρακεντησης, που θα λέει τι γένους είναι τα χρωμοσωματα.Γερο να ναι κι ότι να ναι.Στο πρώτο ήθελα κορίτσι κι έκανα ένα αγοράκι που δεν το αλλάζω με τίποτα.Υγιή μωρά να έχουμε κορίτσια, πάνω απ όλα!


foxfoxadb20061027_-8_O+Stephanos+mou+einai.png

catcatadr20100312_-8_To+koritsaki+mou+einai.png

nu0ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα Χριστίνα και Ιωαννα( απλά αναφέρω τα ονοματα σας επιδή εχουμε ξαναμιλήσει -ειδιξκά μ ετην Χριστίνα θα γεννάμε κ μαζί πρώτα ο Θεός)

Εννοειται την καλημέρα μου σ όλα τα κορίτσια.

Κορίτσια εενα τη δουλεια μου την έκοψε ο γιατρος δυστυχώς γιτι δουλευω με μικρά τα οποια βήχου φταρνίζονται πάνω μου κ οτι άλλο μπορεις να φανταστεις . Λεω δυστυχώς γιατι ειμαι ελευθερος επαγγελματιας που σηαινει οχι δουλει οχι λεφτα και τωρα τα εχουμε αναγκη τα ρημαδια.

Ετσι καθομαι στο σπιτάκι μου και καν ωοτι μπορώ να βρω ευχαριστο αλλά δεν ειναι παντα ευχαριστο οταν εχεια μαθει να δουλευεις χρονια. Υπρχειακαποια κοπέλα που σταμάτησε ανγκαστικάτη δουλειά????

Καμια ενημερωση γιτο κοτος Β επιπέδου??

Φιλιά

Κοριτσάκι υπομονή γέμισε τις ώρες σου με κάτι άλλο για να ξεφευγεις κιόλας. Φαντάσου ότι εγω αν ήθελα μπορούσα να σταματήσω και τώρα απο την δουλειά μου αλλά και να κάτσω σπίτι δεν μπορώ θα σκεφτομαι πολύ περισσότερο την γέννα και θα αγχώνομαι ακόμα πιο πολύ. Συν οτι θα με πιάνει η τρέλα με τις δουλειές του σπιτιού...Τέλος πάντων εσένα είναι διαφορετικό είναι για το καλό του μωρού αλλά και για το δικό σου....Μην ξεχνάς ότι έχεις και μας παρεϊτσα....για το κόστος της β επιπέδου δεν γνωρίζω κάτι αν και θα ήθελα να μάθω και γω! ας μας απαντήσει κάποια αν γνωρίζει pleaseeeee!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι υπομονή γέμισε τις ώρες σου με κάτι άλλο για να ξεφευγεις κιόλας. Φαντάσου ότι εγω αν ήθελα μπορούσα να σταματήσω και τώρα απο την δουλειά μου αλλά και να κάτσω σπίτι δεν μπορώ θα σκεφτομαι πολύ περισσότερο την γέννα και θα αγχώνομαι ακόμα πιο πολύ. Συν οτι θα με πιάνει η τρέλα με τις δουλειές του σπιτιού...Τέλος πάντων εσένα είναι διαφορετικό είναι για το καλό του μωρού αλλά και για το δικό σου....Μην ξεχνάς ότι έχεις και μας παρεϊτσα....για το κόστος της β επιπέδου δεν γνωρίζω κάτι αν και θα ήθελα να μάθω και γω! ας μας απαντήσει κάποια αν γνωρίζει pleaseeeee!!!

καλημέρα μανούλες!! Τι κάνετε? Εγώ θα κάνω β' επιπέδου στην Θεσσαλονίκη και μου είπαν ότι κοστίζει 140 ευρώ και μάζι σου δίνουν και dvd.


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ πότε θα έρθει η ώρα να ξαναδώ και γω το μπεμπάκι μου να δω ότι είναι καλά....

και dvd taniabell ε? τι χαρά θα χαζέψουμε με αυτό θα το βλέπουμε συνέχεια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ πότε θα έρθει η ώρα να ξαναδώ και γω το μπεμπάκι μου να δω ότι είναι καλά....

και dvd taniabell ε? τι χαρά θα χαζέψουμε με αυτό θα το βλέπουμε συνέχεια!!!

και εγώ έτσι πιστεύω, πως όλο αυτο θα κοιτάω:P:p:p Εδώ κάθομαι με τις ώρες και κοιτάω τα υπερηχογραφήματα:P


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

και εγώ έτσι πιστεύω, πως όλο αυτο θα κοιτάω:P:p:p Εδώ κάθομαι με τις ώρες και κοιτάω τα υπερηχογραφήματα:P

super θα είναι... εγω εχω μόνο της αυχενικής αλλά δεν φαίνεται και πολύ καλα...αλλά μιλάω κάθε μέρα στην κοιλίτσα μου και καμια φορά με βλέπουν στο γραφείο και με δουλέυουν...δεν με νοιάζει όμως έχω αποδεχτεί ότι είμαι χαζομανούλα απο τώρα και αν είναι να χαζέψω απο το μπεμπέ μου χαλάλι του!!! αντε με το καλό κουκλίτσα μου θα περιμένω νέα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Έμενε ο γιατρός μου το επιβεβαίωσε και προχθές τετάρτη 11/11 ότι έχω κοριτσάκι που ήμουν στις 18 εβδομ.+5 ημερ.αλλα μου το είχε ξαναπεί και πριν μια εβδομάδα και πριν 1 μήνα.Εξαρταται και σε τι στάση θα το βρει.Σίγουρα πάντως θα ξέρω μόλις πάρω τα αποτελέσματα της αμνιοπαρακεντησης, που θα λέει τι γένους είναι τα χρωμοσωματα.Γερο να ναι κι ότι να ναι.Στο πρώτο ήθελα κορίτσι κι έκανα ένα αγοράκι που δεν το αλλάζω με τίποτα.Υγιή μωρά να έχουμε κορίτσια, πάνω απ όλα!

πανώ απο όλα όπως το είπες υγειά...αλλά εγω σου εύχομαι να είναι κοριτσάκι για να έχεις ενα και ενα....καλά αποτελέσματα!!!:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλησπερα μανουλες και απο μενα!εγω την Β επιπεδου την κανω στην Θεσ/νικη σε μια πολυ γνωστη γιατρο κ κοστιζει 140 κ απο οτι ακουσα κ με dvd!!:tongue::tongue:

angel_ περιμενουμε νεα!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω εχω ακομη μουκωμα και βαζω φυσιολογικο ορο!μονο αυτο επιτρεπετε...κ τωρα καταλαβαινω γιατι κλαινε τα μωρακια οταν τα βαζεις φυσιολογικο ορο στην μυτουλα τους!!!:(:(

ελπιζω να στε ολες καλα!

αα..ξεχασα..σημερα πεταχτηκα στα H&M εχει ωραια ρουχλακια εγκυμοσυνης!!να πατε...


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα μανουλες και απο μενα!εγω την Β επιπεδου την κανω στην Θεσ/νικη σε μια πολυ γνωστη γιατρο κ κοστιζει 140 κ απο οτι ακουσα κ με dvd!!:tongue::tongue:

angel_ περιμενουμε νεα!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω εχω ακομη μουκωμα και βαζω φυσιολογικο ορο!μονο αυτο επιτρεπετε...κ τωρα καταλαβαινω γιατι κλαινε τα μωρακια οταν τα βαζεις φυσιολογικο ορο στην μυτουλα τους!!!:(:(

ελπιζω να στε ολες καλα!

αα..ξεχασα..σημερα πεταχτηκα στα H&M εχει ωραια ρουχλακια εγκυμοσυνης!!να πατε...

Για να άρχισες τις βολτούλες μάλλον καλύτερα είσαι! Άντε να ξεβουλώνουν κι οι μύτες σιγά-σιγά!

Καλά, annie, θυμάσαι το κόκκινο τριαντάφυλλο που λέγαμε να κρατάμε στο ΙΚΑ; Βάλε ένα στο πέτο κι όταν βγαίνεις για ψώνια! ;) Κι εγώ εκεί ήμουν σήμερα! Το ρούχα εγκυμοσύνης δεν με εντυπωσίασαν τόσο, όσο τα μωρουδιακά στον τελευταίο όροφο! Κάτι πραγματάκια... Αυτός ο winnie με κατάστρεψε! Και ρε κορίτσια... πώς γίνεται και το μάτι πέφτει στα κοριτσίστικα;! Όπως και να το κάνουμε είναι πιο τσιριμπίμ-τσιριμπόμ!

Angel, είμαστε, όπως κατάλαβες, όλες εν αναμονή μαζί σου!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Για να άρχισες τις βολτούλες μάλλον καλύτερα είσαι! Άντε να ξεβουλώνουν κι οι μύτες σιγά-σιγά!

Καλά, annie, θυμάσαι το κόκκινο τριαντάφυλλο που λέγαμε να κρατάμε στο ΙΚΑ; Βάλε ένα στο πέτο κι όταν βγαίνεις για ψώνια! ;) Κι εγώ εκεί ήμουν σήμερα! Το ρούχα εγκυμοσύνης δεν με εντυπωσίασαν τόσο, όσο τα μωρουδιακά στον τελευταίο όροφο! Κάτι πραγματάκια... Αυτός ο winnie με κατάστρεψε! Και ρε κορίτσια... πώς γίνεται και το μάτι πέφτει στα κοριτσίστικα;! Όπως και να το κάνουμε είναι πιο τσιριμπίμ-τσιριμπόμ!

Angel, είμαστε, όπως κατάλαβες, όλες εν αναμονή μαζί σου!

xaxaxa!πλεον τριανταφυλλο!αμαν ρε γαμωτο να μην μπορουμε να βρεθουμε!

απ τα ρουχα μου αρεσε ενα τζινακι κ κατι ζακετουλες που ειχε..μωρουδιακα δεν ανεβηκα να παρω γιατι σημερα πληρωθηκα κ θα κατεστρεφα ολο τον μισθο!!!(τον τεραστιο)!!!:idea:;)


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες!!!!!!

Λοιπόν.... όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!! γ@μw τα αλφα τεστ τους μεσα *&%$##@@@##$$%%^.

Είναι ένας Κορίτσαρος τέλειος!!! κάπου 400 γραμμάρια με τα δαχτυλακια του τα χεράκια του τα πατουσάκια του την μυτούλα του την γαλική (ντοινγκ χάζεψα).

Εξάλλου θα με δείξουν μάλλον και στις ειδήσεις αφού χοροπήδαγα καταμεσής στο κολωνάκι.......

Κανένα πρόβλημα δεν ανιχνεύτηκε, με είχε και με ψηλάφιζε ώρα ατελείωτη, μου έδειχνε το μυαλουδάκι της τα ματάκια της τα δάχτυλάκια της και εγώ σνιφ σνιφ σιγά σιγά για να μην κουνιέται η κοιλιά .... Έφυγε ένα τεράστιο βάρος από επάνω μου.....

Σας ευχαριστώ όλες τις καλές μου φίλες για τις ευχές σας, τελικά έπιασαν όλες, και εύχομαι και εγώ με την σειρά μου όλες σας να έχετε το ίδιο υπέροχα νέα από την Β' επιπέδου.

Θα σας πω κι'αλλα μόλις ξεπεράσω το αρχικό σοκ....

Φιλάαααααακιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες!!!!!!

Λοιπόν.... όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!! γ@μw τα αλφα τεστ τους μεσα *&%$##@@@##$$%%^.

Είναι ένας Κορίτσαρος τέλειος!!! κάπου 400 γραμμάρια με τα δαχτυλακια του τα χεράκια του τα πατουσάκια του την μυτούλα του την γαλική (ντοινγκ χάζεψα).

Εξάλλου θα με δείξουν μάλλον και στις ειδήσεις αφού χοροπήδαγα καταμεσής στο κολωνάκι.......

Κανένα πρόβλημα δεν ανιχνεύτηκε, με είχε και με ψηλάφιζε ώρα ατελείωτη, μου έδειχνε το μυαλουδάκι της τα ματάκια της τα δάχτυλάκια της και εγώ σνιφ σνιφ σιγά σιγά για να μην κουνιέται η κοιλιά .... Έφυγε ένα τεράστιο βάρος από επάνω μου.....

Σας ευχαριστώ όλες τις καλές μου φίλες για τις ευχές σας, τελικά έπιασαν όλες, και εύχομαι και εγώ με την σειρά μου όλες σας να έχετε το ίδιο υπέροχα νέα από την Β' επιπέδου.

Θα σας πω κι'αλλα μόλις ξεπεράσω το αρχικό σοκ....

Φιλάαααααακιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D

'Αντε και στα δικά μας!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...