Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες!!

Μου έχετε λείψει πολύ, βλέπω νέες αφίξεις και πολλές εξελίξεις.....

Περαστικά σε όλες τις αρρωστουλες, να γίνουν γρήγορα καλά. Το καλύτερο φάρμακο φρεσκοστιμμένες πορτοκαλαδίτσες και ξεκούραση..

Εγώ την κουκλίτσα μου την ένιωσα πρώτη φορά την Κυριακή που πέρασε δλδ 2 μέρες πριν μπώ στην 20η εβδομάδα. Αλλά βαρβάτες κλωτσιές 4 παρακαλώ.... Μετά την ξανάνιωσα εχτές και σήμερα την ώρα που έκανα αποτρίχωση στην αισθητικό (μάλλον την πόνεσε χιχιχι).

Και αύριο το μεσημέρι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα κάνω την Β'επιπέδου μου να δώ τί γίνεται!!! Μετράω ώρες από σήμερα δεν βλέπω να κλείνω μάτι απόψε.....

Wish me good luck.........

Πολλά πολλά φιλιά σε όλες!!!

(περαστικά στο δοντάκι σου thalia μου)

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!! Να είναι μια τέλεια εμπειρία!!! Περιμένουμε νέα σου και εντυπώσεις!!!

Οσο για το εμβόλιο από την αρχή της εγκυμοσύνης που είχα ρωτήσει τον γιατρό μου, μου είχε πει ότι δεν είμαστε πειραματόζωα... Είναι αρνητικός και ουτως ή αλλιώς δεν πρόκειται να το κάνω...

Να έχουμε μια καλή μέρα!!! :tongue:


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα μανούλες!!

Μου έχετε λείψει πολύ, βλέπω νέες αφίξεις και πολλές εξελίξεις.....

Περαστικά σε όλες τις αρρωστουλες, να γίνουν γρήγορα καλά. Το καλύτερο φάρμακο φρεσκοστιμμένες πορτοκαλαδίτσες και ξεκούραση..

Εγώ την κουκλίτσα μου την ένιωσα πρώτη φορά την Κυριακή που πέρασε δλδ 2 μέρες πριν μπώ στην 20η εβδομάδα. Αλλά βαρβάτες κλωτσιές 4 παρακαλώ.... Μετά την ξανάνιωσα εχτές και σήμερα την ώρα που έκανα αποτρίχωση στην αισθητικό (μάλλον την πόνεσε χιχιχι).

Και αύριο το μεσημέρι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα κάνω την Β'επιπέδου μου να δώ τί γίνεται!!! Μετράω ώρες από σήμερα δεν βλέπω να κλείνω μάτι απόψε.....

Wish me good luck.........

Πολλά πολλά φιλιά σε όλες!!!

(περαστικά στο δοντάκι σου thalia μου)

Καλημέρα κορίτσια!

Angel πολύ πολύ καλή σου επιτυχία!!! Θα περιμένουμε νέα και εντυπώσεις! Είμαστε πολύ κοντα στη ηλικία κύησης αλλά εγώ δεν νιώθω τίποτα... Περιμένω πως και πως!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!! Να είναι μια τέλεια εμπειρία!!! Περιμένουμε νέα σου και εντυπώσεις!!!

Οσο για το εμβόλιο από την αρχή της εγκυμοσύνης που είχα ρωτήσει τον γιατρό μου, μου είχε πει ότι δεν είμαστε πειραματόζωα... Είναι αρνητικός και ουτως ή αλλιώς δεν πρόκειται να το κάνω...

Να έχουμε μια καλή μέρα!!! :tongue:

Ούτε εγώ θα το κάνω. Αν δεν ήμουν έγκυος θα το έκανα αλλά τώρα δε νομίζω ότι έχουν ελεγχθεί οι παρενέργειες σε έμβρυα και δε σκοπεύω να κάνω πειράματα.

Τώρα αν αρρωστήσω ο Θεός να δώσει να το περάσω ελαφρια, τί να πω...........


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

eγω κατι μπουρμπουλιθρες τις νοιωθω!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock::P:p:p:confused::confused::confused::confused:

Na πω την αλήθεια κάτι σα μουρπουλήθρες νοιώθω και εγώ αλλά δεν καταλαβαινω τι ειανι και αυτο. Ειναι η πρωτη μου φορα και δεν τα πιάνω ευκολα τα μυνηματα φαινεται!!!!!!

Εγώ ειμαι 18w+ 1d

Κοριτσια ποσο περιπου κάνει Το Β Επιπέδου ????

φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Angel καλή επιτυχία για αύριο. Όλα θα πάνε καλά. Άντε θα έχεις να μας πεις πολλά μετά την εξέταση!!!!!!

andria27 κι εγώ ακόμα τίποτα...............

Θα τα νιώσουμε τα αγοράκια μας μια και καλή και δεν θα σταματάνε μετά! Εγώ από την αρχή ήμουν αρνητική με το εμβόλιο. Θα προσέχω όσο μπορώ και ο Θεός Βοηθός!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

angel περιμένουμε με χαρά τα καλά σου νέα! Χθες πήγα και εγώ στο γιατρό και είδα το μωράκι μου! Τι ανακούφιση! Πάντως ακόμα δεν τολμάω να το πω μπεμπούλα γιατί φοβάμαι μήπως κάτι δεν έχει φανεί ως τώρα. Εσείς οι αγορομάνες, βλέπετε ήδη τα προσόντα των μωρών σας; Θέλω να πω, μέχρι τώρα έχουν σχηματιστεί καλά έτσι δεν είναι;;;; Τι χαζά άγχη που έχω και εγώ!

β' επιπέδου έκλεισα για 23/11. Ουφ άντε να περάσει και αυτό.

Κορίτσια εμένα για το εμβόλιο δε μου ανέφερε τίποτα ο γιατρός μου. Ξέχασα και εγώ να ρωτήσω αλλά σίγουρα δε θα το κάνω.

teacher εύχομαι κάθε μέρα να νιώθεις όλο και πιο δυνατή. εύχομαι να βρίσκεις ξανά τη χαρά έστω και στα πιο μικρά και καθημερινά πράγματα.


 

KOWTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Na πω την αλήθεια κάτι σα μουρπουλήθρες νοιώθω και εγώ αλλά δεν καταλαβαινω τι ειανι και αυτο. Ειναι η πρωτη μου φορα και δεν τα πιάνω ευκολα τα μυνηματα φαινεται!!!!!!

Εγώ ειμαι 18w+ 1d

Κοριτσια ποσο περιπου κάνει Το Β Επιπέδου ????

φιλιά

Το μωράκι είναι, κι εγώ τις τελευταίες μέρες σαν μπορμπουλήθρες το νιώθω. Είναι ακόμα μικρούλικα και δε βαράνε πολυ, φαντάζομαι σε μερικές εβδομάδες θα κοπανάνε κανονικά.

Angel_ ευχόμαι όλα να πάνε κάλα σήμερα. Περιμένουμε νέα.


Link to comment
Share on other sites

Δεν πάμε καλά! Υπάρχει μια αναισθητική ουσία που χρησιμοποιείται στους καρδιοπαθείς και στις εγκύους, αν ο γυναικολόγος σου συμφωνεί (γιατί όχι άλλωστε;) και εσύ προτιμάς να την κάνεις, δεν καταλαβαίνω γιατί πήρε μόνος αυτή την απόφαση! Αν δεν την γνωρίζει, που πολύ αμφιβάλλω, ίσως να σκεφτόσουν να πας κάπου αλλού. Αυτό που λέω μου το είπε ένας φίλος μας οδοντίαντρος ο οποίος πέρσυ μου έκανε διάφορες εργασίες και τον εμπιστεύομαι. Έχει κι αυτός ένα μωράκι και είναι ευαίσθητος με αυτά τα θέματα. Κι εγώ ανησυχούσα πάρα πολύ με το θέμα της αναισθησίας αν προέκυπτε οδοντιατρικό πρόβλημα και ήμουν έγκυος. Με καθησύχασε και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτή την αναισθησία. Κι αν το καλοσκεφτείς, εδώ γεννάμε με επισκληρίδιο, αυτή η αναισθησία είναι το πρόβλημα; Κι εγώ είμαι κατα των φαρμάκων στην εγκυμοσύνη αλλά στο θέμα των δοντιών -που μου σηκώνεται η τρίχα!- θα έκανα αυτό το συμβιβασμό!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΣΗ!!! (Δεν έχει και emoticon με πανό να διαμαρτύρεται! Κρίμα!) :mad::D:cool: (όταν είναι αναγκαίο, έτσι?)

γεια σου ρε Ιωάννα...μ αρέσεις όπως τα λες....αλλά βρε κορίτσια δεν μπορεί να μην υπάρχει λύση για έγκυες δηλαδή αν σου παριουσαστεί κάτι στους 9 μήνες χάνεις τα δόντια σου έτσι???μην τρελλαθούμε....ίσως θέλει ψάξιμο παραπάνω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα μανούλες!!

Μου έχετε λείψει πολύ, βλέπω νέες αφίξεις και πολλές εξελίξεις.....

Περαστικά σε όλες τις αρρωστουλες, να γίνουν γρήγορα καλά. Το καλύτερο φάρμακο φρεσκοστιμμένες πορτοκαλαδίτσες και ξεκούραση..

Εγώ την κουκλίτσα μου την ένιωσα πρώτη φορά την Κυριακή που πέρασε δλδ 2 μέρες πριν μπώ στην 20η εβδομάδα. Αλλά βαρβάτες κλωτσιές 4 παρακαλώ.... Μετά την ξανάνιωσα εχτές και σήμερα την ώρα που έκανα αποτρίχωση στην αισθητικό (μάλλον την πόνεσε χιχιχι).

Και αύριο το μεσημέρι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα κάνω την Β'επιπέδου μου να δώ τί γίνεται!!! Μετράω ώρες από σήμερα δεν βλέπω να κλείνω μάτι απόψε.....

Wish me good luck.........

Πολλά πολλά φιλιά σε όλες!!!

(περαστικά στο δοντάκι σου thalia μου)

Καλημέρα γλυκούλα....όλες οι επιθυμίες σου ευχές μου....good luck και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά....!!!Φιλάκια

Επεξεργάστηκαν by Χριστίνα Τουχα...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια επιτέλόυς σας βρήκα.χθες ειχε χτόνο ο ανδρας μου και καναμε υπερηχο το οριστικοποιήσαμε αγορακι περιμενω ποσο ηθελα κοριτσακι να ξερατε!γερο να ειναι και ενω με την τελευταια περίοδο ειναι πητ 8/4/2010 με τις μετρησεις πητ 30/3/2010.ελπιζω πασχα να κανουμε σπιτι μας.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα Χριστίνα και Ιωαννα( απλά αναφέρω τα ονοματα σας επιδή εχουμε ξαναμιλήσει -ειδιξκά μ ετην Χριστίνα θα γεννάμε κ μαζί πρώτα ο Θεός)

Εννοειται την καλημέρα μου σ όλα τα κορίτσια.

Κορίτσια εενα τη δουλεια μου την έκοψε ο γιατρος δυστυχώς γιτι δουλευω με μικρά τα οποια βήχου φταρνίζονται πάνω μου κ οτι άλλο μπορεις να φανταστεις . Λεω δυστυχώς γιατι ειμαι ελευθερος επαγγελματιας που σηαινει οχι δουλει οχι λεφτα και τωρα τα εχουμε αναγκη τα ρημαδια.

Ετσι καθομαι στο σπιτάκι μου και καν ωοτι μπορώ να βρω ευχαριστο αλλά δεν ειναι παντα ευχαριστο οταν εχεια μαθει να δουλευεις χρονια. Υπρχειακαποια κοπέλα που σταμάτησε ανγκαστικάτη δουλειά????

Καμια ενημερωση γιτο κοτος Β επιπέδου??

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια επιτέλόυς σας βρήκα.χθες ειχε χτόνο ο ανδρας μου και καναμε υπερηχο το οριστικοποιήσαμε αγορακι περιμενω ποσο ηθελα κοριτσακι να ξερατε!γερο να ειναι και ενω με την τελευταια περίοδο ειναι πητ 8/4/2010 με τις μετρησεις πητ 30/3/2010.ελπιζω πασχα να κανουμε σπιτι μας.

Και εγώ ευχομαι απο την καρδιάμου να περασουμε πασχα σπίτι μας το εχω ενα αγχος αυτο!!!

Βρε κοριτσια ποια εβδομάδα ειναι βεβαιο απο τον υπερυχο οτι ειανι κοριτσακι???

Για τι και μενα μουπανε κοριτσι αλλά ειμαι επιφυλακτική? Γινινται κ λάθη ειδικα με τα κοριτσάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...