Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Στέφη κ εγώ ακόμα δε εχω κανόνισε την αυχενική!! Γίνεται αναμεσα στην 11-14_ βδομάδα αλλά όσο πιο μεγαλουτσικο τόσο καλύτερος έλεγχος γίνεται!!! Κ εμείς απόγευμα θα πάμε μάλλον για να μπορεί να ερθει κ ο άνδρας μου!!! Που ξεγενναει ο γιατρος σου; βάλε τικερακι αν θες γιατί όλο ξεχναω ποσο είσαι!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:PΚαλημέρα κορίτσια πως είστε? Καφέ πίνετε ή τον κόψατε; τον είχα κόψει για καμιά βδομάδα αλλά σήμερα δεν άντεξα και έβαλα στην μύτη του κουταλιού μες στο γάλα, δεν παλεύετε η νύστα!!! από φάρμακα τι σας έχει γράψει ο γιατρός σας; εμένα τίποτα προς το παρών, θα πάω την Παρασκευή να μου γράψει εξετάσεις και τότε θα μου πει....

Φιλιά σε όλες.


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!

Vasulini εγω δεν τον έχω κοψεο τον καφε απλα τον έχω ελαττωσει. 1 καφε το πρωι θα τον πιω!

βιταμίνες πίνω μόνο τον σίδηρο που πίνω από πάντα γιατί είναι και χαμηλό. δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρο. την τριτη που θα πάω θα μου πει μαλλον.

ειμαι στη δουλεια και δεν εχω ορεξη για τιποτε. ολο μεσα στο διαδυκτιο ειμαι και βλέπω για εγκυμοσύνες! και έχω και μια νυστα!!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

:PΚαλημέρα κορίτσια πως είστε? Καφέ πίνετε ή τον κόψατε; τον είχα κόψει για καμιά βδομάδα αλλά σήμερα δεν άντεξα και έβαλα στην μύτη του κουταλιού μες στο γάλα, δεν παλεύετε η νύστα!!! από φάρμακα τι σας έχει γράψει ο γιατρός σας; εμένα τίποτα προς το παρών, θα πάω την Παρασκευή να μου γράψει εξετάσεις και τότε θα μου πει....

Φιλιά σε όλες.

Καλημέρα!!! Δεν τον έχω κόψει τον καφέ! Και απο οτι έχω διαβάσει δεν απαγορεύεται να πιεις ενα καφέ την μέρα!


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια να σας ρωτήσω κάτι... εννοειτε οτι θέλουμε ένα γερό μωράκι.... αλλά καμια προτίμηση στο φύλο έχετε?? όπως έχω ξαναπεί έχω 2 αγοράκια και θα ήθελα πολύ να είναι κοριτσάκι αυτή τη φορά.. χωρίς να σημαινει ότι αν είναι αγοράκι δεν θα το αγαπω.. προς Θεού!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!! Εγώ τον καφέ τον έκοψα, γιατί έπινα φραπέ, που δεν είναι ότι καλύτερο και όλους τους άλλους δεν τους ευχαριστιόμουν. Η πρώτη εβδομάδα είναι δύσκολη μετα συνηθίζεις. Στην αρχή δεν ξύπναγε ο εγκέφαλος και ήμουν σαν φυτο!!1:tongue: Τώρα είμαι εντάξει. Αλλά μολις μπορέσω το φραπεδάκι θα το πιώ. Α!! Σημαντικό ότι εγω τωρα δεν δουλεύω αρα μου ήταν πιο εύκολο. Καθε μανούλα όμως όπως μπορεί, πρέπει και εμείς να είμαστε καλά ψυχολογικά και ένας καφές δεν κάνει κακό, εγώ δεν μπορούσα να βρω αντικαταστάτη γι'αυτο το έκοψα.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απο βιταμίνες παίρνω μόνο φολικό οξύ, είχα κάνει εξετάσεις και ήταν καλές οπότε μου είπε ότι να μην με γεμίσει με φάρμακα απο τώρα, αργότερα που θα αρχίσει να "τραβάει" το μωράκι. Μόνο που εγω έχω θέμα και με τον θυροειδή και πρέπει να "τρυπιέμαι" και γι'αυτό....


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα έλεγα πως θα ήθελα πάλι αγοράκι, αλλά και εάν είναι κοριτσάκι φυσικά δεν θα πω τίποτα!! να είναι όλα γερά και ευλογημένα!!! αλλά κορίτσια έχω δυνατή αίσθηση πως θα είναι κορίτσι....


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και γω προτίμηση για κοριτσάκι έχω είναι η αλήθεια!!! Φραουλιτσα ο στιγμιαίος καφές περιεχει λιγότερη καφεινη απο τους αλλους καφέδες! Έχω αγοράσει βιβλιο και τα λέει όλα αναλυτικά!


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

θα έλεγα πως θα ήθελα πάλι αγοράκι, αλλά και εάν είναι κοριτσάκι φυσικά δεν θα πω τίποτα!! να είναι όλα γερά και ευλογημένα!!! αλλά κορίτσια έχω δυνατή αίσθηση πως θα είναι κορίτσι....

στο πρωτο μου ηθελα αγοράκι και το πιστευα οτι ήταν! και τελικά ήταν! στο δευτερο ορκιζόμουν ότι ήταν κοριτσάκι!!! τελικα αγόρι και το δεύτερο!! τώρα δεν ξέρω... δεν έχω καμια προαίσθηση...


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...