Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

constans καλή επιτυχία στην αυχενική, μακάρι να ακούσεις αυτό που επιθυμείς!!!

εμείς είχαμε ακούσει το φύλλο στην β επιπέδου, αργήσαμε λίγο, μακάρι να φανεί και στην αυχενική!! πάνω από όλα να είναι όλα τα μωράκια μας γερά!

εγω και στα δύο μου τα αγόρια το έμαθα κατα 75% στην αυχενική. συνήθως άμα είναι αγοράκια φένονται στην αυχενική αλλά δεν σου το λένε 100%


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ την Τεταρτη έχω γιατρό για τον 2ο μου υπέρηχο!!!

Constans ποσο είσαι και θα κανεις αυχενική; λογικά την τεταρτη θα μου πει ποτε να κάνω την αυχενική ε; μπαίνω στην 10η αύριο. Θελω πρωτα να κάνω την αυχενική και μετά τον πολιτικο γαμο!


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την Τεταρτη έχω γιατρό για τον 2ο μου υπέρηχο!!!

Constans ποσο είσαι και θα κανεις αυχενική; λογικά την τεταρτη θα μου πει ποτε να κάνω την αυχενική ε; μπαίνω στην 10η αύριο. Θελω πρωτα να κάνω την αυχενική και μετά τον πολιτικο γαμο!

η αυχενική γίνεται στην 12η εβδομάδα. λογικά την Τετάρτη που θα πάς θα κανονίσεις το ραντεβού της αυχενικής! και μετά με το καλό ο πολιτικός γάμος :)


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την Τεταρτη έχω γιατρό για τον 2ο μου υπέρηχο!!!

Constans ποσο είσαι και θα κανεις αυχενική; λογικά την τεταρτη θα μου πει ποτε να κάνω την αυχενική ε; μπαίνω στην 10η αύριο. Θελω πρωτα να κάνω την αυχενική και μετά τον πολιτικο γαμο!

με το καλό και ο γάμος!!!

λογικά θα σου πει γιατί η αυχενική γίνεται από την 11 μέχρι την 13η εβδομάδα!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και με το καλο ολες να εχετε μια τελειομηνηεγκυμοσυνη!!!θελω αν ξερει καποια να με βοηθβσει..ειχα τελευταια περιοδο 7/9 αλλα ωορρηξια ειχα 28-29/9..εκανα xοριακη στις 11/10 κβγηκε 45,35..ειναι πολυ χαμηλη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια και με το καλο ολες να εχετε μια τελειομηνηεγκυμοσυνη!!!θελω αν ξερει καποια να με βοηθβσει..ειχα τελευταια περιοδο 7/9 αλλα ωορρηξια ειχα 28-29/9..εκανα xοριακη στις 11/10 κβγηκε 45,35..ειναι πολυ χαμηλη;

γεια σου malamatina!! πόσες μέρες ειναι ο κύκλος σου? γιατί κανονικά η ωορηξία γινεται 14-15 μέρες μετά την περίοδο δηλαδή με βάση την ημερομηνία περιόδου σου 20-21-22. 28-29 σημαίνει 23η μέρα του κύκλου.. λίγο παράξενο μου φένεται να γίνεται ωορηξία τόσο αργα..... απο τιμές χοριακής δεν κατέχω δεν μπορώ να σε βοηθήσω......


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και με το καλο ολες να εχετε μια τελειομηνηεγκυμοσυνη!!!θελω αν ξερει καποια να με βοηθβσει..ειχα τελευταια περιοδο 7/9 αλλα ωορρηξια ειχα 28-29/9..εκανα xοριακη στις 11/10 κβγηκε 45,35..ειναι πολυ χαμηλη;

Γεια σου κοριτσάκι! Εχεις μεγαλο κυκλο παντα; έκανες τεστ ωορρηξιας και γνωρίζεις το ποτε έγινε ή το παρακολουθήσεις με υπέρηχο; μιλησες με το γιατρό σου; λογικά θα σου πει να την επαναλαβεις σε 2 μέρες για να δείτε αν διπλασιαστεί η ορμόνη. Σου εύχομαι καλη επιτυχια!


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κοριτσάκι! Εχεις μεγαλο κυκλο παντα; έκανες τεστ ωορρηξιας και γνωρίζεις το ποτε έγινε ή το παρακολουθήσεις με υπέρηχο; μιλησες με το γιατρό σου; λογικά θα σου πει να την επαναλαβεις σε 2 μέρες για να δείτε αν διπλασιαστεί η ορμόνη. Σου εύχομαι καλη επιτυχια!

αχ ναι καλε δεν το σκέφτηκα ότι μπορεί να παρακολουθεί την ωορηξία της με υπερήχους οι κοπέλα....

μακάρι να έχουμε ευχάριστα νεάκια!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι εχω μεγαλο κυκλο λογω πολυκυστικων..εκανα τεστ ωορρηξιας και βγηκε θετικο στις 28και 29/9..ο γιατρος μου ειπε να την επαναλαβω αυριο δε μου ειπε κατι ανησυχητικο αλλα εγω εχω πεθανει απο το αγχος μου κ το φοβο μου..

:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι εχω μεγαλο κυκλο λογω πολυκυστικων..εκανα τεστ ωορρηξιας και βγηκε θετικο στις 28και 29/9..ο γιατρος μου ειπε να την επαναλαβω αυριο δε μου ειπε κατι ανησυχητικο αλλα εγω εχω πεθανει απο το αγχος μου κ το φοβο μου..

:cry:

Σου εύχομαι να έχεις τα αποτελέσματα που επιθυμείς, χρειάζεται λίγη θετική σκέψη, όλα να σου πάνε καλά :-P:razz::-P


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι εχω μεγαλο κυκλο λογω πολυκυστικων..εκανα τεστ ωορρηξιας και βγηκε θετικο στις 28και 29/9..ο γιατρος μου ειπε να την επαναλαβω αυριο δε μου ειπε κατι ανησυχητικο αλλα εγω εχω πεθανει απο το αγχος μου κ το φοβο μου..

:cry:

μην φοβάσε καλε!! να κάνεις υπομονή μέχρι αύριο τότε και ειμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! καλή επιτυχία θα περιμένουμε να μας ενημερώσεις.

κοιτα τι βρήκα

3-4 Εβδομάδες 5-225

4-5 Εβδομάδες 30-8.500

5-6 Εβδομάδες 250-31.500

6-7 Εβδομάδες 2.700-64.000

7-8 Εβδομάδες 7.400-80.000

8-9 Εβδομάδες 15.000-100.000

9-10 Εβδομάδες 10.000-72.000

10-12 Εβδομάδες 10.000-72.000

12-13 Εβδομάδες 8.000-60.000

4ος -6ος μήνας 2.500-45.000

7ος -9ος μήνας 1.000-25.000


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ!!!ειχα τον ιουνιο μια παλινδρομη κυηση και τρεμω μη δε παει κ αυτη τη φορα καλα η εγκυμοσυνη...

Θετική σκέψη να έχεις! Όλα θα ειναι τελεια να λες! Μονο έτσι θα βγεις νικητρια! Εχοντας άγχος στρεσαρεσαι εσυ κσι στρεσαρεις το σπορακι σου και δεν πρέπει!


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την Τεταρτη έχω γιατρό για τον 2ο μου υπέρηχο!!!

Constans ποσο είσαι και θα κανεις αυχενική; λογικά την τεταρτη θα μου πει ποτε να κάνω την αυχενική ε; μπαίνω στην 10η αύριο. Θελω πρωτα να κάνω την αυχενική και μετά τον πολιτικο γαμο!

Αντζελά μου την επόμενη εβδομάδα θα πάω για αυχενική, στις 23 του μήνα οπότε θα είμαι 12+3, σήμερα μπήκα στην 11η :tongue::tongue::tongue::tongue::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


tt1bb77a.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...