Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Eflenew said:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Να είσαι καλα σε ευχαριστω!!!!

      39 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Εννοείται να το πάρεις χαλαρά !!! Ευτυχώς τελείωσε με τόσο γιατί πίστεψε με θα τράβαγες μεγάλο λούκι …. Και θα σου έπαιρνε αρκετό καιρό να προσπαθήσετε ! Αυτή η βλαστοκύστη είναι ταγμένη να είναι αγιο βαλεντινικη!!! ❤️

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

νικιτζο..........εχω κι εγω συσπασεις και ο γιατρος το καταλαβε απο τον υπερηχο,μου ειπε πως αν νοιωσω πολυ πονο να παρω ντεπον...αλλα ηδη απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου παιρνω ουτροτζεσταν....για να αποφευγουμε τις συσπασεις της μητρας


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα... ρε γαμώτο κι εγώ εχω αυπνιες... και κρυωνω αρκετα, ενω στην προηγουμενη εγκυμοσυνη εσκαγα συνεχεια...

Συσπάσεις δεν καταλαβαίνω αν έχω... ο γιατρός δεν μου εκανε ποτέ νυξη για ουτρογκεσταν... αλλά μου ειπε οτι πρεπει να αποθηλάσω επειδη κατα τον θηλασμό δημιουργούνται συσπάσεις.... ουτως η αλλως βεβαια εχουμε σχεδον αποθηλσει με πρωτοβουλια της μικρης...ευτυχως ειναι πολυ συνεργάσιμη...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη καλημέρα απο μένα.

Εκλεισε το σχολείο του μικρου για μια βδομάδα λόγω ιώσεων και τρέχω κ δεν φτάνω.

Την Τετάρτη έχω ραντεβου με τον γιατρό μου και μάλλον θα μου πει και για την αυχενική απο βδομάδα.

Ελπίζω να προλάβω να σας διαβάσω κάποια στιγμη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυούλες!

happiness καλώς ήρθες! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!

μπου μπου μου περαστικά σου! Ελπίζω να σου περάσει γρήγορα! Οσο για αυχενική και την παπ-α γίνονται την ίδια μέρα για να συνδιαστούν τα αποτελέσματα.

nikijo μου δεν έχω συσπάσεις αλλά ούτε και στην πρώτη εγκυμοσύνη κατάλαβα κάτι τέτοιο. Τα μπουσκοπάν για την μέση δεν είναι?

Ολυμπία μου για τους γιατρούς του εξωτερικού έχεις δίκιο. Ο άντρας μου μεγάλωσε στο Μόναχο και αυτά που μου έχει πει για εκεί δεν έχουν καμία σχέση με την Ελλάδα.:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια !!!!

Χαπακι συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!!!

Τα μπουσκοπαν ειναι μυοχαλαρωτικα....κ βοηθουν στις συσπασεις!!!(τα ουτροτζεσταν τα εχω αγκαλια!!!)

Περαστικα σου Μπουμπου!!!!:)

Κωνκων υπομονη!!!!!:)

giota,galat :)


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν και ακόμα δεν το εχω συνειδητοποιήσει θα είμαι κ εγώ μανούλα Αυγούστου 2010. Την πέμπτη θα κάνω την αυχενική διαφάνεια κ έχω λίγο άγχος για αυτό...

Εύχομαι σε όλες τις εγκυούλες να έχουμε μία καλή εγκυμοσύνη και στις μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους....

dev228pr___.png


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα λές? Πόσο χρονών είναι?
ειναι του 1969....λιγο πολυ γνωριζονται οι Ελληνες αν πηγαιναν στο ιδιο σχολειο...

Καλωσηρθες Νικολινα ! Κι αν κρίνω απο το νικ σου εχουμε την ιδια ηλικια!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νικολινα καλως ηρθες και καλη επιτυχια για την αυχενικη σου!!!!!

Εγω δυστυχως εχω τον Τασουλη αρρωστο με βρογχιτιδα κ γι αυτο εχω χαθει...σας παρακολουθω αλλα δεν προλαβαινω να γραφω και πολυ!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Γιατί έχω αυπνίες??? Το έχω ρίξει στο ξενύχτι αυτές τις μέρες...:mad:

giota περαστικά σας!

galat σου έχω στείλει πμ.

Νικολίνα καλώς ηρθες, με το καλό να κρατησεις στα χερια σου ενα γερό μωράκι!

Ακούω τον μικρό μου όλη νύχτα και βήχει, μάλλον την αρπάξαμε ρε γμτ...:-(

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα και αγυριστα κωνκων.....

Παλιοχειμωνας!!!!Να φυγει και να παρει μαζι του και ολες τις ιωσεις!!!!!

Αστα Γιώτα μου βγήκαμε χθες για 5 λεπτά εξω και ντυμένοι καλά, αλλά μάλλον κρυώσαμε κ εγώ έβηχα.

Ο Τασούλης σου πώς είναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...